نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 176885
توافق دولت و مجلس برای کمک معیشتی به مردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۳۵
رئیس کمیسیون ویژه حمایت تولید ملی مجلس، جزئیات جلسه دیشب دولت و مجلس در مورد کمک معیشتی به مردم را تشریح کرد.

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ مجلس در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: جلسه امشب مجلس و دولت با حضور روسای دو قوه، وزرای اقتصادی دولت و روسای کمیسیون‌ها و چهره‌های اقتصادی مجلس طبق روال گذشته برگزار شد.

وی افزود: دولت و مجلس در جلسه امشب توافق کردند که کمک معیشتی به مردم در شب عید انجام شود؛ البته کلیت این مسئله مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد تا دولت در مورد جزئیات این مسئله اطلاع رسانی کند. فولادگر ادامه داد: هنوز در مورد نحوه پرداخت و منبع این پرداخت و همچنین نوع آنکه نقدی یا غیر نقدی باشد تصمیم قطعی و نهایی گرفته نشده و قرار است دولت در رابطه با این مسئله اطلاع‌رسانی داشته باشد.

این نماینده مجلس همچنین اظهار داشت: بحث در مورد اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها همچنان ادامه دارد و قرار است تا نمایندگان و دولت در این رابطه بیشتر با هم مباحثه داشته باشند. وی تصریح کرد: همچنین در جلسه امشب بر این موضوع تاکید شد که دولت هرچه سریع‌تر لایحه بودجه را به مجلس ارائه دهد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: دولتمردان در این جلسه به نمایندگان و نمایندگان به دولتمردان تذکر دادند تا از انجام مصاحبه و اظهار نظر‌هایی که موجب تنش در فضای کشور می‌شود و جو اقتصادی را تحت تاثیر قرار می‌دهند اجتناب کنند.
 
کلمات کلیدی : کمک معیشتی+دولت+مجلس
 
United States
۱۳۹۱-۱۱-۰۸ ۰۵:۱۱:۳۶
بهتر نیست تیتر مطلب را بگذارید " توافق دولت و مجلس برای دادن صدقه به مردم" (1104565) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۱-۰۸ ۰۷:۳۹:۵۷
سوءمدیریت دولت ، باعث ظهور دوباره کوپن بازی شده، آن هم در زمانی که از همه موانع و سختی های جنگ گذر کرده بودیم. (1104616) (alef-10)