نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293687
پاسخ دندان شکن در انتظار منتقدان تونل توحید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۸
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر انتقادات وارده به تونل توحید را رد کرد.

به گزارش ایسنا، احمد دنیامالی صبح امروز در واکنش به برخی انتقادات مبنی بر آبریزی سقف تونل توحید با بیان اینکه بهتر بود دوستان شورا قبل از انتقاد، سوالشان را با من در میان می گذاشتند، گفت: اطلاعات ارائه شده در خصوص تونل توحید ناقص است چرا که تزریق و آبندی برای تونل توحید پیش بینی شده بود.

وی با بیان اینکه تونل توحید در مسیر شمال به جنوب ایجاد شده است، گفت: قطعا اگر تونل توحید در مسیر شرق به غرب احداث می شد مشکلات آن بیشتر بود.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر با بیان اینکه شاه لوله های اصلی انتقال آب شهر تهران که عمدتا قدیمی هستند از این تونل عبور می کند، گفت: در آن زمان با مسئولان سازمان آب برای تغییر مسیر این لوله ها صحبت کردیم و قرار شد که این لوله ها را تغییر مسیر دهند که ندادند.

دنیامالی با بیان اینکه با آزمایشات مختلف مشخص شد که آب ریزشی از این تونل شرب است، گفت: دیروز از این تونل بازدید کردم و خبرهایی در خصوص کشف دریاچه مباحث ژورنالیستی است.

وی با بیان اینکه برای ارائه پاسخ رعایت حال همکارانم را می کنم، گفت: مشروط بر اینکه دوستان نیز مراعات کنند وگرنه جواب من دندان شکن است.
 
کلمات کلیدی : دنیامالی، شورای شهر، تونل توحید
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۳:۴۱:۲۴
جوابتان دندانشکن هم باشد، جان مردم بازیچه دست شما نیست
سازمان آب مسیر را تغییر ندادو ...... به مردم ارتباطی ندارد به وظیفه تان عمل کنید. شما یا هر سازمان دیگر (3172536) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۲۱:۱۷:۱۹
هزینه دندون پزشکی خیلی بالاست ، شما کوتاه بیا !!! (3173442) (alef-11)
 
ss
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۲:۱۰:۴۸
با سلام ایکاش در ابتدا قبل از ساخت بر اساس طراحی اولیه مطابق تونل یا زیر گذر یادگار میساختید و اینقدر سماجت نمیکردید و نیازی به این هزینه هنگفت و تحمیل به مردم تهران نبودید و شب ها هم باز بود و مردم استفاده میکردن.ایکاش روزی بیاد که مدیران در خصوص تصمیماتشان جوابگو بودن و فقط دنبال پاداش ها و حقوق ها و امتیازات نبودن و اون وقت هر کسی لیاقت مدیریت نداشت و هم زیر بارش هم نمیرفت. (3988872) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.