نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 373183
واکنش مهرجویی به حرکت جنجالی یک پزشک
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳
در پى حرکت اهانت‌آمیز یکى از پزشکان بیمارستان جم به داریوش مهرجویى یادداشتی را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

«در پاسخ به رفتار فرد پلاکارد به دست مقابل بیمارستان جم؛

آقای دکتر، سعى نکنید بی‌لیاقتی، بی‌کفایتى و بی‌مسئولیتی خود و برخی همکارانتان را زیر نقاب الفاظی نظیر صنعتی سنتی که فقط خودتان معنای آن را می‌دانید و احتمالا سخت گرفتارش هستید پنهان نمایید.

حیف از روپوش سفید پاکى که بر تن شماست.

بهتر بود به‌جای این دلقک‌بازی‌ها خود شما به عنوان یک پزشک هرچه زود‌تر آشکار می‌کردید که چه کسی و چه کسانی باعث مرگ دلخراش کیارستمی عزیز ما شدند.

انگار باید براى شما بازهم تاکید کنم که خطاب من به کل جامعه پزشکى نبوده و نیست، فقط خطاب به پزشکانى است که در طول درمان کیارستمى سهل‌انگارى کردند و تمام شواهد و مدارک آن نزد خانواده کیارستمى موجود است.

بد نیست فیلم آسمان محبوب من را ببیند که چگونه از یک پزشک متعهد و با وجدان که جان خود را فداى بیمارانش مى‌کند، تقدیر کرده‌ام.»
 
کلمات کلیدی : مهرجویی+کیارستمی+پزشک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۸:۲۴:۲۸
پزشکان معالج آقای کیارستمی در بیمارستان جم باید پاسخگو باشند درخواست آقای مهرجویی درخواست همه دوستداران کیارستمی است.با سهل انگاری پزشکان در این مقوله بایستی طبق خواسته مردم برخورد شود.ما خواهان شفافیت در این مسئله هستیم و مردم باید در جریان این کوتاهی قرار بگیرند و این وظیفه وزارت بهداشت است که پیگیری و به مردم بصورت کاملا شفاف و نه دو پهلو گزارش کند. (3829401) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.