توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370537
واژگونی مرگبار اتوبوس در استان فارس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۱
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس از واژگونی اتوبوس در محور مرودشت - سعادت آباد در ساعت ۱۴:۱۷ امروز خبر داد و گفت: در اثر این سانحه ۲ نفر کشته و ۱۷ نفر مجروح شدند.

محمدرضا عالی‌منش در گفت‌وگو با تسنیم در شیراز، از واژگونی اتوبوس در محور مرودشت - سعادت آباد در ساعت ۱۴:۱۷ امروز خبر داد و اظهار داشت: در اثر این سانحه ۲ نفر کشته و ۱۷ نفر مجروح شدند.

وی گفت: مصدومان این سانحه به بیمارستان‌ منتقل شدند و ۲ کشته این سانحه نیز در محل تصادف به دلیل شدت جراحت فوت شدند.

عالی‌منش افزود: از ۸۵۰۰ تماس به اورژانس ۱۱۵ استان در تعطیلات عید فطر حدود ۶۳۰۰ ماموریت مربوط به مرکز استان و مابقی ماموریت جاده‌ای و در دیگر شهرستان‌های استان فارس بوده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس خاطرنشان کرد: بیشترین تصادفات در ایام تعطیلات مربوط به محور شمال استان در جاده شیراز ـ اصفهان بوده که ۶ نفر کشته و از مجموع ۵۱۲ مصدوم، ۹۵ نفر به صورت سرپایی در صحنه درمان و ‌‌مابقی به بیمارستان منتقل شدند.

وی تصریح کرد: در استان فارس زمان حضور اورژانس در محل حادثه در جاده‌های اصلی استان ۱۵ تا ۱۷ دقیقه و داخل شهرها کمتر از ۱۰ دقیقه است.

عالی‌منش گفت: اورژانس استان فارس از ۱۵ تیرماه امسال به منظور اجرای طرح تابستانه سفر برای ارائه خدمت به هموطنان تا پایان تابستان در آمادگی کامل قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : واژگونی اتوبوس+تصادف جاده ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.