نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411889
اعلام علت حادثه واژگونی مرگبار اتوبوس زائران اربعین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از واژگونی اتوبوسی که گفته می‌شود حامل زائران اربعین حسینی بوده در محور اقلید خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا حوالی ساعت۸:۵۰ امشب در حال حرکت در محور اقلید واژگون شده و برابر اطلاعات اولیه ۱۲ تن در محل حادثه جان خود را از دست دادند.

او با بیان این که احتمال افزایش شمار جان‌باختگان این حادثه وجود دارد، گفت: بررسی‌های اولیه حاکی از این است که این اتوبوس حامل زائران اربعین حسینی و از یزد به مقصد چزابه در حال حرکت بود که دچار این حادثه شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان این که در حال حاضر محوره اقلید مسدود شده و تردد از آن انجام نمی‌شود، درباره علت وقوع این حادثه به ایسنا گفت: بررسی‌های اولیه کارشناسان نشان می‌دهد که سرعت زیاد علت وقوع این حادثه بوده است.

رحمانی تصریح کرد درباره اظهار نظر قطعی درباره علت این حادثه و همچنین این که سرنشین اتوبوس زائران اربعین حسینی بودند یا خیر، باید منتظر نظر کارشناسان و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر از مراجع معتبر باشیم.
 
کلمات کلیدی : واژگونی اتوبوس محور اقلید+تصادف جاده ای+واژگونی اتوبوس زائران اربعین
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۲۳:۳۰:۳۱
راننده های اتوبوس این روزها به خاطر رفتن سرویس ها ی بیشتر جان مسافران رو نباید به خطر بندازند (4007713) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۰:۱۳:۲۳
بازهم سرعت باز هم اسکانیای البته مونتاژایران ! (4007771) (alef-11)
 
مسافر اتوبوس
United States
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۳:۵۱:۱۹
قریب به اتفاق دانندگان اتوبوسهای برون شهری اعتیاد به مواد دارند. (4007896) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.