توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387944
برق و آب مشترکان فریدونکناری نیز قطع شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۳
سرپرست فرمانداری فریدونکنار با تاکید بر توجه بیشتر مسئولان استانی برای رفع مشکلات فریدونکنار، گفت: برق و آب مشترکان فریدونکناری نیز قطع شد.

حسین منفردی در گفت وگو با تسنیم در فریدونکنار، اظهار داشت: صبح امروز با تشکیل کمیته بحران شهرستان سعی کردیم تا هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.

وی افزود: بزرگ‌ترین مشکل شهرستان فریدونکنار پس از وقوع سیل و طوفان قطعی آب بوده و همچنان تلاش برای رفع این مشکل ادامه دارد.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار با بیان اینکه با بسیج تمام امکانات مشکل قطع برق شهروندان فریدونکناری در ساعت۱۷ بعدازظهر برطرف شده است، تصریح کرد: شهرداری، اداره برق و هلال احمر نقش ویژه‌ای در رفع مشکل قطعی برق ایفا کرده اند.

منفردی با اشاره به اینکه هنوز مشکل قطع آب به طور کامل رفع نشده است افزود: شبکه آب از ناحیه شهرستان آمل با مشکل روبه‌رو شده است و آبی که از دابودشت به فریدونکنار منتقل می شد دچار خسارت شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آب ذخیره وارد شبکه شده است تصریح کرد: متاسفانه به‌دلیل مشکل برقی که در آمل به وجود آمده است ۵ چاه با شبکه آبرسانی شهرستان هماهنگ نیستند.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار افزود: امروز و فردا تمامی مدیران موظف شده اند تا با بازدید از روستاها میزان خسارات را برآورد کنند.

وی تصریح کرد: نیروهای امدادی در مناطق آسیب دیده شهری حضور دارند و خوشبختانه این حادثه هیچ تلفات جانی تاکنون در پی نداشته است.
 
کلمات کلیدی : بارش باران+مازندران+سیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.