توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495871
آیت‌الله جنتی: تحریم‌های آمریکا دست رد به سینه طرفداران عادی سازی روابط با آمریکاست/ سپاه خار چشم دشمنان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۲
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: وضع تحریم‌های جدید آمریکا دست رد به سینه کسانی است که همچنان تصور می‌کنند عادی سازی روابط با آمریکا می‌تواند  مشکلات کشور را رفع کند.

به گزارش تسنیم، جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه 4مرداد) به ریاست  آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در دفتر دبیرخانه این مجلس در تهران برگزار شد. 

بر اساس این گزارش، تبادل نظر پیرامون دستور کار جلسه مشترک هیئت رئیسه و ر‌ ؤسای کمیسیون‌ها که صبح فردا تشکیل خواهد شد و نیز بررسی طرح‌های ارجاعی کمیسیون‌ها از موضوعات جلسه امروز هیئت رئیسه خبرگان بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه  آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در سخنانی، ضمن تبریک دهه کرامت به مسأله قدس و انتفاضه فلسطین اشاره کرد و تأکیدکرد: تنها راه حفظ عزت مردم مظلوم فلسطین، مقاومت است که بحمدلله امروز مردم و جوانان فلسطینی به این نتیجه مهم رسیده و مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی را در دستور کار خود قرار داده اند. 

وی در ادامه با اشاره به تحریم‌های اخیر دولتمردان آمریکا علیه جمهوری اسلامی آن را محکوم و تصریح کرد: وضع تحریم‌های جدید آمریکای جنایتکار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی یک هشدار و دست رد به سینه کسانی است که همچنان تصور می‌کنند عادی سازی روابط با آمریکا و برجام و غیر برجام می‌تواند  مشکلات کشور را رفع کند. همچنین غیر قابل اعتماد بودن دولت آمریکا که از ابتدای انقلاب اسلامی و در فرمایشات مکرر مقام معظم رهبری بر آن تأکید شده بر همگان روشن شد. ما ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه اعلام می‌کنیم ملت مقاوم ایران اسلامی هیچ واهمه و نگرانی از این نوع اقدامات خصمانه آمریکا ندارد و 38 سال است که با مقاومت نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند. 

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان در خصوص تضعیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز هشدار داد و افزود: این نهاد انقلابی که میراث حضرت امام خمینی (ره) همچنان خاری بر چشم دشمنان از انقلاب و آرمانهای آن حفاظت و پاسداری خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : آیت الله جنتی+تحریم آمریکا+سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.