توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488987
رحمتی از معینی شکایت کرد
بخش ورزشی الف،13تیر96
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال از عضو پیشین هیئت مدیره این باشگاه شکایت کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
به گزارش تسنیم، مسعود معینی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال چندی پیش در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در رابطه با عملکرد مهدی رحمتی در استقلال و همچنین پولی که جدا از قراردادش از اسپانسر باشگاه گرفت، صحبت‌هایی را مطرح کرده بود. دروازه‌بان استقلال هم به‌دلیل اظهارات معینی از او به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد.

معینی در بخشی از اظهاراتش در رابطه با رحمتی گفته بود: پس از درگذشت منصور پورحیدری و استعفای شهاب جهانیان، من و حسن زمانی در هیئت مدیره باقی مانده بودیم. حسن زمانی انتقاداتی می‌کرد که به‌جا بود. من هم انتقاد داشتم، اما شرایطی به‌وجود آوردند که به آدم اجازه صحبت نمی‌دادند. شرایطی مانند رودررو شدن با بازیکنان به‌خصوص مهدی رحمتی که 5 بار با حضور ناموفق درون دروازه و کارهای عجیب و غریبش که همه می‌دانستند، استقلال را نابود کرد.

وی در خصوص مسائلی که در رابطه با امضا نشدن چک‌ها توسط او در سال گذشته اتفاق افتاد، این طور پاسخ داده بود: آن چک‌ها برای مهدی رحمتی و خسرو حیدری بود که مستقیم با اسپانسر صحبت کرده و قصد داشتند جدا از قرارداد و بندهای آن 250 میلیون پول بگیرند. من چک‌ها را امضا نکردم، اگرچه راه‌هایی پیدا شد تا این پول پرداخت شود.
 
کلمات کلیدی : مهدی رحمتی+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.