توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424455
شایعه انفجار در دانشگاه دریانوردی چابهار تکذیب شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار شایعه پخش شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر انفجار در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و کشته شدن 51 نفر را تکذیب کرد.

احمدعلی موهبتی چهارشنبه شب در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: متاسفانه عده ای با اهداف خاص سعی در ناامن جلوه دادن تنها بندر اقیانوسی کشور دارند و هر از گاهی شایعاتی را در شبکه های اجتماعی پخش می کنند. وی افزود: جدیدترین شایعه امروز چهارشنبه در شبکه های اجتماعی با موضوع وقوع انفجار در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و کشته شدن 51 نفر در حال انتشار است.

وی از فعالان فضای مجازی و رسانه ها خواست با پخش شایعات بی اساس و بیهوده هراس و نگرانی در دل مردم و به ویژه سرمایه گذاران ایجاد نکنند.

وی ادامه داد: رزمایشی توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریای عمان و مناطق نیکشهر، کنارک و چابهار در حال اجراست و شاید عده ای فرصت طلب از صدای انفجارهای این رزمایش و گشت زنی مرتب چرخبال ها در آسمان چابهار برای ایجاد تشویش و نگرانی در میان مردم و ناامن جلوه دادن بندر چابهار سو استفاده کرده اند.

فرماندار چابهار گفت: هیچ انفجاری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار رخ نداده و به یاری خدا و تلاش دستگاههای عضو شورای تامین امنیت و آرامش برقرار است.
 
کلمات کلیدی : انفجار ، دانشگاه دریانوردی، چابهار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.