نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426706
اولتیماتوم به روش دکترها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۷
جمعی از پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار طی نامه‌ای اعلام کردند: در صورتی که تا دهم دی ماه امسال حداقل کارانه ۶ ماه را دریافت نکنند، علی رغم میل باطنی، تنها بیماران اورژانسی را ویزیت می‌کنند.

به گزارش فارس، جمعی از پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار، خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان درخواست پرداخت کارانه‌های عقب افتاده از بهمن 1394 را دارند.
 
در این نامه ها آمده است: ما پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار از پایان بهمن ماه 94 هیچگونه کارانه ای دریافت نکرده ایم. این در حالیست که بسیاری از همکاران با علاقه و انگیزه، جهت خدمات رسانی به استان محروم سیستان و بلوچستان پای گذارده‌ایم و در این مدت علی رغم بسیاری ناملایمات که از جوسازی‌های رسانه‌ای دیدیم، اما همچنان به خدمات صادقانه خود ادامه داده‌ایم.
 
سایت صدای پزشکان در جزئیات این نامه آورده است: به باور بسیاری از ناظران حوزه درمان، درمانگاه‌های صبح و بعدازظهر چابهار برای ارائه خدمات به بیماران، از فعال‌ترین درمانگاه‌های استان و حتی ایران بوده و بسیاری از متخصصین شاغل در این مرکز دارای بورد تخصصی و رتبه‌های بورد تخصصی کشوری هستند.
 
هزینه‌های بالای زندگی و عدم رسیدگی به معیشت پزشکان، علی رغم هیاهوهای رسانه ای،  ما را بر آن داشته است، که در نامه کتبی به ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، اعلام می کنیم که تا  10 دیماه 95 انتظار داریم، حداقل کارانه 6 ماه را دریافت نماییم و درصورت ادامه عدم رسیدگی به مشکلاتمان، علی رغم میل باطنی،مجبور خواهیم بود که تنها بیماران اورژانسی را ویزیت کنیم.
۱۳۹۶/۰۱/۰۳ ۱۰:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۶:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۴ ۱۰:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۲ ۱۶:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۲۲:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : اولتیماتوم دکترها+پزشکان+چابهار+حقوق پزشکان
 
صمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۱۹:۴۷:۲۰
آقا نه ما پول داروهای داروخانه مارو بیمه ها نميدن. به کجا اعتراض کنیم (4076369) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۱۹:۵۵:۴۶
مگه حقوق 800 هزار تومنی کارگران رو میدن
متاسفم که فکر می کنید فقط به شما ظلم میشه (4105808) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.