توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477907
قدردانی ۲۰۷ نماینده مجلس از نیروی انتظامی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
۲۰۷ نماینده مجلس با صدور بیانیه‌ای از زحمات نیروی انتظامی در برقراری امنیت در زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کردند.

به گزارش خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 207 نفر از نمایندگان در حمایت از فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر قرائت کرد.

حضور مشتاقانه و پرشور مردم در پای صندوق های رأی که بار دیگر استحکام نظام اسلامی و پیوند عمیق و ناگسستنی مردم را با این نظام به رخ جهانیان کشید، یکی از جلوه های بارز این حماسه عظیم امنیت و  آرامش حاکم بر فضای کشور از آغاز رقابت‌های انتخاباتی تا پایان آن بود که با وجود تهدیدات و تحریکات دشمن برای ایجاد ناامنی شاهد انتخاباتی امن، توأم با نظم و آرامش بودیم.

بدون تردید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نقش تعیین کننده و اثرگذار در خلق این حماسه عظیم مردمی دارد و حافظان نظم و امنیت با برنامه‌ریزی و ایجاد آمادگی از ماه‌ها قبل از انتخابات و با تلاش و فداکاری بی نظیر و حضور فعال و شبانه روزی خود  امنیت از مرزهای کشور را برای تمامی این شهرها و روستاها برقرار کردند.

ما نمایندگان مجلس لازم می‌دانیم از زحمات بی دریغ فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کنیم. این بیانیه به امضای 207 نفر از نمایندگان رسیده است.
 
کلمات کلیدی : مجلس + نیروی انتظامی + امنیت انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.