نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421403
کلاه برداری از گردشگرخارجی در فرودگاه شیراز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۷
پستی از یک گردشگر خارجی در شبکه های مجازی که بابت سفارش سه فنجان کاپوچینو، 2 عدد همبرگر و یک هات داگ 270 هزار تومان پرداخته بود، با واکنش بازرسان تعزیرات حکومتی استان فارس همراه شد و پس از شناسایی غرفه گرانفروش، جریمه 340 میلیون ریالی برای آن درنظر گرفته شد.

به گزارش ایلنا مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس روز گذشته به همراه بازرسان تعزیرات، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اتاق اصناف در فرودگاه شیراز حضور یافت تا اینگونه بر جدیت و عزم دستگاه های نظارتی بر مقابله با گرانفروشی در این مکان پرتردد تاکید کرده باشد.

در جریان این بازدیدها،غرفه متخلفی که گرانفروشی آن به گردشگر خارجی واکنش زیادی در شبکه های مجازی داشت، شناسایی و با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس برای این غرفه پرونده تشکیل شد.

علی مبشری در حاشیه این بازدید گفت: این غرفه متخلف ملزم به پرداخت 193 هزار تومان اضافه دریافتی از گردشگر خارجی بابت اقلام عرضه شده به وی است.

وی افزود: در حال تلاش برای شناسایی گردشگر خارجی و بازگرداندن اضافه مبلغ دریافتی این غرفه به وی هستیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: در بازرسی ها از این غرفه گرانفروش همچنین 17 میلیون تومان تخلف گرانفروشی شناسایی شد که در نهایت، این غرفه به میزان 2 برابر این رقم یعنی 34 میلیون تومان جریمه شد.

مبشری اظهار کرد: در مجموع در بازدیدهای دوشنبه بازرسان اکیپ سیار تعزیرات حکومتی از غرفه های فرودگاه شیراز ، بیش از 135 میلیون تومان تخلف کشف شد.

مبشری در ادامه از شهروندان خواست در صورتی که جنسی را از غرفه های فرودگاه شیراز گران خریداری کردند مراتب را به سامانه 30009651 گزارش تا موضوع به سرعت رسیدگی و با متخلف برخورد شود.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه شیراز+گردشگر خارجی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۸:۲۵:۴۸
تو تهران به چه شماره ای تخلف رو اعلام کنیم؟ (4053841) (alef-11)
 
حمید 1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۸:۳۵:۲۸
تعزیرات دلشان به حال توریست خارجی نسوخته . هدفشان دریافت جریمه است . که این کار زمینه ساز تورم در جامعه است . این فرد سعی می کند به نحوی این پول جریمه را دوباره از مشتریان خود بگیرد. این روش جریمه کردن کاملا غلط است . (4053863) (alef-11)
 
هالو
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۰۸:۴۳:۱۰
تنها راه نصب برچسب قیمت روی کالا است واضح وخواندنی وبه ریال وتومان (4054915) (alef-11)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۱۰:۵۶:۵۱
این دزدی سرگردنه است. قضیه همینطوره واقعاو بنده خودم یه نسکافه سفارش دادم ژله هم آوردن ، یه ژله خیلی کوچک .وقت حساب شد 30 هزارتومان گفتم مگه چه خبره حداقل دوبرابر بیرون حساب کنید گفت که اینجا کرایه گرونه دیگه مجبورشدم علیرغم میل باطنی و توشهرغریب بودم مبلغو پرداخت کنم ولی میدونم که طرف بویی ازانسانیت نبرده بود که اینجوری هموطن خودشونو اینجوری تیغ میزنن. مطمئنا این درآمدها حرامه (4055201) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.