توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454047
نوبخت: کیلویی حرف زدن فایده ای ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
سخنگوی دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه با قدردانی از خبرنگاران به منطور پوشش اخبار دولت اظهار کرد: ما از همه مسئولان و مراجع تقلید به دلیل توجه به مسائل معیشتی مردم تشکر و قدردانی می کنم. نوبخت

به گزارش میزان، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه با قدردانی از خبرنگاران به منطور پوشش اخبار دولت اظهار کرد: ما از همه مسئولان و مراجع تقلید به دلیل توجه به مسائل معیشتی مردم تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: افزایش توان و تولید ملی اولویت اصلی کشور ما در سال ۹۵ بود و ما همواره سعی کردیم در سال جاری چرخ های تولید کشور را با ارائه تسهیلات و اعتبارات بچرخانیم تا در این راستا تولید ملی افزایش پیدا کند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: منتقدین دولت می توانند به راحتی انتقاد کنند اما کیلویی حرف زدن فایده ای ندارد و ما باید به صورت دقیق آمارها را بیان کنیم.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت تا ۲۲ اسفند ماه به ۲۴ هزار ۱۳۳ واحد تولیدی ۱۶ میلیارد و ۷۴۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.
 
 
کلمات کلیدی : نوبخت، نشست خبری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته