نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368917
عامل گرانی شکر مشخص شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
ایسنا در گفت و گو با معاون وزیر کشاورزی عامل گرانی شکر را اعلام کرد.

در حالی که طی هفته گذشته قیمت شکر به دلیل آنچه کمبود محصول در بازار عنوان شده بود، معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که برخی عوامل زمانی و دلال‌بازی باعث گرانی مقطعی شکر شده بود اما هیچ کمبودی وجود ندارد و به زودی بازار این محصول به شرایط عادی باز می‌گردد.

در حالی که طی هفته گذشته قیمت شکر به دلیل آنچه کمبود محصول در بازار عنوان شده بود، معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که برخی عوامل زمانی و دلال‌بازی باعث گرانی مقطعی شکر شده بود اما هیچ کمبودی وجود ندارد و به زودی بازار این محصول به شرایط عادی باز می‌گردد.

علی قنبری - مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی اظهارکرد: سالانه به حدود دو میلیون ۴۰۰ هزار تن شکر نیاز داریم که با توجه به پیش‌بینی تولید ۱.۴ میلیون تنی این محصول در سال جاری و برنامه‌ریزی برای واردات ۸۰۰ هزار تنی تا حدود یک میلیون تنی آن هیچ مشکلی در بازار شکر وجود ندارد.

وی افزود: بر اساس برآوردی که از بازار شکر صورت گرفته است شرایط این محصول در بازار تحت تاثیر برخی عوامل زمانی و اقلیمی بوده که باعث تاخیر کوتاه در واردات شکر شده است که البته در کنار این عوامل دلال‌بازی نیز تاثیر بسیاری در گرانی آن در مقطع زمانی کوتاه شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه به زودی بازار و قیمت شکر به حالت طبیعی باز می گردد، تصریح کرد: هیچ کمبودی در بازار شکر وجود ندارد ومیزان موجودی بخش دولتی و ذخایر استراتژیک این محصول خصوصی به اندازه کافی است و محموله‌های وارداتی این محصول در حال تخلیه در گمرکات کشور است.

قنبری اظهار کرد: روزانه ۶۰۰۰ تا ۱۰ هزار تن شکر از سوی بخش خصوصی در بورس کالا عرضه می‌شود و صنف و صنعتی در صورت نیاز می‌تواند به شرکت بازرگانی دولتی ایران مراجعه کرده و هر میزانی که نیاز دارد، شکر از این شرکت خریداری کند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۰۷:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۱۵:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۵ ۱۰:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۰۹:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۱:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۳۰ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۱:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۱۵:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۰۹:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : شکر+قیمت+بازار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۶:۱۷
اگرمدیریت دلسوزی درکشور وجودداشت باوجود این همه زمین حاصلخیز وکشت صنعت دراستان خوزستان الان مابایددرمنطقه خاورمیانه جزاولین تولیدکننده وصادرکننده شکر کاغذ نوپان الکل خوراک دام دستمال کاغذی ووووو بودیم ،وهزاران شغل برای جوانان این مرزوبوم ،اماچه کنیم که کسی برای ایران وآیندگان آن دل نمیسوزاند وهمه بفکر منافع شخصی خود هستند،وآیندگان به یقین از این مدیریت به نیکی یاد نخواهد کرد،واین هم خواهد گذشت ،چوایران نباشد تن من مباد..... (3800540) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۴۷:۵۴
گرانی پدر مردم را دراورده است (3801312) (alef-11)
 
شکرچی
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۲۲:۱۹:۲۹
عجب مدیریت اقتصادی کارامدی را داریم! یک روز پیاز و سیب زمینی کم میشود یک روز گوجه فرنگی حالا هم شکر ........... (3801922) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.