نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367640
کمبود شکر در کشور وجود ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از موجودی مناسب ذخایر شکر کشور خبر داد و گفت: هیچگونه محدودیت و مشکلی در زمینه تامین شکر مورد نیاز صنف و صنعت وجود ندارد.

به گزارش تسنیم به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، حسن عباسی معروفان با انتقاد از اخباری در مورد کمبود و نایاب شدن شکر در کشور تاکید کرد: همانطورکه قبلا و بارها اعلام کرده ایم، موجودی شکر کشور مطلوب است و مشکلی بابت تنظیم بازار و تامین مواد اولیه کارخانجات و صنف و صنعت نداریم.

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران تصریح کرد: شرکت های تولیدی صنف و صنعت که ماده اولیه آنها شکر است، می توانند با مراجعه به این شرکت، نسبت به تامین و خرید میزان شکر مورد نیاز بر اساس پروانه ساخت واحد خود اقدام کنند.

عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی دولتی ایران، همچنین از عرضه شکر به صورت مستمر در بورس کالا خبر داد و افزود: این شرکت بخشی از موجودی شکر خود را در بورس کالا جهت تنظیم بازار عرضه می‌کند و لذا شرکت های تولیدی صنف و صنعت می توانند نسبت به خرید شکر از بورس کالا نیز اقدام کنند.

عباسی معروفان تصریح کرد: به هر میزان شکر که مورد نیاز صنف و صنعت باشد توسط این شرکت تامین خواهد شد؛ اما ملاک فروش و تخصیص شکر به کارخانجات، ظرفیت تولید آنها بر اساس پروانه ساخت واحدهای تولیدی است.

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در پایان تاکید کرد: صراحتاَ اعلام می کنیم که هیچگونه کمبودی در زمینه شکر در کشور وجود نداشته و شرکت بازرگانی دولتی ایران به اندازه کافی از ذخایر شکر برخودار است.
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۰۷:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ ۱۵:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۵ ۱۰:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۰۹:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۱:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۳۰ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۱:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۳ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۰۹:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : شکر+قیمت+بازار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۲:۲۳:۲۰
خدا وکیلی کدام حرف را باور کنیم شکر در طی سه هفته از 2800 به 3300 رسیده (3792512) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.