توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503916
دستگیری قاتلان فراری پس از گذشت 7ماه در زاهدان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتلان فراری پس از گذشت 7 ماه پس از ارتکاب جرم در شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ" ابراهیم ملاشاهی " در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فقدان مرد 23 ساله در بهمن ماه سال 95 تحقیقات گسترده‌ای پیرامون موضوع و علت و انگیزه فقدان وی توسط کاراگاهان پلیس آغاز شد.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات فنی و پلیسی دریافتند مرد مفقود شده به دست یکی از دوستان نزدیک خود با ضربات چاقو به قتل رسیده است، لذا ادامه رسیدگی پرونده وارد مرحله جدیدی شد‌.

این مقام انتظامی اظهار کرد: کارآگاهان با اشراف اطلاعاتی پس از شناسایی مخفیگاه قاتل وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند که متهم پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی با همکاری یک از دوستانش اعتراف کرد.

رئیس پلیس اگاهی استان با اشاره به علت و انگیزه قتل به دلیل اختلافات خانوادگی خاطر‌نشان کرد: همدست دیگر قاتل با هوشیاری ماموران در یک عملیات جداگانه دستگیر و دو متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.
 
 
کلمات کلیدی : دستگیری + قاتلان فراری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.