توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487221
ظریف با رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا دیدار و گفتگو کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان با رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد جواد ظریف که در ایتالیا حضور دارد دقایقی پیش با خانم بولدرینی رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا دیدار و گفتگو کرد.

محمدجواد ظریف با رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا دیدار و گفتگو کرد
همچنین رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان در سفرش به ایتالیا عصر امروز در کاخ نخست وزیری رم با  پائولو جنتیلونی نخست وزیر ایتالیا دیدار و درباره راه‌های توسعه و تعمیق روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای و بین المللی گفتگو و تبادل نظر کرد.

نخست وزیر ایتالیا در این دیدار مراتب تسلیت خود را در ارتباط با قربانیان حوادث تروریستی در کشورمان به وزیر امور خارجه ابراز کرد.

ظریف نیز در این دیدار از علاقه کشورمان در جهت توسعه همکاری های اقتصادی با ایتالیا سخن گفت.

وزیر امور خارجه کشورمان بامداد چهارشنبه برای دیدار با مقام های ایتالیا از برلین وارد رم شد و در نخستین برنامه کاری خود در رم، صبح امروز در نشست شورای روابط خارجی اروپا موسوم به 'ECFR' که پشت درهای بسته و با حضور شخصیت های سیاسی و تجاری ایتالیا برگزار شد، شرکت کرد.

ایتالیا از شرکای اصلی تجاری و اقتصادی ایران در چند دهه اخیر به شمار می رود. تهران و رم همکاری های گسترده ای در زمینه اقتصادی و بازرگانی داشته و رایزنی در خصوص توسعه مناسبات اقتصادی، از محورهای مذاکرات رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان در رم است.
 
 
کلمات کلیدی : ظریف+رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.