توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 373722
ارسال پرونده فوت سربازان به دادسرای جنایی شیراز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۸
دادستان نی ریز از ارسال پرونده مرگ سربازان به شیراز خبر داد.

به گزارش خبر جنوب، رفیعی پیرامون پرونده سربازانی که در یک تصادف قرباني مرگ شدند، بیان کرد: به دنبال واژگونی مرگبار اتوبوس سربازان در محور نی ریز، پرونده ای تشکیل و رسیدگی به آن در دادسرای نیریز آغاز شد.

رفیعی ادامه داد: پس از طی شدن مراحل قانونی، این پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت به دادسرای مرکز استان ارسال شد.

به گفته وی پرونده این واژگونی مرگبار در شعبه هشتم دادسرای جنایی شیراز در دست بررسی است.

کشف جسد حلق آویز در انجیرستان های استهبان

وی افزود: خبر پیدا شدن یک جسد حلق‌آویز در انجیرستان های بالاتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد همزمان با حضور اورژانس، نیروی انتظامی شهرستان نیز در محل حضور مییابد و با معاینه جسد مشخص میشود این مرد ۴۰ ساله حدود ۲ ساعت پیش فوت کرده است.

رفیعی ادامه داد: پس از معاینه جسد توسط پزشکی قانونی و همچنین با تحقیقات صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس از نزدیکان وی، مشخص شد این مرد ۴۰ ساله به دلیل افسردگی شدید خودکشی کرده است. دادستان نی ریز گفت: میزان خودکشی در شهرستان نی ریز در سال ۹۵ به طور چشمگیری افزایش یافته و این اثرات مخرب در بعد اجتماعی و فرهنگی جامعه دارد و نیاز است که دستگاهای ذی ربط و مسئولات فرهنگی به این موضوع ویژه رسیدگی کنند.
 
کلمات کلیدی : تصادفات جاده ای+اتوبوس سربازان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.