نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370298
تصادف خونین در استان فارس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
تصادف در محور سعادت شهر-ارسنجان ۲کشته و ۷ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش مشرق، معاون شبکه بهداشت ودرمان پاسارگاد گفت: این حادثه در اثربرخورد یک دستگاه سواری پیکان و یک دستگاه پژو ۲۰۶ با یک کامیون در جاده رخ داد

پس از اعزام اورژانس پاسارگاد یک سرنشین خودرو پیکان و یک کودک تبعه افغانی در سواری ۲۰۶ جان خود را از دست دادند. ۵ مصدوم دیگر توسط اورژانس پاسارگاد به شیراز و دو مصدوم دیگر برای درمان به بیمارستان امام جعفر صادق(ع) پاسارگاد منتقل شدند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کلمات کلیدی : تصادفات جاده ای+اتوبوس سربازان
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۰:۳۰:۱۴
آقايان مسوولين يه فكري به حال استان فارس بكنيد .... از اين استان فقط يه اسمي باقي مونده همه بودجه ها خرج استانهايي ميشه كه توي بالا ابلا ها مقامها رو قرق كردن .... استان فارس هم يك استان فقير در سايه است و خلاص !!!!‌لطفا يه فكريس به حال جاده هاي استان بكنيد ... خروجي شهر شيراز به طرف شهرستان خرامه با داشتن روستاهاي متعدد كه قطب كشاورزي و دامداري استان به حساب مي آيند اينقدر وضعيت اسفناكي داره كه هر روز بايد شاهد تصادفات و كشته شدن تعدادي از مردم بيچاره و بدبخت اين مناطق باشيم ... 35 ساله كه اين جاده هيچ تغيير و تحول بخصوصي رو به خودش نديده ... 1 ساله كه ميخوان جاده رو تعريض و دوبانده بكنن اينقدر دزدي ميشه كه معلوم نيست كي بالاخره به فرجامي چيزي ميرسه !!!! (3812438) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.