توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496320
اجرای پویش "از خودمان شروع کنیم" در ورودی تهران
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱
فاز دوم پویش "از خودمان شروع کنیم ..." در ورودی غربی پایتخت با هدف کاهش آلودگی هوا و حجم ترافیک در کلانشهر تهران برگزار شد.

به گزارش مهر، غلامحسین سلمانی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه۲۱ با اشاره به این مطلب که نقش شهروندان در کاهش آلودگی هوا و حجم ترافیک در کلانشهر تهران بسیار مهم و حیاتی است، گفت: فاز دوم پویش "از خودمان شروع کنیم ..." در حوزه حمل و نقل پاک ضمن حمایت از پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو؛ باتوجه به شرایط و وضعیت کنونی آلودگی هوا در تهران طرح "پنجشنبه‌های-پاک" را با شعار "برای هوای پاک شهر رکاب بزنیم" در برنامه عملیاتی خود دارد که در همین راستا علاوه بر توسعه فرهنگ دوچرخه سواری بین شهروندان، از هر نوع رفتار حمل و نقلی شهروندان که باعث کاهش آلودگی هوا و حجم ترافیک شود؛ حمایت می شود.

وی در همین خصوص افزود: گروه های نمایشی و پرفورمنس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور در چهار راه قباد تقاطع بلوار لاله ی تهرانسر به اجرای برنامه های نمایشی-آموزشی ترافیکی برای شهروندان پرداختند، تا آنان را با نوع رفتار و قوانین مربوط به عابرین پیاده و همچنین قوانین و تکالیفی که راکبین خودرو و موتورسیکلت در قبال عابران دارند، آشنا کنند.

سلمانی در خاتمه تصریح کرد: فاز دوم پویش "از خودمان شروع کنیم ..." در ورودی غربی پایتخت تا پایان مرداد ماه سال جاری در روزهای سه شنبه و پنجشنبه هر هفته در معابر عبوری اصلی و محلات پرتردد منطقه۲۱ اجرا می شود.
 
کلمات کلیدی : از خودمان شروع کنیم+راهنمایی و رانندگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.