نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 329965
عیدی و پاداش مشمول همه کارگران می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰
با توجه به مصوبه مجلس، عیدی و پاداش مشمول همه کارگران می شود و ربطی به خصوصی و دولتی بودن مکان کار ندارد.

کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:" آيا دولتی يا خصوصی‌بودن كارگاه و نوع فعاليت آن در ميزان عيدی و پاداش سالانه كارگران تأثيری دارد؟"

به گزارش خبرآنلاین، در این زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:" با توجه به ماده واحده قانون مربوط به تعيين عيدي و پاداش سالانه كارگران شاغل در كارگاه‌هاي مشمول قانون كار مصوب مورخ ۶ اسفند ۷۰ مجلس شوراي اسلامي، تمام كارگران مشمول قانون كار صرفنظر از محل اشتغال و نوع كارگاه (دولتي، خصوصي، تعاوني، صنعتي، كشاورزي و خدماتي) به ميزان مقرر در مصوبه فوق از عيدي و پاداش سالانه برخوردار خواهند بود.
 
کلمات کلیدی : کارگران+عیدی
 
سعید
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۰:۱۷:۲۲
کارگر بیچاره ای که هر ماه برای گرفتن حقوقش برگه ای رو امضا بکنه مبنی بر در یافت تمام حقوق و مزایا و سنوات و عیدی و ... عیدی و مزایا رو به چشمش نمیبینه. خواهش میکنم یک راهکاری بیاندیشن برای جلوگیری از فرار این کارفرماها و استثمار کارگران مستضعف. (3528291) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۳:۵۱:۱۶
ایا به باز نشسته ها هم تعلق می گیرد؟ (3528373) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۷:۴۰:۲۹
سلام. عیدی کجا بود، پاداش کجا بود؟ حقوق شهریور تا الان و بیمه هامون پرداخت نشده تو شرکت صدرا. هر روز اعتصاب هستیم جلو استانداری. شما هم تو تهران انعکاس بدین لطفا. اخبار تکمیلی رو تو سایت خلیج فارس و گام نیوز بگیرید لطفا . سایت رسمی تو تهران بازتاب بده انعکاسش بیشتره و شاید کسی به دادمون برسه بعد این همه مدت.زن و بچه هامون چه گناهی کردن؟لطفا (3528458) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۰۸:۲۹:۵۹
خیلی جالبه چیز عادی که هر سال میدادند رو امسال با این عنوان میگن که سال دیگه بتونن کم کنن ازش (3528555) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.