نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442517
میزان عیدی کارگران و کارمندان مشخص شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
میزان عیدی کارمندان در سال 96، 770 هزار و 500 تومان حداقل و حداکثر عیدی کارگران حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان خواهد بود.

به گزارش میزان، میزان عیدی کارمندان بر اساس مصوبه هیئت دولت، پاداش پایان سال کارمندان موقت و خرید خدمت نباید از ۳۵۰ هزار تومان کمتر باشد.
 
هیئت دولت پیش از این میزان عیدی کارکنان دولت را 770 هزار تومان اعلام کرده بود، اما در تازه ترین مصوبه هیئت وزیران جزئیات عیدی سال جاری به تصویب رسیده است. بر این اساس در بهمن ماه سال جاری به تمام کارکنانی که به صورت تمام وقت در سال 95 مشغول به خدمت بوده‌اند، مبلغ 770 هزار و 500 تومان به عنوان عیدی تعلق خواهد گرفت.
 
همچنین هیئت دولت مقرر داشته است، هرگونه پرداخت دیگری به عنوان پاداش آخر سال یا عناوین  مشابه ممنوع خواهد بود. همچنین مبلغ تعلق گرفته به کارکنان موقت یا خرید خدمت باید متناسب با میزان خدمت تمام وقت و نباید از 350 هزار تومان کمتر باشد.
 
این درحالی است که خدمت نیمه وقت بانوان تمام وقت محسوب شده و عیدی کامل به آنها پرداخت خواهد شد. معلمان حق التدریس نیز به میزان ساعات خدمت از عیدی سال 95 برخوردار خواهند شد.
 
علاوه بر این، میزان پاداش پایان سال بازنشستگان و مستمری بگیران، وراث مستخدمین متوفا نیز مشابه کارکنان عادی و رقم 770 هزار و 500 تومان خواهد بود.

بر این اساس اطلاعات عیدی امسال کارگران یک میلیون و 600 هزار تومان تا 2 میلیون و 400 هزار تومان است و آغاز پرداخت عیدی با حقوق بهمن ماه است.
 
گفتنی است حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال 96 ، حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان خواهد بود .
 
کلمات کلیدی : عیدی کارگران + پاداش + حقوق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۳:۱۶:۱۹
موقعیتی که در آن، دولت شرمنده عیال خودش است! (4152237) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۳:۱۹:۵۵
10 درصد هم مالیات ازش کم میشه
مورچه چیه که کله پاچه اش چی باشه!!!!!!!! (4152242) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۴:۰۰:۴۵
مسئولان خجالت بکشند ازاین عیدی که به کارمندان مدهند این عیدی هزینه خرید لباس یک نفراست مابق خانواده هیچ (4152333) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۵:۵۱:۴۸
جذابه عیدی ما چند ساله همین مقداره، اون وقت آقایون حق تفریح اولاد میگیرند. (4152532) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.