توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425705
ایران توافق خرید هواپیما از ایرباس را نهایی کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵
خبرگزاری رویترز گزارش داد که ایران قرارداد خرید 100 فروند هواپیما از شرکت ایرباس که قرار است نخستین فروند از آنها را اواسط ژانویه تحویل بگیرد نهایی کرد.

به گزارش میزان، خبرگزاری رویترز روز دوشنبه گزارش داد: ایران قرارداد خرید 100 فروند هواپیما از ایرباس که قرار است نخستین فروند از آنها را اواسط ژانویه تحویل بگیرد با این شرکت نهایی کرده است. 

خبرگزاری رویترز به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی نوشت که ایران این قرار داد را در روزهای دوشنبه یا سه‌شنبه امضا خواهد کرد.

به نقل از اضغر فخریه در این گزارش آمده است: ما این قرارداد را نهایی کرده‌ایم و همین روزها قادر خواهیم بود که آن را در تهران امضا کنیم.

رویترز در ادامه به نقل از این مقام ایرانی نوشت: ما انتظار داریم که برخی از جزئیات باقیمانده را شفاف سازی کنیم و این قرارداد را امروز و یا فردا امضا کنیم.

بنا به گزارش رویترز فخریه گفته است: ایرباس چهار نوع هواپیما به ایران تحویل خواهد داد که شامل «ای-320» و «ای-321» متوسط برد و «ای-330» و «ای-350» دوربرد، و این در حالیست که ایران از خرید سوپر جامبوهای 380 از ایرباس صرف نظر کرده است.
 
 
کلمات کلیدی : ایرباس+خرید هواپیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته