نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366927
محمود احمدی‌نژاد: عده‌ای در دست‌اندازی به بیت‌المال مسابقه می‌گذارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲
باشگاه خبرنگاران نوشت:رییس جمهور سابق کشورمان گفت: کسانی که به اموال مردم دست‌اندازی می‌کنند، نمی‌توانند مدعی پیروی از پیامبر باشند و دیگران را تخطئه کنند.

"محمود احمدی‌نژاد"، رییس جمهور سابق کشورمان، امروز پس از نماز ظهر و عصر در جمع عزاداران امیرالمومنین(ع) در مسجد نارمک تهران حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی گفت: امام علی(ع) از شكست دشمنانش خوشحال نمی‌شود بلكه غصه می‌خورد از سقوط آن‌ها و بالای جنازه دشمنانش گريه می‌كند اما ما از نابودی دشمنانمان خوشحال می‌شويم. امام بيت‌المال را روزانه بين مردم تقسيم می‌كرد و اجازه بلوكه شدن ثروت را نمی‌داد.

اهم اظهارات رییس دولت سابق را در ادامه بخوانید؛

*آیا ما به دنبال اقتصاد اسلامی هستيم؟ بسم الله، اقتصاد اسلامي همين است. مراعات رضايت عموم مردم در برابر خواص، اعتقاد امام علی(ع) بود. امام علی(ع) می‌گويد خواص در وقت آرامش باری بر دوش حكومتند و در وقت خطر به ياری حكومت نمی‌آيند و اجرای عدالت را در حق خود تحمل نمی‌كنند. از نظر امام علی(ع)، اگر خشم عمومی برانگيخته شود، خوشنودی خواص و اطرافيان فايده‌ای ندارد و كاری نمی‌تواند بكند اما اگر رضايت عمومی پديد آمد، هيچ باكی از خشم خواص زياده‌خواه نبايد داشت.

*سخنرانی چند سال قبل مقام معظم رهبری درباره مسأله عوام و خواص بسيار مهم و راهگشاست.

*امام علی(ع) عدالت را مايه آرامش و امنيت سرزمين می‌دانست بر خلاف دروغ‌هايی كه می‌شنويم و می‌گويند عدالت موجب ناامنی و جنگ می‌شود. امام علی(ع) روابط ظالمانه را حتی به اندازه گرفتن دانه‌ای از دهان مورچه نمی‌پذيرد و تمام قد در برابرش قيام می‌كند.

*امام علی(ع) معتقد است سربرآوردن كاخ‌ها و قله‌های ثروت، محصول بی‌عدالتي و ظلم است. امام علی(ع) رنج ٣ جنگ را تحمل كرد اما از آرمانخواهی دست نكشيد. قُتِلَ علیُ فِی محرابِ لِشدّةِ عَدلِه. بيشتر صفحات تاريخ را مورخانی نوشته‌اند كه دشمن علی(ع) هستند اما حتی همان‌ها هم يك بار نگفته‌اند كه علی عقب نشست، سازش كرد و به حقيقت پشت كرد. زره اميرالمومنين(ع) پشت نداشت و هيچ كس در جنگ، پشت امام را نديد.

ا*امام(ع) بالاترين مظهر لطف و مهربانی خداست و در اوج قدرت، قامتش در برابر ايتام خم می‌شود. او عاشق مردم است و برای دشمنانش نيز دل می‌سوزاند و سفارش می‌كند براي قاتلش شير ببرند. كسي غير از مولا را نمي‌شناسيم كه در عين اينكه حق با اوست، برای حفظ جان و مال و پايه‌های اجتماع و حفظ اركان دين در برابر سنگين‌ترين هجمه‌های تبليغاتی و بزرگترين دروغ‌ها براي سال‌های طولانی استخوان در گلو و خار در چشم صبر و تحمل پيشه كند.

*امام علی(ع) هرگز اسرار مردم را فاش نكرد و هرگز در امور شخصی دشمنانش تجسس نكرد. امام علی(ع) مظهر كامل جوانمردی است و هرگز آب را علی‌رغم عمل متقابل دشمنش نبست. در لحظه سرنوشت‌ساز جنگ، وقتی فرصت كشتن عمروعاص دست داد و او از ترس، خود را برهنه كرد، امام از كشتن عمروعاص صرف‌نظر كرد. امروز اگر ما باشيم، از همان صحنه فيلم و عكس می‌گيريم و در جهان منتشر می‌كنيم و می‌گوييم ببينيد فلاني اينگونه است!

*امام علی(ع) قوی‌ترين و با تدبيرترين مدير عالم است و از علم روز بهره می‌برد و در تنظيم امور جامعه، دقيق و منظم بود. براي تأمين رفاه مردم، با تمام وجود تلاش می‌كرد. كم‌خرج‌ترين، چابك‌ترين، كوچك‌ترين و پربازده‌ترين سيستم حكومتی را تأسيس كرد.

*پروژه تخريب و منزوی كردن اميرالمومنين(ع) تا زمان رحلت پيامبر(ص) و پس از آن تا همين امروز ادامه دارد. هزاران شايعه، افترا و تهمت عليه امام (ع) ساختند. مگر می‌شود بدون عقبه‌ای قدرتمند، طولاني، پيچيده و طراحي شده ظرف چند دقيقه خليفة‌الله و جانشين پيامبر را كنار زد، صد سال قبرش را نامعلوم گذاشت و صدها سال توهين و فحاشی به او را جزو تعقيبات نماز و واجبات نماز جمعه قرار داد؟! پشت همه اين جنايت‌ها دست خبيث شيطان است. امروز نيز صهيونيسم بين‍‌‌‌‍‌‎الملل درباره فرزند برومند اميرالمومنين(ع) يعني حضرت مهدی(ع) و پيروانش و ملت رشيد ايران، همان روش را پی گرفته‌اند اما من به شما بشارت می‌دهم كه ان كيد الشيطان كان ضعيفاً و آينده از آن امام و پيروان اوست و ملت ايران صهيونيست‌ها را در داخل و خارج مايوس و نااميد می‌كند.

*عده‌ای كه در دست‌اندازی به بيت‌المال مسابقه می‌گذارند و از يك ساعت خوابشان نمی‌گذرند و آلوده به سياسي‌كاری هستند، نمی‌توانند مدعی پيروی از پيامبر باشند و ديگران را تخطئه كنند.
 
کلمات کلیدی : احمدی‌نژاد، محمود احمدی نژاد، نارمک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۰۱:۳۱:۴۰
خود ایشان و رفقا در اول صف این دست درازی قرار دارند آدرس عوضی ندهد لطفا !

الف جان تو هم به سانسورت ادامه بده داداش ! (3787554) (alef-13)
 
Spain
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۰۱:۳۲:۲۳
بفرموده امام على (كلمه حق يراد بها باطل ) واقعا ايشان به اين حرف ها اعتقاد دارد !!! (3787556) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۰۱:۳۳:۴۰
کی خودتو محاکمه میکنن شما که جفت پا رفتی تو بیت المال؟!!!!! (3787560) (alef-13)
 
یاسین
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۰۱:۳۶:۲۹
یا رب به تو پناه می برم..این اقا چه می گوید. (3787564) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۰۱:۳۸:۰۰
اقای احمدی نژاد یادت درمناظره پرونده همسر رقیبت رو کردی در برابر ملیونها نفر (3787567) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.