توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394023
فضائلی: هیچ‌گاه مشاور فرهنگی فرمانده سپاه نبوده‌ام/تکذیب ادعای بی‌بی‌سی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۰
مدیرعامل اسبق خبرگزاری فارس با تکذیب ادعای بنگاه خبرپراکنی بی‌بی‌سی، اعلام کرد هیچ‌گاه مشاور فرهنگی فرمانده سپاه نبوده‌ام.

به دنبال شیطنت رسانه‌ای بنگاه خبرپراکنی بی‌بی‌سی که با بازنشر یادداشت منتشر شده مهدی فضائلی در خبرگزاری فارس، وی را مشاور فرهنگی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معرفی کرده بود، وی این موضوع را به شدت تکذیب کرد.

مهدی فضائلی کارشناس سیاسی تأکید کرد که هیچ‌گاه مشاور فرهنگی فرمانده سپاه نبوده‌ام.

روز یک‌شنبه یادداشتی از مهدی فضائلی با عنوان «فرصت تازه برای رئیس جمهور سابق» منتشر شد که بازخورد فراوانی در رسانه‌های داخل و خارج داشت.

در این یادداشت نوشته شده بود: چند روزی است محافل رسانه‌ای و سیاسی گوناگون از جمله کانال‌های نزدیک به دکتر احمدی‌نژاد، از ملاقات وی با رهبر انقلاب اسلامی خبر می‌دهند. دیداری مهم که به درخواست و پیگیری خود او انجام شده اما ظاهراً نتیجه‌اش خلاف انتظار وی بوده‌ است!

هر چند هنوز جزئیات این دیدار که چند هفته قبل انجام شده است، منتشر نشده، ولی این مقدار قطعی است که وی با نهی صریح رهبر معظم انقلاب، برای ورود به میدان رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده مواجه شده است.

متن این یادداشت را اینجا بخوانید.
 
کلمات کلیدی : احمدی‌نژاد، محمود احمدی نژاد، بی بی سی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.