نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501520
آخرین جزئیات از حادثه مرگ دستفروش قمی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
از صبح امروز خبری با عنوان " مرگ مرد دستفروش در درگیری با ماموران شهرداری قم" در فضای مجازی در حال انتشار است.

به گزارش میزان، بر اساس آنچه در فضای مجازی و کانال های تلگرامی منتشر شده، عنوان می شود که یک میوه فروش وانتی بعد از درگیری با ماموران سد معبر شهرداری قم جان خود را از دست می دهد و فوت میکند.

با انتشار فیلم درگیری ماموران سد معبر شهرداری قم با این فرد روابط عمومی شهرداری قم نسبت به این حادثه واکنش نشان داد.

براساس گفته روابط عمومی شهرداری قم: " ساعت ۱۹:۳۰ ماموران سد معبر شهرداری قم به یک راننده وانت میوه فروش به خاطر سد معبر تذکر می‌دهند که منجر به واکنش وی می‌شود و راننده وانت اقدام به شکستن شیشه خودروی خود می‌کند".

به گفته روابط عمومی شهرداری قم:"هیچ برخوردی با این راننده نمی‌شود و پس از اخذ تعهد بدون هیچ مشکلی راننده وانت از محل دور می‌شود. اما پس از مدتی حال راننده وانت بد شده و سرش به جدول کنار خیابان برخورد می‌کند که با حضور اورژانس به بیمارستان الزهرا منتقل می‌شود. با این وجود راننده پس از ۲ ساعت فوت می‌کند".

در همین رابطه مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم با اشاره به جزئیات حادثه اظهار کرد: در پی انتشار خبری مبنی بر فوت یکی از دستفروشان خیابان شاهد به علت درگیری با ماموران شهرداری موضوع جهت بررسی در دستور کار قرار گرفت.

این مقام قضایی بیان کرد: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و ۵ نفر از ماموران شهرداری احضار و بازجویی شد. همچنین بازپرس ویژه قتل از همان لحظات اولیه حادثه در محل حضور یافته و در حال بررسی جزئیات و عوامل دخیل در فوت این دستفروش است.

کاهه گفت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.

دکتر صدیقی آخا، مدیر کل پزشکی قانونی استان قم نیز با اشاره به اینکه در بررسی های اولیه اثار ضرب و جرح ناشی از نزاع دیده نشده است گفت: به نظر می‌رسد به دنبال نزاع لفظی، احتمالا علت مرگ سکته قلبی بوده باشد.

آخا افزود: نمونه برداری های لازم انجام و نتیجه قطعی پس از وصول نتیجه ازمایشات اعلام می شود.
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۱۰:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۹:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۰۹:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۱ ۱۲:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۸ ۲۰:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۸:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۰۹:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ۰۸:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : مرگ دستفروش قمی+درگیری ماموران شهرداری+دستفروش+سد معبر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۹:۲۳:۴۴
عجب... عجب سدمعبرهای مهربونی!!!!!
خود متوفی سرش میخوره حدول و بعد فوت میشه؟؟؟شرررم کنیدبابا (4518189) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۹:۴۶:۴۴
مرددست فروش بادیدن الطاف ومهربانی های ماموران شهرداری میخواسته ماشینش را به آتش بکشد چون ماموران از این کارش ممانعت کردند سر خود را به جدول کنار خیابان کوبیدوخودکشی کرد (4518235) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته