نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430457
ورود 65 واگن جدید به مترو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود 65 دستگاه واگن متروی ساخت کارخانه واگن سازی تهران به خطوط متروی پایتخت از ظهر فردا خبر داد و گفت: با ورود این واگن ها، ظرفیت ناوگان ریلی تهران بالغ بر 225 هزار نفر در روز افزایش می یآبد.

به گزارش ایسنا، دکتر مازیار حسینی گفت: تولید 65 دستگاه واگن مترو با استفاده از دانش روز مهندسان و با دست پر توان کارگران ایرانی در شرایطی که حوزه های صنعتی از رکود حاکم بر اقتصاد کشور رنج می برند، جای افتخار است.

وی با اشاره به این که آنچه بیشتر باعث مباهات است، این است که با اهتمام شهردار تهران و تلاش نیروهای توانمند داخلی، به سهم خود شاهد تحقق بخشی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در نام گذاری سال 95 به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» در صنعت مترو هستیم، اظهار کرد: امروز با سربلندی می‌توانیم اعلام کنیم که امروز صنعت مترو در بخش های مختلف از ساخت تونل گرفته تا تولید واگن به خودکفایی رسیده است.

حسینی با بیان این که واگن‌های جدید، بلافاصله وارد خطوط پر مسافر مترو می‌شوند و به سهم خود می‌توانند تا حدی از سرفاصله ورود قطارها به ایستگاه‌ها را کاهش و ظرفیت جا به جایی مسافر در ایستگاه‌ها را افزایش دهند، تصریح کرد: تولید واگن‌های مترو در کارخانه واگن سازی مترو به موازات ساخت خطوط و ایستگاه‌های مترو به صورت شبانه روزی از سوی مهندسان و کارگران ایرانی در دست انجام است.

براساس اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، معاون شهردار تهران در پایان با تأکید بر این که مدیریت شهری تمام تلاش خود را به عمل آورده تا ضمن توجه ویژه به سرعت ساخت مترو و کیفیت این پروژه حساس، آموزه‌های اقتصاد مقاومتی در پروژه عظیم مترو را مورد توجه قرار دهد، خاطرنشان کرد: واگن های جدید مترو طی مراسم ویژه‌ای از فردا ظهر وارد ناوگان ریلی پایتخت می‌شود.
 
کلمات کلیدی : واگن جدید + مترو
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۵:۱۳:۳۷
پروردگارا خادمین به این مملکت و مردم را خیر دو دنیا عطا بفرما.و خالی بندان به این مملکت و مردم را شرمساری واقعی و ذلت علجل عطا بفرما. (4095246) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۲۱:۴۸:۱۵
از معایب بزرگ این دولت عدم اطلاع رسانی نکات مثبت است. (4095847) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۲۲:۴۸:۵۴
جای تشکر دارد. اما واقعا کافی نیست. (4095984) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.