نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492663
واکنش چمران به حادثه متروی شهر ری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
رییس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به حادثه روز گذشته در مترو شهر ری ضمن قدردانی از عملکرد سریع نیروی انتظامی حاضر در ایستگاه مترو خواستار رسیدگی به این گونه امور شد.

به گزارش ایلنا، مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای سیصدو شصتمین جلسه شورا با اشاره به خبر نابهنگام درگذشت دانشمند ایرانی ضمن تسلیت به خانواده ایشان و مردم ایران اظهار داشت: مریم میرزاخانی شخصیت بزرگ علمی کشور بود که از دوران دانش‌آموزی، دانشجویی و استادی نمونه خلاقیت و نبوغ در ریاضی بود. فعالیت‌های این بانوی دانشمند در مراحل و جایگاه‌های مختلف سبب شد؛ نام ایران در مراکز مهم علمی به بزرگی یاد شود.

وی در ادامه به سالروز تاسیس شورای نگهبان و بهزیستی و تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: امیدواریم شورای نگهبان نگاهشان به شوراها بهتر از حال باشد و با تحلیل بهتری به شوراهای سراسر کشور بنگرند.

مهدی چمران در ادامه جلسه به حوادث روز گذشته در مترو اشاره کرد و ضمن قدردانی از عملکرد سریع نیروی انتظامی حاضر در ایستگاه مترو خواستار رسیدگی به این گونه امور شد.
 
کلمات کلیدی : تیرندازی + متروی تهران + مترو + ایستگاه متروی شهرری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۶:۱۷:۵۰
اقای چمران مامور از فاصله یکی دو متری به شکم مهاجم شلیک کرد .که میتوانست راحت دستگیرش کند (4476440) (alef-3)
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۸:۲۳:۱۵
عملکرد ناجا در مورد مذکور اصلا قابل دفاع نیس. فیلمش که روی اینترنت هس دیدم. درست قبل از تیراندازی اون فرد هیچ خطری برای هیچ کسی نداشت. اصلا کسی نزدیکش نبود. فقط داشت راه می رفت و یک چیزهایی می گفت. همین.

ناجا چرا شلیک کرده اصلا ؟؟؟ مگه فردی که بفرض داره مقاومت می کنه در مقابل مامور نمیشه جور دیگه ای گرفتش؟؟؟ ... (4476738) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.