توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470435
مقدمه جنون در نمایشگاه کتاب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰
رمان مقدمه جنون به قلم سمیه هادی پور منتشر شد.

این داستان که دومین اثر این نویسنده جوان به شمار می آید،  در سیزده فصل روایت می‌شود. راوی ترنج است که بخشی از زندگی خود را در زمان حال، که دارد با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند و با زبانی جنون آمیز تعریف می‌کند و بخشی دیگر را در گذشته و با بیان واضح روایت می‌کند. جریان سیال ذهن و بازی با زمان ها از تکنیک های اصلی این رمان محسوب می‌شود .

به گزارش نامه نیوز، مقدمه جنون را انتشارات جمهوری به چاپ رسانده و در نمایشگاه کتاب در سالن A2، راهروي يك در معرض بازدیدکنندگان قرار دارد.

در بخشی از این داستان می‌خوانید:

زن باش ولی مردانه فکر کن . بگذار مردانگی در تمام تصمیم هایت ، در انتخابهایت ، بیشتر از زنانگیت باشد . هر چند می دانم سخت است. سخت است زن باشی و زن نباشی . سخت است یک جا از سنگ هم سخت تر باشی و یک جا آنقدر لطیف و فریبنده که دل مردت را مهار کنی . ولی ترنج دنیا پر است از مردهایی که اگر جلویشان وا بدهی میشوند نامرد . آنقدر صادقانه و استوار زن باش که مردت را مرد بار بیاوری...

 
کلمات کلیدی : کتاب + نمایشگاه کتاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.