نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482630
محسن هاشمی: افتتاح خطوط متروبرای امنیت شهروندان خطرناک است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸
منتخب اول مردم تهران با اشاره به افتتاح زودرس خطوط مترو در روزهای اخیر، این کار را برای امنیت شهروندان خطرناک توصیف کرد و از اعضای کنونی شورای شهر خواست در برابر این افتتاح‌ها سکوت نکنند.

به گزارش ایلنا، محسن هاشمی منتخب اول مردم تهران برای شورای شهر پنجم، در جلسه مشترک با اعضای مجمع نمایندگان تهران، با تشکر از فراکسیون امید و نمایندگانی که از طرف این فراکسیون به عنوان اعضای هیات نظارت بر انتخابات فعالیت کردند، گفت: قطعا اگر زحمات این عزیزان و آقای دکتر عارف و در راس این زحمات، آقای خاتمی نبود، امروز بنده اینجا در خدمت شما نبودم.

او ادامه داد:‌ در مدیریت شهر تهران با توجه به اینکه چندسال سابقه کار اجرایی در این حوزه دارم، شاهد بوده ام چه قوانین خوبی نوشته می‌شود و در مقام اجرا چگونه آن را دور می‌زنند.

منتخب اول مردم تهران در انتخابات شورای شهر تهران با اشاره به قوانینی مانند حمل و نقل عمومی و حمل و نقل ریلی به عنوان نمونه قوانین خوبی که در اجرا مشکل دارند، درباره وضعیت متروی تهران گفت: متروی تهران در بخش ساختمان و تونل‌ها وضعیت خوبی دارد، اما در بخش تجهیزات به دلیل کمبود منابع، در برخی قسمت‌ها مشکل وجود دارد.

هاشمی با تاکید بر اینکه افتتاح های زودرسی که اکنون شاهد آن هستیم، باید متوقف شود، تصریح کرد: افتتاح خطی که هواکش ندارد و قطار کافی برای آن وجود ندارد، ایجاد ناامنی برای مسافرین است و هرکس به عنوان شهردار جدید تهران انتخاب شود باید در اولین روز کاری خود این خطوط را تعطیل کند.

هاشمی همچنین با بیان اینکه ما منتخبان شورای جدید فعلا مسئولیت و اختیاری نداریم، از اعضای شورای شهر فعلی تهران خواست که در مقابل این افتتاح های زودرس که برای امنیت شهروندان خطرناک است، سکوت نکنند.
 
کلمات کلیدی : محسن هاشمی+مترو+شهرداری تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۰:۲۲:۴۹
چیه ؟مثل دولت امید دوسال مترو را بخوابانی بعد به نام خودت افتتاح کنی ؟ (4425285) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۰:۴۷:۰۲
بیا و دلسوزی کن ..... این هم جواب برادران حزب مخالف (4425304) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۱:۱۰:۵۳
باشه آثا هواکش اش رو هم نصب می کنیم. دیگه چی؟
اما قطار کافی نداشتن آخه چه ربطی به امنیت مسافران داره؟ (4425325) (alef-3)
 
عباس اصغری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۱:۲۹:۱۷
خب, راست میگه دیگه.
چرا یه عده نظر سیاسی رو بر نظر کارشناسی ترجیح میدن؟؟!! (4425338) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.