توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502195
خط8 مترو تهران امشب و فردا شب سرويس دهي ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سرويس دهي  شبانه در خط 8 مترو تهران امشب و فردا شب از ساعت (١٩ تا ٤) حد فاصل ايستگاه شهر آفتاب تا ايستگاه فرودگاه امام خميني (ره) به علت انجام پاره اي از تعميرات صورت نمي گيرد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه؛ احسان مقدم افزود: با توجه به اينكه خط فرودگاه امام خميني(ره) شبانه روزي است نياز است برخي شب ها سرويس دهي انجام نشود تا اقدامات مربوط به تعمير و نگهداري در كوتاه ترين زمان ممكن صورت پذيرد و خط براي جابجايي مسافران و حركت قطارها آماده شود و با توجه به اين موضوع سرويس دهي در خط 8 مترو تهران  امشب 24 مرداد و فردا شب 25 مردادماه از ساعت 19 تا 4 بامداد انجام نمي شود.

وي خاطرنشان كرد: سرويس دهي روزانه خط 8 مترو تهران بدون هيچ گونه تغييري انجام مي شود.

وي با اشاره به اينكه اتصال خط يك به هشت و سرويس دهي شبانه از ايستگاه درواز دولت تا ايستگاه فرودگاه امام (ره) است تصريح كرد: سرويس دهي اين خط در روز تا ايستگاه شاهد و شهرآفتاب همانند قبل است و تنها تردد شبانه قطار در خط يك در محدوده ايستگاه هاي  دروازه دولت تا شهر آفتاب انجام نخواهد شد.                                                                                                                مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري مترو تهران افزود: سرویس دهی در روزهای بعد نیز طبق روال ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مترو،خط هشت مترو ، شهرداری تهران، قالیباف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.