نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411737
بازتاب‌ ماجرای غرق شدن دختر دانشجو در لرستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱
‌به دنبال بارش شدید باران شب گذشته در خرم‌آباد 2 دانشجوی دانشگاه لرستان دچار حادثه شدند که متاسفانه یکی از آنها در دم فوت کرد.

‌شهری که با یک ساعت باران زیر آب می‌رود
رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران لرستان از غرق شدن یک دختر در کانال‌ آبی در شهر خرم‌آباد خبر داد.

وی اظهار کرد: متأسفانه بارش باران و تگرگ غروب ‌روز گذشته باز هم باعث بروز حادثه و سیلاب در شهر خرم‌آباد شد.

این مسئول ادامه داد: در بیشتر نقاط شهر، شاهد آب‌گرفتگی خیابان‌ها بوده و چندین خودرو با مشکل جدی مواجه شده‌اند.

آریایی بیان کرد: همچنین دو دختر دانشجو در بلوار شورا به داخل کانال آب سقوط کرده که متأسفانه یکی از آنان جانش را از دست داد و نفر دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

این مسئول یادآور شد: هم اکنون زیرگذر میدان امام حسین(ع) شهر خرم آباد ‌آبگرفتگی شدید شده است، به طوری‌که خودروها در داخل زیرگذر معلق بودند.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان افزود: خوشبختانه برای سرنشینان این خودروها مشکلی رخ نداده است و توسط تیم‌های امدادی از خودروها خارج شده‌اند.

دانشجوی حادثه دیده به ICU منتقل شده است
محسن محمدی معاون فوریت‌های پزشکی لرستان هم گفت: در بارندگی شدید عصر‌روز گذشته‌ متاسفانه یک دانشجو فوت کرده و یکی دیگر به آی سی یو منتقل شده است.

وی اظهار کرد: متاسفانه دانشجوی ایلامی که در کانال خیابان شورا خرم‌‌آباد سقوط کرده بود و به بیمارستان منتقل شده بود، فوت شد.

معاون فوریت‌های پزشکی لرستان بیان کرد: دانشجوی دیگر ایست قلبی کرده که عمل احیاء روی او انجام شده و به آی سی یو بیمارستان عشایر خرم‌آباد انتقال داده شده است.

هویت دانشجویان حادثه دیده مشخص شد
 رضا آریایی مدیر کل مدیریت بحران استانداری لرستان هم گفت: هویت دانشجویان حادثه دیده مشخص شد.

وی اظهار کرد: دانشجویی که عصر دیروز بر اثر سقوط در کانال جان خود را از دست داده "فروزان مرادوند" اهل ایلام بوده و دانشجوی رشته زیست شناسی  است که در حین سوارشدن به خودرو در بلوار شورای خرم آباد دچار سیلاب شده و متاسفانه جان باخته است.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان بیان کرد: جسد متوفی تحویل سردخانه شده است.

وی اضافه کرد: دانشجوی دیگر با هویت "نسرین محمدی" است  که در مقطع کارشناسی شهرسازی ‌مشغول به تحصیل بوده و اهل ‌اصفهان است و هم‌اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان عشایر خرم آباد بستری است.

رئیس دانشگاه لرستان فوت دانشجوی این دانشگاه را تسلیت گفت
دکتر خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان فوت دانشجوی این دانشگاه را تسلیت گفت.

وی ادامه داد: متاسفانه سه نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه عصر روز گذشته در خیابان شورای خرم‌آباد دچار سیلاب می‌شوند که یکی از دانشجویان جان سالم به در می‌برد، یکی دیگر نیز درآی سی یو بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد بستری شده اما متاسفانه نفر سوم در کانال سقوط کرده و جان خود را از دست می‌دهد.

عزیزی با تسلیت به خانواده متوفی و جامعه دانشگاهی ادامه داد: براین اساس ستاد بحران تشکیل و قرارشد تیمی تحقیقاتی متشکل از معاونت عمرانی، مدیر کل مدیریت بحران، نیروی انتظامی و دادستانی  تشکیل شود.

رئیس دانشگاه لرستان بیان کرد: بعد از این حادثه به همراه معاونین دانشگاه در بیمارستان حاضر شدیم.

وی یادآورشد: بلافاصله به خانواده متوفی خبر دادیم و ستاد دانشجویی و رفاهی دانشگاه لرستان آماده هستند تا این دانشجو را تا ایلام تشیع کنند.

۱۱۰حادثه گزارش شده است
مرتضی یاراحمدی مدیر امور آب و فاضلاب خرم‌آباد نیز گفت: بارندگی شدید آب گرفتگی معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی را همراه داشت و مشکلات زیادی برای همشهریان خرم‌آبادی به وجود آورد.

وی اضافه کرد: دیروز با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارندگی در شهر و با توجه به بارندگی چند روز گذشته جلسه مدیریت بحران شرکت را با حضور مدیرعامل تشکیل دادیم؛ در این جلسه مقرر شد تمامی اکیپ‌ها حتی شیفت‌های در حال استراحت هم در حالت آماده باش باشند.

مدیر امور آب و فاضلاب خرم‌آباد ادامه داد: دیروز در زمان شروع بارندگی اکیپ‌های ما در سطح شهر قرار گرفته و بر اساس اعلام مرکز ۱۲۲ تقریبا تمامی اپراتورهای این مرکز خطوط تلفن را جواب دادند.

وی بیان کرد: طی این مدت و تا ساعت ۱۹ امشب(زمان حادثه) ۱۱۰ مورد اعلام حادثه داشتیم که بیشتر این موارد متاسفانه بخاطر ورود آب باران به داخل منازل از طریق شبکه‌ها بود.

مدیر امور آب و فاضلاب خرم‌آباد خاطرنشان کرد: این آب‌های سطحی از اختیار این شرکت خارج هستند و ما اکثر این موارد را برطرف کرده‌ایم.

یاراحمدی یادآور شد: هم‌اکنون نیز همکاران ما در حال ادامه خدمت‌رسانی به همشهریان گرامی هستند.

وی تاکیدکرد:خوشبختانه تاکنون هیچ گونه قطعی آب در شهر نداریم و از همشهریان گرامی تقاضامندیم هر گونه مشکلی در حوزه آب و فاضلاب را به مرکز ۱۲۲ اطلاع دهند تا نیروهای اتفاقات ما اقدامات لازم را به عمل آوردند.

زیرساخت‎های شهر خرم‎آباد مشکل دارد‌
رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان در جلسه ستاد مدیریت بحران استان با اشاره به باران‎های سیل‎آسای تابستان امسال در شمال کشور و جان باختن 15 نفر، اضافه کرد: همان زمان بلافاصله در جلسات مدیریت بحران استان و شهرستان‎های مختلف به دستگاه‎های اجرایی تأکیدات لازم را اعلام کردیم تا آمادگی لازم را برای فصل پاییز و رخ دادن سیلاب داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان ادامه داد: امسال پدیده "لانینو" متوسط را در خاورمیانه داریم که نقطه مقابل "ال‎نینو" بوده و مصادف با کم‎بارشی است و سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ اگرچه امسال کم‎بارش خواهد بود اما با توجه به افزایش درجه دما امکان باران‎های تند، رگباری و زودگذر وجود دارد.

آریایی یادآور شد: نخستین بارندگی هفته پیش اتفاق افتاد و در چند شهرستان استان مشکلاتی ایجاد کرد که دستگاه‎ها به‎موقع وارد عمل شده و عملکرد خوبی داشتند. روز گذشته در فرمانداری خرم‎آباد جلسه ستاد مدیریت بحران برگزار شد و نقاط ضعف و مشکلات را گوشزد کردیم و از وقوع سیلاب در این یکی دو روز هشدار دادیم.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان اذعان کرد: واقعیت این است که در زیرساخت‎های شهر خرم‎آباد و به‎ویژه در بافت مرکزی مشکل داریم. در برخی خیابان‎ها، حفاری‎های زیاد اجازه عبور آب را نمی‎دهد و بعضی کانال‎ها گنجایش آب را ندارند و از این دست مشکلات زیاد وجود دارد.

وی تأکید کرد: زیرگذرها در خرم‎آباد جواب نمی‎دهد و معضل هستند و به‎ویژه زیرگذر میدان امام حسین(ع) در باران‎ها مسدود می‎شود و مشکلاتی به‎وجود می‎آورد که تا چند ساعت دیگر آب جمع‎شده آنجا تخلیه خواهد شد.

آریایی با بیان اینکه باران تند و رگباری و تگرگ امروز در نوع خودش بی‎سابقه بود، اضافه کرد: متأسفانه آب در محدوده خیابان شورا به‎خاطر توپوگرافی نامناسب مشکلاتی ایجاد کرد و باعث سقوط دو دختر دانشجو به داخل کانال شد که یک نفر جان باخت و دیگری در بخش مراقبت‎های ویژه تحت درمان است.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان تصریح کرد: اگرچه سهل‎انگاری افراد در سقوط به کانال مشخص است اما متأسفانه کانالی که در این خیابان نزدیک ایستگاه اتوبوس دانشجویان بوده، مشکلاتی به‎وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: آتش‎نشانی با تجهیزات بسیار ضعیف دست و پنجه نرم می‎کند و قیمت وسیله‎ها بالاست و توان دستگاه‎ها کافی نیست و انبارهای برخی شرکت‎های خدماتی خالی است و انتظار داریم استاندار لرستان مشکل تأمین تجهیزات دستگاه‎ها را رفع کند.

آریایی در پایان یادآور شد: مدیریت بحران یک ریال اعتبار ندارد و در قانون بودجه نیز حذف شده است.

دستگاه مقصر به دادگاه تخلفات اداری معرفی می‎شود‌
هوشنگ بازوند استاندار لرستان نیز در این جلسه اظهار کرد: شهرداری باید در خصوص سقوط دو دختر به داخل کانال آب پاسخگو باشد که بر اثر بارندگی نه‎چندان زیاد چرا باید یک نفر جانش را از دست بدهد.

وی با اشاره به صحبت مدیرکل مدیریت بحران استان مبنی بر هشدار برای وقوع سیل بیان کرد: انتظار داشتیم شهرداری پس از این هشدارها اقداماتی انجام دهد. در همین جلسه مصوب می‎کنیم اگر شهرداری مقصر باشد، شهردار به دادگاه تخلفات اداری معرفی شود و مقصر باید عذرخواهی کند.

بازوند با اشاره به آبگرفتگی عجیب زیرگذر امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: این زیرگذر حدود یک دهه است که احداث شده و شهرداری باید فکری اساسی برای رفع این مشکل داشته باشد. ما هم قبول داریم که مشکل دارد اما انتظار داریم یک‎بار برای همیشه مرتفع شود.

استاندار لرستان تأکید کرد: اینکه شهردار، ارگان‎های دیگر را مقصر جلوه دهد که چرا برای ساخت زیرگذرها مطالعه نشده، چرا مسکن مهر و مناطق حاشیه‎نشین بدون مطالعه هستند، این موضوع را نمی‎پذیریم و شهردار به‎جای این صحبت‎ها باید از شهروندان و خانواده این دختران عذرخواهی کند.

وی افزود: از سردار قنبری فرمانده انتظامی استان خواهش می‎کنم که با بررسی این اتفاق دستگاه مقصر را مشخص کند تا به دادگاه تخلفات اداری معرفی کنیم.

بازوند خطاب به عیدی‎بیرانوند شهردار خرم‎آباد گفت: من هم مشکلات را قبول دارم، اما نخاله‎های ساختمانی در محدوده شهر بسیار زیاد است. همچنین پل‎های موقت را باید هرچه سریع‎تر تخریب کنید.

استاندار لرستان با بیان اینکه همه دستگاه‎ها در چنین حوادثی باید شهرداری را کمک کنند، افزود: بنده می‎دانم که بضاعت و وضعیت مالی شهرداری چگونه است اما در این مواقع انتظار بیشتری داریم.

شهرداری مقصر سقوط دو دختر به داخل کانال آب نیست
یحیی عیدی‎بیرانوند شهردار خرم آباد نیز درباره آب‎گرفتی معابر و وقوع سیلاب، بیان کرد: قبل از اینکه به اصل موضوع بپردازم باید این نکته را مدنظر داشته باشیم که مشکلات شهر به امروز و دیروز برنمی‎گردد. زمانی که چند منطقه حاشیه‎ای و مسکن مهر بدون هیچ طرح و برنامه‎ای برای دفع آب‎های سطحی احداث می‎شود، معلوم است که مشکل پیش می‎آید.

وی درباره بارندگی و تگرگ غروب سه‎شنبه اظهار کرد: بارش بی‎سابقه تگرگ و لغزندگی جاده و اوج ترافیک باعث شد که ماشین‎آلات شهرداری امکان تردد نداشته باشند و کاری از دست ما ساخته نبود.

عیدی‎بیرانوند درباره سقوط دو دختر در خیابان شورا به کانال آب و خواسته استاندار مبنی بر عذرخواهی شهردار بابت این حادثه، مدعی شد: فاصله ایستگاه اتوبوس تا محل حادثه زیاد بود و ضرورتی نداشت که آنان بخواهند از آن مکان عبور کنند، چون عرض این خیابان 20 متر است و پل دارد و بدون شک شهرداری مقصر نیست.

شهردار مرکز لرستان خاطرنشان کرد: آب محله‎های قاضی‎آباد و کوی فلسطین به اندازه‎ای فوران دارد که در میدان امام حسین(ع) آبشار ایجاد می‎شود و آب زیرگذر به چهار متر رسید و قابل تخلیه نبود.  

جای شهردار خرم‌آباد بودم، استعفا می‎کردم
همچنین محمد اصلانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در خصوص حادثه فوت دانشجوی ایلامی که بر اثر سقوط به کانال آب رخ داد، اظهار کرد: شهرداری اعلام کند چه اقداماتی برای رفع آب‎گرفتگی معابر اجرا کرده است. اگر من به‎جای شهردار بودم پس از این اتفاق استعفا می‎کردم.

وی ادامه داد: اگر محدوده شهر را بازدید کردیم و صدها ایراد وجود نداشت، حق با شهردار است. عمده‎ترین علت آب‎گرفتگی، نبود خدمات شهری است، شخصی ساختمانی احداث کرده، اما نخاله‎ها و مصالح آن را جمع نکرده و این‎ها داخل جدول ریخته شده و باعث آب‎گرفتگی می‎شود.

اصلانی افزود: در جای‎جای شهر نخاله، مصالح، زباله و... دیده می‎شود و نمی‎دانیم تا چه زمانی باید این مشکلات وجود داشته باشد و مدیریت شهری باید به این موارد رسیدگی کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان تأکید کرد: چرا قصور را نمی‎پذیریم؟ شهرداری صحبت‎هایی مطرح کرد که نمی‎دانم چرا سال پیش از آنها سخن نمی‎گفت.

وی با بیان اینکه ماه آینده سیل‎های وحشتناکی درپیش داریم، اضافه کرد: انتظار داریم بار دیگر شاهد اتفاقات پیش‎پا افتاده نباشیم و برخی از مشکل‎ها با اقدامات مناسب به معضل تبدیل نشود.

اصلانی گفت: متأسفانه شهرداری خرم‎آباد در دریافت عوارض و هزینه‎کرد مشکل دارد.

عذرخواهی رئیس شورای شهر خرم‎آباد بابت مرگ دختر دانشجو
محمد حسین‎پور، رئیس شورای شهر مرکز لرستان نیز در جلسه ستاد مدیریت بحران، بیان کرد: سقوط دو دختر دانشجو به داخل کانال آب در خیابان شورا، حادثه دلخراشی بود و چون خودم در آن خیابان بودم از لحاظ روحی خیلی اذیت شدم.

وی با بیان اینکه بابت این اتفاق و مرگ یک دختر عذرخواهی می‎کنیم، افزود: واقعاً خیلی سخت است که در چنین حادثه‎ای یک جوان فوت کند و خانواده‎ای داغدار شود.

حسین‎پور تأکید کرد: ‎شهرداری با اینکه از نظر تجهیزات مشکل دارد اما بی‎انصافی است اگر بگوییم کم‎کاری می‎کنند.

وی اظهار کرد: ساعت 8 صبح چهارشنبه جلسه فوق‎العاده شورای شهر با حضور شهردار برگزار و از زوایای مختلف این حادثه بررسی می‎شود.

رئیس شورای شهر مرکز لرستان بیان کرد: با اینکه طرح جامع ترافیک و دفع آب‎های سطحی در سطح شهر نداریم اما باز در حال احداث زیرگذر و افزایش خیابان‎ها هستیم.

آخرین وضعیت دانشجوی آسیب‌دیده در خرم‌آباد
محسن محمدی معاون فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: سطح هوشیاری دانشجوی حادثه‌دیده  در سیلاب شب گذشته به 7 رسیده است.

این مسئول اظهار کرد: وضعیت هوشیاری دانشجوی حادثه‌دیده در سیلاب گذشته رو به بهبودی است.

وی بیان کرد: شب گذشته سطح هوشیاری دانشجوی حادثه‌دیده 5 بوده که هم اکنون به 7 رسیده است.

محمدی گفت: متأسفانه آب زیادی به ریه این دانشجو وارد شده و هم اکنون تحت مراقبت ویژه بوده  و در بخش ICU بیمارستان عشایر بستری است.

پیام تسلیت رئیس دانشگاه لرستان به مناسبت درگذشت دانشجوی این دانشگاه
رئیس دانشگاه لرستان به مناسبت درگذشت دانشجوی این دانشگاه، پیام تسلیتی صادر کرد.

دکتر عزیزی در پیامی درگذشت دانشجوی دانشگاه لرستان در اثر سیلاب شهر خرم آباد را به خانواده ایشان، جامعه دانشگاهی و دانشجویان گرامی تسلیت گفت.

دراین پیام آمده است:

‌خانواده محترم مرادوند

حادثه تاسف برانگیز و جانسوزدر گذشت دانشجوی گرانقدر مرحومه فروزان مرادوند در اثر سیل اخیر خرم آباد، جامعه دانشگاه لرستان را بسیار اندوهگین نمود و ما را در این غم جانکاه داغدار کرد.

اینجانب، این ضایعه را به آن خانواده محترم تسلیت گفته و از خداوند رحمان و غفار برای آن مرحومه فقید، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم.

به خاطر اصول غلط شهرسازی آب‌های سطحی وارد شبکه آب و فاضلاب استان می‎شوند
حمیدرضا کرم‌وند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش باران و تگرگ و وقوع بارندگی در چند روز گذشته جلسه مدیریت بحران در شرکت برگزار و تمهیدات لازم برای پیشگیری از حوادث احتمالی اندیشیده شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تمامی اکیپ‌ها حتی آنهایی که در حال استراحت هستند به حالت آماده‌باش درآیند. بر این اساس اکیپ‌ها در سطح شهر مستقر شدند تا در صورت لزوم آماده به کار شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با بیان اینکه تمامی تلفن‌های به مرکز پاسخگویی شد، افزود: همچنین بلافاصله مأموران اجرایی در صحنه‌های گزارش شده حضور بهم ‌رساندند و خدمات‌دهی ‌کردند.

وی تصریح کرد: بیشتر تأکید نیروهای ما روی منطقه مرکزی شهر و گلدشت بود و در این مدت توانستیم به 110 گزارش اعلام شده خدمات‌رسانی کنیم. اکثر این موارد برگشت و ورود آب باران به داخل منازل بود.

کرموند خاطرنشان کرد: متأسفانه به خاطر اصول غلط شهرسازی آب‌های سطحی را با کانال به شبکه فاضلاب شهری متصل کرده‌اند در حالی که این آب‌ها باید به رودخانه‌ها متصل و از این طریق از سطح شهر جمع‌آوری شوند. شبکه فاضلاب با برآورد میزان فاضلاب خانگی طراحی شده و برای جمع‌آوری آب‌های سطحی تعبیه نشده‌اند.

وی یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب در رابطه با آب‌های سطحی علیرغم اینکه وظیفه‌ای ندارد اما تجهیزاتمان را برای تخلیه اماکنی که دچار آبگرفتگی شده‌اند فرستاده‌ایم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان تصریح کرد: کارشناسان شرکت در حال بررسی خسارت‌های احتمالی وارد شده هستند.

اکیپ‌ها، آماده‌باش هستند
فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان نیز در رابطه با بارندگی روز گذشته شهر خرم‎آباد اظهار کرد: به سبب پیش‌بینی بارش قابل ملاحظه باران و تگرگ در روز گذشته نیروهای اجرایی شرکت به حالت آماده‌باش درآمدند.

وی اضافه کرد: به خاطر آمادگی کامل هیچگونه خسارتی به شرکت وارد نشد و خوشبختانه حادثه‌ای در این رابطه نداشتیم.

خودنیا با بیان اینکه اکیپ‌های شرکت به صورت 24 ساعته در تمامی شهرستان‌ها فعال هستند، افزود: در زمان‌های بارندگی به دلیل وجود رعد و برق و اعمال ولتاژ صاعقه به شبکه احتمال اتصالی و خاموشی بیش از شرایط عادی بوده و این موضوع یک امر طبیعی است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان یادآور شد: خوشبختانه در این بارندگی به جز چند مورد کوتاه، قطعی برق نداشته‌ایم.

وی بیان کرد: معتقدیم باید به فکر اتفاقات احتمالی آینده باشیم و تمامی برنامه‌ریزی‌های ما در این راستا است که در زمان‌های بحران آماده باشیم.

در آبان‌ماه سه سال اخیر به علت وقوع سیلاب شاهد فوت چندین تن از شهروندان لرستانی بودیم به گونه‌ای که در آبان‌ماه 93 یک معلم پلدختری بهمراه سه دانش آموز بر اثر سیلاب جان باختند، آبان گذشته نیز در شهرستان کوهدشت آدرینا به همراه پدر و مادر خود دچار سیلاب شد و هر سه فوت کردند و شب گذشته نیز یکی از دانشجویان ایلامی دانشگاه لرستان به علت سقوط در کانال آب در خرم‌آباد در دم فوت کرد و  دانشجوی دیگر در بخش مراقبت‎های ویژه بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد تحت درمان است.
منبع: ایسنا
 
کلمات کلیدی : سیل، لرستان، حادثه
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۱۷:۳۱:۲۶
فاصله ایستگاه اتوبوس تا محل حادثه زیاد بود و ضرورتی نداشت که آنان بخواهند از آن مکان عبور کنند، چون عرض این خیابان 20 متر است و پل دارد و بدون شک شهرداری مقصر نیست.
این سخن شهردار محترم لرستان است درباره فوت دختر دانشجوی جوان؟؟؟؟؟؟!!!!
یکی مردم حواسشان باشد اگر بجز مکان های مشخص شده شهرداری در داخل شهر بخواهند تردد کنند احتمالا با بلایای مختلفی از جمله:
افتادن در داخل چاه
مورد حمله حیوانات وحشی
برق گرفتگی
و... سایر بلایا دچار می شوند (4007167) (alef-11)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۱۹:۰۶:۵۲
رسمی و فرهنگی غلط ذارد شکل میگیرد. مسئولی اگر مسئول است . باید توسط سلسله مراتب کنار گذاشته شود .
نه اینکه گفته شود اگر جای شما بودم استعفا میکردم.

سایت محترم الف چنانچه در این زمینه بحثی را مطرح نمائید مرز میان اعمال اختیارات در مقابل قصور و خواهش به استعفا باید فرق گذاشت. (4007340) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۱۹:۲۴:۵۵
مت همون خشک سالی حقمونه. لیاقت بارون نداریم. (4007363) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۲۰:۰۵:۱۶
فقط عذرخواهی!!! !!!جونی با ندونم کاری شما مسئولین بی وجدان زندگیشو از دست داده اونوقت با عذرخواهی و تسلیت زندگیش برمیگرده؟؟؟؟؟؟؟
"مدیرکل مدیریت بحران لرستان تصریح کرد: اگرچه سهل‎انگاری افراد در سقوط به کانال مشخص است اما متأسفانه کانالی که در این خیابان نزدیک ایستگاه اتوبوس دانشجویان بوده، مشکلاتی به‎وجود آورده است."
سهل انگاری کرده افتاده تو کانالی که میدونی مشکل داشته؟؟؟ کانالی که نزدیک ایستگاه اتوبوس بوده!!! آدم نمیدونه چی بگه به اینا، بچه خودتونم بود همین اظهارنظرو میکردی؟ (4007475) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۸:۰۵:۱۵
واقعاً اقایون این همه میرن در استان ها طرح افتتاح میکنند پس کو - هفته دولت امارهای نجومی افتتاح طرح میدن مردم رو چی فرض کردید - با یه بارون ساده جون یه جوون گرفته میشه اما هر کدوم از اقایون از فردا شروع میکنند به گردن دیگری انداختن اقا اومده در سیما میگه علت این اتفاق نبود بودجه ای .... ای بی فکر بی مسئولیت (4007991) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.