نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456981
سود نقدی پرداختی به مشمولین سهام عدالت پس گرفته می‌شود
سود نقدی پرداختی در سالهای گذشته به برخی از مشمولین سهام عدالت، از ارزش کلی سهامشان کسر می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
به گزارش تسنیم؛ طرح توزیع سهام عدالت از سال 85 در حالی در کشور اجرایی و عملی شده است که بر اساس آن قرار شد در مدت 10 سال از محل سود این سهام، اقساط سهام عدالت پرداخت شود و از ابتدای سال 95 این سهام قابلیت خرید و فروش توسط سهامداران را پیدا کند.

البته طی این سالها بخشی از سود مالی سالهای 85 و 86 سهام عدالت به برخی از مشمولین در سالهای 86 و 87 در قالب رقم‌های 40 و 80 هزار تومانی پرداخت شده که پس از آن، قانونی به تصویب رسید تا تعیین تکلیف سهام عدالت دیگر سود نقدی به مشمولین پرداخته نشود.

بر این اساس از نیمه اسفند سال گذشته نیز سامانه سهام عدالت راه‌اندازی شد تا مشمولین با مراجعه به آن از وضعیت سهام خود اطلاع پیدا کنند. از این رو دارندگان سهام عدالت که طی سالهای گذشته سود نقدی 40 و 80 هزار تومانی دریافت کرده‌اند با مراجعه به این سامانه در صورتحساب خود متوجه درج توضیحات در خصوص این سود نقدی شده‌اند و دولت این مبالغ را از ارزش کلی سهام عدالت آنها کسر نموده‌ است.
 
کلمات کلیدی : سهام عدالت+خصوصی سازی+آزاد سازی سهام عدالت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۲۰:۵۶:۴۶
از همان روز اول ما را به خیر شما ها امیدی نبود شر نرسانید (4220225) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.