توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501917
واکنش سپاه به ادعای جدید آمریکایی‌ها/ گشت‌های پهپادی سپاه در خلیج فارس ادامه خواهد داشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت‌های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی یگان پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مستقر در خلیج فارس در واکنش به بیانیه روز دوشنبه( 23 مرداد) سخنگوی نیروی دریایی ارتش آمریکا پیرامون نزدیک شدن یک فروند پهپاد ایرانی به ناو هواپیمابر نیمیتز در خلیج فارس، در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ ماموریت گشت هوایی ما در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور(A.D.I.Z) به طور معمول و روزانه با رعایت قوانین جاری انجام می پذیرد.

این اطلاعیه با بی اساس خواندن ادعای آمریکایی ها در خطرناک توصیف کردن پرواز پهپاد ایرانی افزوده است، پهپادهای سپاه پاسداران به استاندارد ناوبری مجهز بوده و هدایت آنها نیز به صورت دقیق و حرفه ای صورت می پذیرد و ادعای آمریکایی ها ناشی از ضعف سیستم های تشخیصی و شناسایی و یا فرافکنی آنها است.

روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس در پایان تاکید کرده است؛ گشت های پهپادی سپاه در محدوده های ماموریتی، با دقت و به صورت مستمر و در چارچوب صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه در خلیج فارس ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۰۱:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۲۳:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۳ ۲۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۳:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۱۷:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۱:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۲ ۰۹:۴۱
 
۱۳۹۴/۰۹/۲۶ ۰۷:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : ناوهواپیمابر+آمریکا،سپاه پاسداران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.