نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 190101
ستاد روحاني: پيامک احتمال تقلب و تجمع جعلي است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۰۶
ستاد انتخاباتي يكي از نامزدهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، نسبت به صدور پيامك هاي «احتمال تقلب در انتخابات» و «برگزاري تجمع اعتراضي» از سوي منابع ناشناس به هواداران خود هشدار داد. 

ستاد انتخاباتي حسن روحاني با صدور اطلاعيه اي اعلام كرد: در پي انتشار اخبار كذب و دروغ توسط پيامك و سايت هاي منتسب به منابع جعلي مبني بر وجود احتمال تقلب و يا تجمع در مقابل مراكزي خاص بدين وسيله اعلام مي داريم كه هرگونه تجمع و يا اعتراض به نتايج انتخابات، تخلف از قانون مي باشد و هرگونه اطلاعيه نيز فقط از طرف اين ستاد به صورت رسمي منتشر مي گردد.

انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا از ساعت هشت صبح امروز جمعه در حدود ۶۰ هزار شعبه اخذ راي در سراسر كشور آغاز شد و ساعت ۲۳ به پايان رسيد.
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۰۱:۱۵:۲۸
تخلف؟ایندفعه که دیگه کسی تغلب نکرده که !!!!
دیگه اصلاح طلبا اومدن بالا

این وصله ها فقط از طرف اصلاح طلبا به کشور میچسبه نه اصولگراها (1442985) (alef-10)
 
میثم غلامی
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۱۴:۱۲:۲۴
اصلا اینطور نیست همه ارا صحیح است وباید باور داشته باشن روحانی لایق این مقام است و نور چشم هاشمی وخاتمی نور چشم ماهم هست همین (1445078) (alef-10)
 
دوست
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۱۷:۲۷:۴۹
سلام و خسته نباشید
جناب دکتر روحانی به امید خدا اگر پیروز این رقابت شدید همانطور که قبلا فرمودید جشن پیروزی نگیرید بلکه انشاالله جشن پیروزی را همه ملت وقتی میگیریم که بر این مشکلات بوجود آمده در 8 سال گذشته فائق آید که من ایمان دارم این اتفاق خواهد افتاد. البته از این جهت عرض میکنم الان جشنی گرفته نشود که ملعبه دست مخالفان نباشد چون ظاهرا مخالفان گفته اند شما میخواهید جشن بگیرید. انشاالله بدور از هر گروه بازی با استفاده از کلیه توانهای داخلی رئیس جمهوری نمونه ای خواهید شد که همه ملت و حتی مخالفان شما به شما ایمان بیاورند. و دولت شما دولتی باشد که با همه سلیقه ها تعامل کند. (1446150) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.