توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490649
بزیک: طارمی باید به پرسپولیس احترام بگذارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۹
ادموند بزیک مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است که مهدی طارمی باید به قرارداد و تعهدی که به باشگاه پرسپولیس دارد احترام بگذارد.

به گزارش ورزش سه، در خصوص وضعیت مهدی طارمی برای ماندن یا جدایی از پرسپولیس و اختلاف‌هایی که بین او و باشگاه وجود دارد می‌گوید: من معتقدم برخی مسائل باید از ریشه ارزیابی شود و در فوتبال همیشه باید به مسائل حرفه‌ای احترام گذاشت. شما در دنیای فوتبال هیچ‌جا نمی‌بینید که یک بازیکن با باشگاه قرارداد داشته باشد و به دلیل درخواست جدایی در تمرینات شرکت نکند.


او ادامه می‌دهد: وقتی بازیکنی با یک تیم قرارداد دارد باید در تمرینات شرکت کند و اگر هم قرار است جدا شود، این موضوع ربطی به غیبت در تمرینات ندارد. بازیکن وقتی پیشنهاد دارد، آن هم در شرایطی که تحت قرارداد یک باشگاه است، باید قوانین را رعایت کند. در چنین شرایطی باشگاه و بازیکن مذاکره می‌کنند تا در نهایت یک تصمیم گرفته شود.


بزیک می‌گوید: طارمی در حال حاضر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و باید در تمرینات شرکت کند. او باید به قراردادش و همچنین به باشگاه پرسپولیس احترام بگذارد. او تحت قرارداد باشگاه است و می تواند در مورد آینده مذاکره کند.
 
کلمات کلیدی : مهدی طارمی+پرسپولیس+بزیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.