نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453046
واکنش افخمی و فراستی به تغییر ایوبی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۲
بهروز افخمی و مسعود فراستی در آخرین برنامه‌ی «هفت» در سال 95 به تغییر حجت‌الله ایوبی و آمدن محمد مهدی حیدریان در ریاست سازمان سینمایی واکنش نشان دادند.

به گزارش ایسنا، بهروز افخمی در ابتدای برنامه «هفت» شامگاه 20 اسفند ماه در واکنش به تغییر رئیس سازمان سینمایی گفت: یکی از مهمترین اتفاقات هفته گذشته کناره‌گیری آقای دکتر ایوبی از مدیریت سازمان سینمایی بود که به نظر من اتفاق خوشایندی نبود. من از ایشان جز متانت، مهربانی و احترام به همه فیلمسازان و دست اندرکاران سینمای ایران ندیدم و فکر می‌کنم اگر انتقادی هم به ایشان بود از همین زاویه بود که سعی می کردند، همه را راضی نگه دارند و با همه خوب بودند.

وی افزود: آقای حیدریان نیز در شرایط کنونی بهترین گزینه برای مدیریت سازمان سینمایی است و مطمئنم ایشان کاملا بر کار خود مسلط هستند و حتما دوره خوبی در انتظار سازمان سینمایی ایران خواهد بود. علی ای حال «صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت».

نظر مسعود فراستی درباره تغییر در مدیریت سازمان سینمایی

در بخش دیگری از این برنامه، مسعود فراستی گفت: من فکر می کنم آقای حیدریان از آقای ایوبی بهتر است چون اهل دیالوگ است. آقای ایوبی بشتر اهل مونولوگ بود و با اطرافیان خود دیالوگ می کرد!

وی با بیان آنکه جشنواره امسال زنگ خطر جدی برای سینمای دولتی بود، گفت: فکر می‌کنم هرکسی هم غیر آقای ایوبی بود احتمال آن می‌رفت که جشنواره‌ای به این شکل برگزار کند. چون مشکل از زیرساخت‌هاست. این ساختار جواب نمی‌دهد. دوستان باید با شجاعت و برنامه ریزی این ساختار غلط دولتی را تغییر دهند!

وی نهایتا گفت: امیدوارم در سال 95 جنبه نقدپذیری در سینمای ایران جدی‌تر شود چون امروز این ظرفیت در میان سینماگران ما بسیار کم است.
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۳ ۰۹:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۹:۴۶
 
۱۳۹۴/۱۲/۰۷ ۱۶:۱۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۲۸ ۲۰:۰۰
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ۱۶:۳۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۴/۰۸/۱۰ ۱۱:۴۴
 
۱۳۹۴/۰۷/۳۰ ۱۶:۳۳
 
 
کلمات کلیدی : بهروز افخمی + مسعود فراستی + حمد مهدی حیدریان
 
سید علیرضا
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۰:۴۵:۱۸
منتظر استعفای افخمی بخاطر افتضاحی که در برنامه هفت ایجاد کرد هستیم (4197140) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۱۴:۳۳:۵۴
اصلا برنامه هفت رو دیدی؟؟
افتضاح؟؟؟؟
افتضاح سینمای ایرانه که یک دهم جاهای دیگه دنیا هویت نداره ولی در عوض ده برابر ادعا داره (4197553) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.