توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476843
شکل جدید عادی سازی روابط عرب‌ها با رژیم صهیونیستی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
یک تحقیق اسرائیلی فاش کرد، افزایش توریست درمانی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس در فلسطین اشغالی و گشوده شدن بازارهای این کشورها  به روی  شرکت‌های اسرائیلی به عنوان عادی سازی خاموش بین دو طرف در جریان است.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری عربی 21، اساف جیپور خبرنگار اسرائیلی در یک تحقیق فاش کرد، افزایش توریست درمانی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس در «اسرائیل» در کنار گشودن بازارهای این کشور در برابر شرکت های اسرائیلی به عنوان عادی سازی خاموش بین دو طرف در جریان است.
درمان امیران ثروتمند عرب در تل آویو
به گفته وی، توریست درمانی به طور خاص از سوی خانواده های ثروتمند و امیران عرب صورت می گیرد به این ترتیب که وارد قبرس شده و از آنجا راهی تل آویو می شوند و طرف های اسرائیلی مسئول هماهنگی سفرهای درمانی عرب های خلیج فارس و انتقال آنان به بیمارستان های اسرائیلی هستند به این ترتیب که آنان را به طور مستقیم از فرودگاه بن گوریون به بیمارستان ها منتقل می کنند.
این خبرنگار اسرائیلی در توضیح این مطلب افزود، یک شاهزاده زن بحرینی اخیرا وارد قبرس شده و از آنجا راهی فرودگاه بن گوریون شده و سپس به بیمارستان رمبام در حیفا منتقل شد.
جیپور با اشاره به اینکه  این زن 50 ساله تحت عمل جراحی قرا گرفته و پس از بهبود به بحرین بازگشت، ادامه داد، تعداد زیادی از امیران عرب خلیج فارس در «اسرائیل» تحت درمان قرار می گیرند.
علاوه بر این شرکت های اسرائیلی از طریق مشارکت با شرکت های آمریکایی آزادانه در بازارهای خلیج فارس فعالیت دارند و مسئولان عرب خلیج فارس با وجود اینکه می دانند این شرکت ها اسرائیلی هستند، چشم خود را به روی فعالیت آنان بسته اند.
 
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+اعراب+توریسم درمانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.