نظر منتشر شده
۲۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 265045
آژیر خطر در مرزهای عربستان به صدا درآمد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۲
منابع رسانه‌ای از درگیری در دو منطقه «جیزان» و «صبیه» در مرزهای عربستان سعودی و یمن و به صدا درآمدن آژیز خطر در این مرزها خبر دادند.

به گزارش فارس، صبح امروز درگیری‌های خشونت‌باری در دو منطقه «صبیه» و «جیزان» در مرزهای عربستان سعودی و یمن آغاز شد و آژیر خطر در این دو منطقه به صدا درآمد. این در حالی است که رسانه‌های عربستان اعلام می‌کنند که نیروهای نظامی این کشور در مرزهای یمن مستقر شده‌اند تا برای هرگونه حمله احتمالی نیروهای انصارالله جلوگیری کنند.

روزنامه سعودی «سبق» تصاویری از نیروهای مستقر در نزدیکی مرزهای مشترک عربستان و یمن منتشر کرد.

از سوی دیگر ادعا می‌شود که انصارالله نیز تجهیزات نظامی خود را در نزدیکی مرزها قرار داده تا در صورت لزوم از آنها در هر نبرد احتمالی استفاده کند.
 
قاسم
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۰:۴۸:۱۲
ان شا الله صدای سقوط آل سعود از بلندگو ها شنیده بشه (2773703) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۴۳:۳۶
احسنت ان شاالله (2773826) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۰۹:۳۳
توعربستان که بخاطر خانه خدا وپیامبربزرگوارمان سرزبانها افتاده اید چرا اینقدر خودتان را به نفهمی میزنید و باشیاطین هم آغوش میشود مطالعاتی که داشتم یادم می آید که پیامبران وامامانمان همواره می گفتند الان شاید شما بخاطر ظهور دین اسلام برسراسر جهان وایران تسلط پیدا کرده اید روزی میرسد که ایرانیان دردین اسلام ازشما پیشی میگرند و برشما تسلط پیدا میکنند الان میبنیم که ایرانیان مسلمان شیعه تنها جایگاه امنی است که شیعیان جهان دراین کشورراحت هستندوپیشرو دردین واقعی اسلام ناب محمدی شما باید ازخودتان خجالت بکشید که پول زوار مکه وپول نفت وبیت المال مردم وملت خود را خرج خاندان کثیف خود وکشورهای صهیونیستی میکنید شماازخدا نمیترسید که هر چه کشورهای نوکراستعمار است دور خود جمع کرده اید وادعای مبارزه وجنگ طلبی میکنی همان زمان پیامبر آنقدر برای نبی خدا دردسر درست کردید وآخر سر بیشتر شما به ظاهر مسلمان شدید وبعدا" عقده هایتان را بابدعت گذاری وانشعاب دینی خالی کردید وبا ابالیس سریک سفره نشستید وخودتان را پیش خدا ومردمتان ودیگر مردم روشنفکرجهان رسوا کردید وآنقدر رهبران ومسیولان شما درمصر گناه کردند که ازیک تشر وتهدید دختر حسنی مبارک خود راخیس کردید مگر چکار کرده بودید اگرمردم دنیا کثافت کاری های شما شیوخ عرب را بفهمند رسوا عالم میشوید خجالت بکشید تا دیر نشده دست از این حماقت های جاهلانه مدرن و ابلهانه دست بردارید....؟؟؟؟؟ (2773747) (alef-1)
 
حجت
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۳:۲۸:۵۷
عموجان! منبع مطالعاتی شما احتمالا در کار جعل تاریخ اسلام بوده است لذا توصیه میکنم بدون معلم و در غیاب بزرگترها از آن منابع استفاده نفرمایید
به این دلیل ساده که در زمان پیامبر هنوز اعراب به ایران حمله نکرده بوند تا پیامبر چنین فرمایشی داشته باشند.
در عربستان خاندان سعودی بزرگترین طایفه هستند که حکومت در دستشان است و اگر شاهی بمیرد شاهزاده ای از همان خاندان به قدرت می رسد که بدیلی هم ندارند! شاید منظور دوستان کامنت گذار از سقوط آل سعود متلاشی شدن عربستان است که متلاشی شدن یک کشور در منطقه بعید است فایده ای به کشور ما برساند.
آل سعود بر وزن آل یهود و بر خلاف ما خیلی تعلقی به اسلام ندارند و برایشان شیعه و سنی اهمیتی ندارد آنها افکار و خوابهای آشفته تری دارند. (2774053) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۷:۴۲:۳۶
تو خودتم که مثل واهب های نژاد پرست حرف میزنی ایرانیان یعنی چه بگو شیعیان جهان (2774452) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۱۷:۱۱
انشاا...بزودی زودرزیم ال سعود رادرتاریخ همانند بنی امیه میخوانیم وبرچم حضرت حجت عج به اهتزازدرمیاید (2773770) (alef-1)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۲۵:۱۸
لعنت خدا بر متجاوزان وخیانتکاران که کودکان و زنان و مردم بیگناه را برای منافع جنایتکاران مستکبر مورد حمله قرار داده اند . انشاء الله نصرت و پیروز از مردم یمن باشد و زمینه نابودی جرثومه های فساد عصر حاضر آل شیطان وآل صعود را نابودکرده و جهان را از دست جنایتکارشان آزاد کند. (2773786) (alef-13)
 
سجاد.رحیمی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۱:۵۴:۴۵
روزهای آخر آل دزدها (2773849) (alef-13)
 
شیعه
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۱۵:۱۱
با توکل به خدا هر چه زودتر خانه خدا به دست شیعیان فتح می شود زمانی نیست جز با حضور حجت ابن حسن (عج ) آقاجان مهدی بیا تا قبر گم شده مادرت را پیدا کنیم (2773890) (alef-3)
 
فرزاد
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۳۵:۵۰
کافی است که یمنی های شجاع با یک یورش رعدآسا به قلب کشورعربستان وارد شوند آنگاه خواهند دید که سربازان عربستان هیچ گونه مقاومتی را از خود نشان نخواهند داد چون اهل این حرفها نیستند . منتها باید همه جوانب را در نظر بگیرند و عاقلانه و حساب شده حمله کنند . آنوقت عربستان عقب خواهد نشست و اسرائیل آرزوی تجزیه یمن را با خودش به گور خواهد برد . (2773940) (alef-13)
 
امیر اشکذری
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۴۷:۴۸
با سلام وخسته نباشید.
امیدوارم دراین سالی که درپیش داریم ظهور حضرت حجت مسجل گردد تا این قوم به سزای اعمال خود برسند.....
باتشکر. (2773966) (alef-13)
 
shahab
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۲:۵۱:۱۸
با سلام
خواهش میکنم نسبت به تشکیل کمپینی اینتر نتی برای دعوت جهان اسلام ازپادشاه عربستان برای حمله به اسرائیل و کمک به فلسطینیها اقدام کنید تا روسیاهی ال سعود بیشتر بشه (2773972) (alef-13)
 
سهراب
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۳:۱۲:۵۰
الان خاندان افسانه ای ال سعود برای خودشان در بهترین نقاط دنیا خانه خریدن که در صورت هرگونه خطری به انجا پناه ببرند اینها سالهاست که از طریق خانه خدا مسلمانان را سر کیسه کردن ودرامدهای که ار راه فروش نفت هم که فقط مخصوص خاندان سلطنتی هستش رادربانک های خارجی به اسم شاهزادگان سعودی چنان انباشتهکرده اند که تا قرنها انها بدونه فکری می توانند به زندگی شاهان خود ادامه بدهند وتا زمانی که عربستان را به نابودی نکشند هم انجارا رها نمیکنند مانند قذافی می خواهند لیبی دیگر از عربستان درست کنند که همین اتفاق با این رفتار وحشیانه شان درست خواهند کرد وبزودی یمنی ها مانند رعد برسرشان نازل خواهند شد وعربستان را از وجود این تکفیری ها پاک خواهند کرد انوقت مردم عربستان اگر مانند لیبیایی ها نباشند می توانند بدونه دیکتاتور به زندگیشان ادامه بدهند وگرنه برگشت انها به دوره جاهلیت حتمی هستش (2774025) (alef-13)
 
غلامی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۳:۳۶:۳۸
کاش کشورها به حق حاکمیت و نوع عقاید یکدیگ احترام بیشتری میگذاشتند!کاش در امور داخلی یکدیگر دخالت نمیکردن! کاش اهل تسنن به کار خودشون مشغول بودن و اهل تشیع هم به کار خودشون ! کاش از حمله به عقاید یکدیگر دست بر میداشن و این همه سر موضوعات کهنه ی تاریخی که معلوم نیست اصلش چی بوده جنگ و دعوا راه نمینداختیم! (2774071) (alef-13)
 
اصغر
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۳:۵۰:۲۹
ضرب المثلی است که میگن مورچه آخرعمرش بال درمیاره.آل سعودهم بال درآورده (2774102) (alef-3)
 
أنصار الله و أباً صالح
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۵:۴۲:۰۷
بِسْم الله الاسلام عليك يا أباً صالح
تحولات جهان نشان مى دهد كه شياطين و ابليس ها تمام عظم خود را برأى نابودى تشيع جزم كرده اند ١٤٠٠ ساله هر چه خواستند بر سر ائمه و تشيع آوردند. ولى به خدا قسم وبه پهلوى شكسته زهراى اطهر و مظلوميت على ع و به خون به ناحق ريخته أباً عبدالله الحسين ع بزودى انتقام سختى إز شما خواهيم گرفت .انشالله (2774293) (alef-13)
 
مهدی ابراهیمی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۵:۴۴:۲۶
ارزی قلبی همه مسلمانان و ازادیخواهان اینه که خانه خدا قبله گاه امن باشه نه جولانگاه دولت سعود که انسانهای بی گناه به خاک و خون میکشه (2774299) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۵:۴۹:۰۸
به امیدنابودی زورگویان جهان ونجات مستضعفین عالم (2774310) (alef-3)
 
سینا
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۸:۴۳:۱۱
ایران باید در این نبرد هم تجهیزات نظامی خودش رو آزمایش کنه هم به آل سعود نشون بده که چه قدرتی داره این طوری دست روی دست گذاشتن بیفایدست آل سعود میدونست اگه 2سال یمن دست شیعه ها باشه به اونها حمله میکنن برای همین پیش دستی کرده (2774529) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۰:۵۳:۳۹
باسلام خدمت تمامی بینندگان محترم،
دولت عربستان نمونه بارزی است برای نمایش جدایی دین از سیاست؛
دولت عربستان نمونه کاملی است برای نمایش اسلام ناب آمریکایی؛
دولت عربستان نمونه ظاهری است برای نمایش آیه :
« الاعراب اشد کفرا و نفاقا...» (2774732) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۱:۰۰:۴۳
اتفاقا قبل از هر چیز باید جای پامون رو قرص کنیم بعد شروع کنیم به جابجایی معادلات منطقه ای
الان دست به هر کاری بزنیم جامعه جهانی خیلی راحت محکوممون میکنه و دوباره کلی رومون فشار میاره
ظاهرا همین الان هم از اوضاع بسیار وخیم تولید و کار در کشورمون خبر نداری که چنین حرفی میزنی (2774743) (alef-3)
 
میاحیان
۱۳۹۴-۰۱-۱۱ ۰۱:۴۶:۳۰
حضرتعالی با این فرمایش ایران را متهم به اختلال در نظم منطقه نموده اید . آرزوی کمی درایت برای دیگران را آرزوست (2775056) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۹:۳۳:۱۰
انشا الله به امید خدا به دست جنرال عزیز مون سردار سلیمانی عربستان به دست شیعیان حضرت علی بیفته تا صلح وامنیت به خاورمیانه برگرده (2774608) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۱۹:۴۴:۰۵
به نظرم ایران و امریکا و عربستان با هم به یک تفاهمی رسیدن که جلوی افراطی گری در منطقه را بگیرند. توجه فرمایید امریکا در عراق با ایران همکاری میکنه و در یمن با عربستان. و هر دوی اینها در جهت کاستن از افراطی گری است و بهتر است زیاد حرس نخوریم و این در نهایت به نفع وجه مسلمانان در جهان خواهد بود که مترادف با خشونت شده است. (2774620) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۲:۳۴:۳۹
قابل توجه عربهای بی خاصیت عربستان ودیگرکرم خاکی خورهای دنیا فکرنکنید که منابع خدادادی زیادی که دراختیاردارید میتنوانیدهرغلطی که دل کثیفتون بخواد انجامش دهید هرانچه که داریدبیت المال است که شماها هیچ چیزی حالیتون نیست چرا چونکه تادیروزشترچران بودیدوخوراکتون هم عقرب وملخ سایر حشرات دیگه ای مثل سوسک ای بید ینها اخه مردم بی دفاع یمن چگناهی کردن که بمبهای خوشه ای سرانها میریزید خدالعنت کندشما خاندان ال سعود را اگه جرات دارید بیائید بطرف تنها کشورشیع که درس شجاعت وغیرت را ازمکتب اهلبیت ع ب ارث بردن درسی بشما بدن که حتی نام کشور خودتون را هم فراموش کنید انشاالله بزودی شاهد نابودی شما اعراب بی دینو وطن فروش خواهیم بود ارزوی ما جنگ باشما وفتح مکه مکرمه میادگاه عاشقان خدا (2774856) (alef-13)
 
,ولي الله
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۲:۵۷:۲۶
چراغ ظلم ظالم تا سحر هرگز نميسوزد
اگر سوزد شبي ديگر نميسوز ( انشا الله) (2774870) (alef-13)
 
حسينعلي
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۳:۰۷:۵۱
ما هر كشوري كه فتنه انگيزي كنه محكوم مي كنيم چه عربستان باشه چه كشورهاي ديگر . اما نظرات بيشتر بوي تفرقه دارد تا وحدت لذا براي ما ايرانيان شايسته نيست كه تفرقه اندازي كنيم و با آرمانهاي والاي انقلاب اسلامي ايران و امام خميني ( ره ) منافات دارد . (2774881) (alef-13)
 
الهادی
۱۳۹۴-۰۱-۱۰ ۲۳:۳۸:۰۹
مرگ بر جامعه جهانی (2774911) (alef-13)
 
علی تهران
۱۳۹۴-۰۱-۱۱ ۰۱:۴۲:۳۸
انشااله ال سعودهرچه زودتر سقوت میکند که زدبشرت است
مرگ بر السعودخبیس جنایتکار خیانتکار ............................................... (2775052) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.