نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381730
افزایش ۳۰۰ درصدی هزینه صدور گذرنامه کذب محض است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
فرمانده انتظامی استان ایلام، خبر افزایش هزینه صدور گذرنامه را رد کرد و گفت: در این زمینه هیچ گونه دستوری به نیروی انتظامی استان ابلاغ نشده است.

به گزارش «نسیم»، سردار نورعلی یاری گفت: خبر افزایش ۳۰۰ درصدی هزینه صدور گذرنامه حقیقت نداشته و هیچ گونه دستوری در این زمینه به ما ابلاغ نشده است.

وی اظهار داشت: در آستانه اربعین حسینی و کنگره عظیم اربعین قرار داریم و دولت و نیروی انتظامی هیچ گونه برنامه ای برای افزایش هزینه صدور گذرنامه ندارند.

سردار یاری از تشکیل قرارگاه امام علی در فرماندهی انتظامی استان خبر داد و گفت: قرارگاه امام علی از ابتدای سال در این فرماندهی تشکیل شده و هماهنگی های لازم با ارگان های ذی ربط انجام شده است.

به گزارش سایت پلیس، وی از آماده باش کامل کلیه نیروهای انتظامی و نظامی در استان خبر داد و افزود: همه نیروهای امنیتی و انتظامی اعم از پلیس راه و مرزبانی و یگان ویژه و نیروهای انتظامی داخل شهرها برای برپایی هرچه باشکوه تر کنگره عظیم اربعین آمادگی کامل دارند.

فرمانده انتظامی ایلام به آمادگی نسبی زیرساختهای استان نسبت به سال قبل اشاره کرد و گفت: دولت تمام توان خود را برای آماده کردن زیرساخت های مورد نیاز برای تردد روان و بی دغدغه ی زوار عتبات عالیات به کار گرفته و اقدامات خوبی نسبت به سال گذشته انجام داده است ولی با این وجود همچنان توجه ویژه دولتمردان را می طلبد.
 
کلمات کلیدی : گذرنامه+نیروی انتظامی
 
نشان تجربه
United States
۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ۲۰:۱۲:۰۲
اول شایعه بعد اجرا ............. (3886569) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۲۵ ۲۰:۲۱:۳۴
همه چیز اول شایعه است، میهوان ظرفیت را بسنجن و به مرگ میگیرن تا به تب راضی بشیم! (3886579) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.