توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407038
علوی: از سخن رئیس مجلس بهت‌زده شدم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵
وزیر اطلاعات با رد برخی خبرها مبنی بر درخواست وی برای برگزاری جلسه دیروز مجلس به صورت غیرعلنی گفت: بنده از اول با غیرعلنی بودن جلسه مخالف بودم و اصرار بر علنی بودن جلسه داشتم.

به گزارش فارس، سید محمود علوی وزیر اطلاعات در واکنش به انتشار برخی خبرها مبنی بر درخواست وی برای برگزاری جلسه دیروز مجلس به صورت غیرعلنی به منظور پاسخ به سوالات نمایندگان با رد این موضوع اظهارداشت: بنده از اول با غیرعلنی بودن جلسه مخالف بودم و اصرار بر علنی بودن جلسه داشتم و لذا وقتی رئیس جلسه اعلام کرد که وزیر درخواست کرده جلسه غیرعلنی باشد بهت زده شدم و با صدای بلند اعلام کردم که علنی باشد و این اعلام بنده رای گیری برای غیرعلنی نشد و سوال و جواب بصورت علنی شروع شد در وسط توضیحات بنده برخی نمایندگان پیشنهاد غیرعلنی را دادند که بنده با صراحت در چند نوبت مخالفت خود را با غیرعلنی شدن جلسه اعلام کردم.


وی در ادامه افزود: نمایندگان با مشاهده اصرار بنده بر علنی بودن، رئیس جلسه هم اعلام کرد وزیر با غیرعلنی بودن مخالف است لذا به پیشنهاد عده ای نمایندگان برای غیرعلنی شدن جلسه رای ندادند و بنده از انها تشکر کردم که به حق دانستن مردم احترام گذاشتند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: تعبیر برخی رسانه و یا خبرگزاری ها که وزیر درخواست جلسه غیرعلنی کرده ولی نمایندگان مخالفت کردند، خلاف واقع است چرا که درخواست وزیر اعلام شد ولی با مخالفت بنده به رای گذاشته نشد.

علوی یادآور شد: بنده دو هفته قبل به بخش پارلمانی خودمان گفته بودم که جلسه باید علنی باشد زیرا من با غیرعلنی بودن جلسه مخالفم.


گفتنی است، روز گذشته تعدادی از سایت ها و خبرگزاری ها از جلسه دیروز مجلس طی خبری اعلام کرده بودند که محمود علوی برای پاسخ به سوال 3 نفر از نمایندگان مجلس درخواست نشست مجلس به صورت غیرعلنی را داشته بوده است.
 
کلمات کلیدی : علوی+وزیر اطلاعات+مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.