توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501989
نقطه ضعف استقلال مدافعان کناری بودند/ ابراهیمی نیمی از تیم است
بخش ورزشی الف،24مرداد96
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازی با تراکتورسازی گذشت و بازیکنان و اعضای کادر فنی باید پیروزی در این بازی را فراموش کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
ایوب اصغرخانی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: امیدوارم بازیکنان استقلال در باد پیروزی بر تراکتورسازی نخوابند و باور کنند که این بازی به اتمام رسیده و فقط  امتیازات آن برای ما باقی مانده است. صحبت کردن و پرداختن به این دیدار نه تنها فایده‌ای ندارد، بلکه می‌تواند مضر هم باشد.

وی افزود: اگر هم قرار است به آن بازی پرداخته شود باید به نقاط ضعف فکر شود. نقاط ضعفی که اگر ترمیم نشود می‌تواند در دیدار با سایپا کار دست تیم بدهد. البته من مطمئن هستم که اعضای کادر فنی و به خصوص علیرضا منصوریان قبل از ما به این نقاط ضعف پی برده‌اند و در صدد ترمیم آن هستند. اما برای یادآوری می‌گویم که نقطه ضعف تیم ما در این بازی مدافعان کناری بودند که هم در فاز تهاجمی توفیقی نداشتند و هم در فاز تدافعی موفق عمل نکردند. مهاجمان تیم حریف در صدد بودند از این نقطه ضعف استفاده کنند و بارها هم به موقعیت رسیدند.

هافبک پیشین آبی پوشان با اشاره به بازگشت قریب الوقوع امید ابراهیمی به جمع تیم گفت: شنیدم امید روز گذشته با تیم تمرین کرد. امید می‌تواند به تنهایی نیمی از تیم باشد. بود و نبود این بازیکن در تیم خیلی تاثیر دارد و من می‌گویم وقتی ابراهیمی به ترکیب تیم اضافه شد آنگاه می‌توان گفت این تیم تکمیل می‌شود. فصل گذشت هم درست از وقتی ابراهیمی راه افتاد روند تیم تغییر کرد و رو به رشد رفت.

اصغرخانی تصریح کرد: سایپا تیم خوبی است که قطعا در این فصل با علی دایی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. استقلالی‌ها نمی‌توانند سایپا را دست کم بگیرند و از قبل خود را برنده این دیدار سخت بدانند. این تیم بازیکنان جوانی و تعیین کننده‌ای دارد که در راس آنها باید از مهدی ترابی نام برد. ضمن این که خط حمله این تیم با عباس زاده بسیار خطرناک است و به نظر من مدافعان استقلال در این بازی کار ساده‌ای در پیش ندارند. 
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.