توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428080
جزئیات قتل زن بحرینی توسط یک افسر دولتی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷
قتل یک زن بحرینی در مقابل چشمان فرزند ۶ ساله وی که گفته می‌شود فرد قاتل افسر دولتی یا عضو خاندان سلطنتی است، جنجال به پا کرده است.

به گزارش فارس، جمعه شب یک زن بحرینی که گفته می‌شود، خبرنگار حوزه ورزشی است، به همراه فرزندش سوار بر یک خودرو بود هدف تیراندازی قرار گرفت و در جا کشته شد.

وزارت کشور بحرین در بیانیه‌ای ضمن اعلام فوت این زن 28 ساله به نام «ایمان غلوم میرزا صالحی» مدعی شد که فرد ضارب تبعه بحرین است و خود را تحویل اداره کل امنیت داده است.

همزمان برخی نیز می‌گویند، ضارب عضوی از خاندام حاکم بر بحرین است.

از سوی دیگر خانواده ایمان به روزنامه «الوسط» بحرین گفت که فرزند 6 ساله ایمان تنها شاهد ماجراست و غلوم بر اثر اصابت گلوله به ناحیه سر وی به قتل رسیده است.

خانواده ایمان همچنین گفت: آنچه ما اطلاع داریم این است که دختر ما در منطقه الرفاع بر اثر اصابت گلوله به ناحیه سرش که از سوی یک فرد نظامی شلیک شده به قتل رسیده و قتل وی عمدی بوده است.

به گفته خانواده ایمان، قاتل خودروی او را تعقیب کرده و پس از توقف خودرو در آن را باز و به سمت وی شلیک کرده است.

بر اساس این گزارش، فرزند 6 ساله این زن نیز که شاهد حادثه قتل مادرش بوده دچار شوک شده و از وضعیت روحی مناسبی برخوردار نیست.

به نوشته روزنامه الوسط، دادستانی نظامی انجام تحقیقات در قضیه قتل این زن بحرینی را آغاز کرده است.
کلمات کلیدی : قتل زن بحرینی+مامور دولت بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.