نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464369
تشرف رئیس جمهوری تاتارستان به حرم مطهر رضوی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰
رئیس جمهور جمهوری تاتارستان همراه هیاتی از مدیران این جمهوری عصر پنجشنبه در ادامه سفر یک روزه خود به مشهد به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رستم مینیخانوف پس اززیارت حرم مطهر رضوی به خبرنگاران گفت: نخستین بار نیست که به ایران می آیم اما نخستین سفرم به مشهد است که طی آن از مشاهده ظرفیتهای اقتصادی و امکانات زیارتی و سیاحتی این شهر لذت بردم.
 
وی افزود: حرم مطهر رضوی مکان مقدسی است که هر مسلمانی آرزوی دیدن آن را دارد. مسلمانان روسیه و جمهوری تاتارستان بسیار علاقه مندند که حرم مطهر را زیارت کنند.
 
رئیس جمهور جمهوری تاتارستان ادامه داد: بازدیدی از کتابخانه آستان قدس رضوی به ویژه بخش مخطوطات آن داشتم که این بخش را بسیار شگفت انگیز یافتم.
 
وی همچنین از مسئولان آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی به سبب میزبانی شایسته تقدیر و بیان کرد: با تولیت آستان قدس رضوی دیداری خواهم داشت و از نزدیک با وی گفت و گو خواهم کرد.
 
 
کلمات کلیدی : رئیس جمهور تاتارستان+حرم رضوی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۱ ۲۱:۴۱:۱۶
تاتارستان مگه كشوره كه رييس جمهور داشته باشه؟ استان هست (4271518) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته