توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488363
هشدار مرکز کنترل تسلیحات نسبت به لفاظی‌های آمریکا علیه ایران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۸
ایسنا نوشت: مرکز کنترل تسلیحات و منع اشاعه هسته‌ای در آمریکا هشدار داد: لفاظی آمریکا در قبال ایران می‌تواند برجام را به خطر بیندازد.

مرکز کنترل تسلیحات و منع اشاعه هسته‌ای که یک سازمان مستقر در واشنگتن برای ارتقاء صلح و امنیت از طریق پژوهش و تحلیل‌های کارشناسی به شمار می‌آید، با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود به لفاظی‌های اخیر مقامات آمریکایی در قبال ایران، ازجمله نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل واکنش نشان داد.

این سازمان غیر دولتی در پیام خود آورده است: لفاظی‌های آمریکا در قبال ایران می‌تواند برجام را به خطر بیندازد. توافقی که سازمان ملل و اتحادیه اروپا از آن تمجید می‌کنند.

مرکز کنترل تسلیحات و منع اشاعه هسته‌ای در پیام خود تصویری از خبر مربوط به نیکی هیلی را منتشر کرده است که در آن به تکرار ادعاهای بی‌اساس و خصمانه واشنگتن علیه تهران پرداخته و مدعی شده بود که ایران در خاورمیانه فعالیت‌های بی‌ثبات کننده دارد و از تروریسم حمایت می‌کند.

این سازمان همچنین در پیامی دیگر تاکید کرده است که با توافق هسته‌ای جهان جای امن‌تری است و آمریکا باید به این توافق پایبند بماند.
 
کلمات کلیدی : برجام + توافق هسته ای + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.