نظر منتشر شده
۳۷۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 199166
میرزاده، سرپرست دانشگاه آزاد؛
فرهاد دانشجو از دانشگاه آزاد رفت
بخش داخلی الف، 27 شهریور 92
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۶
رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: حمید میرزاده با اکثریت آرای اعضای هیات امنا به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد معرفی شد.

یاسر هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، در حاشیه جلسه فوق‌العاده هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: جلسه فوق‌العاده هیات امنا در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد. رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد با تشکر از دکتر فرهاد دانشجو از روند جلسه اظهار کرد: مسائل جاری در دستور جلسه امروز مطرح و کارشناسانه مورد بررسی قرار گرفته شد و در چارچوب، توضیحات ارائه شد.

وی افزود: پس از طرح نظرات اعضای هیات امنا در مورد آینده دانشگاه آزاد پس از بررسی مسائل عمومی و با توجه به مسائل دانشگاه، با اکثریت آرا تصمیم بر تغییر رییس دانشگاه ازاد گرفته شد. رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه حمید میرزاده به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد تعیین شد، اظهار کرد: دکتر حمید میرزاده به عنوان گزینه پیشنهادی اعضای هیات امنا به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌شود.

یاسر هاشمی در پایان از فرهاد دانشجو به خاطر زحماتی که در دانشگاه داشته تشکر و قدردانی کرد.
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۲۹:۵۴
بقول معروف هرامدنی یه رفتنی داره خدا کنه چه دربودنمان وچه دررفتنمان خداوند خیرقراربدهد (1652293) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۲:۵۱
به به..چه میکنه این داس . (1652387) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۰:۰۱
بخدا این داس نیست و مدیران نالایق باید بروند. آیا اوضاع ممکلت گویا نیست؟ مردم رای ندادند که فقط آقای احمدی نژاد عوض بشه. اتفاقا انتظار بود خیلی بیشتر از اینها تغییر ایجاد بشه (1652437) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۰:۴۲
عیبی نداره عوضش کردند ولی دیگه اینقدر ادعا نکنند که ما معتدلیم و جناحی عمل نمیکنیم. شما هم مانند بقیه اید و اگر دستتون برسه دریغ نمیکنید. ما رو رنگ نکنید (1652671) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۴۳:۵۷
من به عنوان نویسنده نوشته بالا که شما براش نقد نوشتی میخوام جواب شما و سایر منتقدین رو اینطور بدم که : دوستان گرامی ضمن تشکر از نقد شما من هم از دولت روحانی و همینطور اصلاحطلبان انتظار دارم که بدانند مملکت ما در شرایطی است که باید فداکاری کرد و هرگونه تصمیمی از سوی انها دارد رصد می شود و انتظار رای دهندگان از آنها خیلی بیشتر بوده و مبادا حقیقت و مصالح مردم را فدای مسائل شخصی،حزبی و مرعوب شدن در مقابل قدرت نمایند اما برادر برای درست کردن این وضعیت تغییر لازم است و تغییر نیز با تغییر مدیران ایجاد میشود و این حرکت صحیح است و من از آن دفاع میکنم. بدیهی است هرگونه انحراف انها از رای مردم و یا مرعوب شدن آنها، توسط افراد اصلاحطلبی مثل اینجانب شدیدتر از موضع اصولگرایان نقد خواهد شد. (1652852) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۱۳:۴۱
اعتدال این نیست که مدیران نالایق باز بر سر پست بمانند، اگر چند ماه دیگه رضایت عمومی را دیدی اونوقت قضاوت کن لطفا! (1653478) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۲۳:۱۷:۳۲
یعنی تو این مملکت به این بزرگی یک مدیر لایق هم پیدا نمی شد که آقای روحانی، وزیران، مدیران و زیر شاخه های جدید همه ی مدیران را عوض کردند. (1658619) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۲:۱۶
شما رنگ شدۀ عالم هستید .هیچ دلیلی ندارد کسانی که نه بلحاظ صلاحیت بلکه به دلیل ..... بر مسند کار قرارگرفته اند باقی بمانند. (1652912) (alef-10)
 
جویای فرهنگ
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۴۴:۱۶
عجب ، پس آقای عبداله جاسبی براساس صلاحیت 29 سال بر دانشگاه ریاست می کرد (1653264) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۴۷:۰۲
خلایق هر چه لایق (1653537) (alef-13)
 
سلیم
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۳۹:۰۵
دقیقا.من عضو هیات علمی وقبلا نیز دانشجوی این دانشگاه بوده ام .راه اندازی دانشگاهی بااین وسعت ،عدم وابستگی به پول دولت بدون داشتن الگوی اینچنینی کاربسیار بزرگی است (1654912) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۰:۴۵:۴۶
بی لیاقتی جاسبی لایق بودن دانشجو رو تضمین نمی کنه
هردو نا لایق بودن یکی عشق قدرت داشت و دیگری عشق نام (1654994) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۴:۴۹:۳۹
من بلحاظ دیدکاه با عبدااله جاسبی هم عقیده نیستم اما بدانید که عبداله جاسبی و همکاران ایشان دانشکاه آراد را از نقطه صفر به بزرکترین دانشکاه چهان تبدیل کرد.

نتها یک دانشکاه در جهان وجود دارد که بزرکتر از دانشکاه آزاد ایران است آنهم یک دانشکاه هندی که با در نظر کرفتن تعداد دانشجویان غیر حضوری از دانشکاه آزاد بزرکتر است.

امید است این دانشکاه با بررسی مداوم عملکرد خود و نیاز جامعه بلحاظ کیفی نیز راه پیشرفت را با قدرت طی کند. (1655346) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۹:۰۷:۴۶
جاسبی هم لیاقت داشت هم ابهت و در زمان جاسبی اداره دانشگاه انصافا درست وبه جا بوده است و به عبارتی هم زر داشت و هم زوریعنی به موقع پول خرج میکرد برای توسعه و رفاه دانشگاه به موقع هم سخت میگرفت به نفع دانشگاه لطفا" هرکسی را با هرکسی مقایسه نکنید گربه را نمیشه باشیر مقایسه کرد ... (1656487) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۹:۱۰:۲۰
اقای جاسبی به هر حال مورد تایید هیات امنا بودند ولی در مورد آقای دانشجو من فکر می کنم شما یه مرور کنید در خصوص نحو رو کار امدنشون شاید جالب باشه براتون (1656496) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۱۱:۳۸
یعنی شما میفرمائید برای اینکه آن ادعا ثابت نشود نباید نالایق ها را از اتوبوس پیاده کرد؟
یعنی تا حالا متوجه نشدی که چرا کشور با وجود درآمد نجومی در 8 سال گذشته چرا به این روز افتاده بود؟ (1652934) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۲۶:۰۹
توقع دارید آقای روحانی چون گفته معتدل است با صد در صد مدیران احمدی نژاد مملکت را بگرداند. (1652969) (alef-10)
 
ابوالفضل
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۹:۰۷:۲۵
فعلا که از کابینه احمدی نژاد صفر درصد موندن... (1655806) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۲:۴۷:۰۸
ای کاش که کابینه احمدی نژاد از اول تشکیل نمیشد که حالا در مورد درصد باقی مونده هاش فکر کنیم (1656078) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۱:۱۷:۰۹
آن وقت که دولت نهم و دهم داشت همه را درو می کرد، با این بلبل زبانی تان کجا تشریف داشتید؟! حتماً رفته بودید گل بچینید برای این روزها که آن را به اب بدهید! (1653051) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۲:۴۵:۰۹
ناراحتی ما از اینه که شما به همین کارهای احمدی نژاد گیر میدادید

ولی الان خودتان ده برابر؛ بدترش رو دارید انجام میدید (1653767) (alef-6)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۱:۲۱:۴۹
در یک ماه وزیر احمدی نژاد آقای دانشجو بیست ریس دانشگاه عوض کرد و یک ماه اقای زاهدی وزیر علوم هفده ریس دانشگاه عوض کرد در هر یک ونیم وزیر عوض میشد که که گینس به خاط رکود دولت نهم و دهم ثبت شده (1654779) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۰۹:۲۰
کاشکی حرف شما درست بود یک مقایسه بین عزل و نصب ها در زمان احمدی نژاد بیندازید تا معنی درو کردن را بهتر بفهمید .برای تغییر ریاست همین دانشگاه آزاد چه بامبولی راه نینداختید . (1654894) (alef-10)
 
عمار
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۹:۴۲
عزیز دل برادر مردم به روحانی رای دادند چون از وضع موجود بشدت ناراضی بودند اگر قرار بود که مدیران عوض نشوند چرا این همه هزینه شد تا انتخابات برگزار شود . همان احمدی نژاد را عوض می کردند همین مدیران ادامه می دادند (1653247) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۴۷:۴۷
هرکی شعار اعتدال داد باید افراد لایق رو بیرون نگه داره تا افراد لایق سر کار بمونن که شما یه موقع فکر نکنی اونا لایق نیستن.

درضمن هیئت امنای دانشگاه آزاد ربطی به دولت ندارن. فقط همفکرن. (1653541) (alef-13)
 
قطره
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۴:۴۲:۱۱
جدی میگی؟؟؟
پس لابد عبدالله جاسبی رو هم همین هیئت امنا عوض کردن و جناب احمدی نژاد بوق تشریف داشتن؟؟؟!!! (1655318) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۲۵:۲۱
داداش اينكه مي گويند معتدليم دليل نمي شود كه نيروهاي نالايق برسركار باقي بمانند كافي است به نامه بازرسي رياست حمهوري كه در زمان دولت احمدي نژاد براي دانشجو ارسال شده دقت كنيد ان وقت مي فهميد كه عزلش بي دليل نبوده (1653614) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۲۷:۰۷
زین پس بجای واژه داس از کلید استفاده میکنیم (1653623) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۲:۲۱:۵۸
دانشجو یکی از نالایق تریق مدیران کشور بود از عملکرد مشخص (1655118) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۰۸:۱۶:۵۶
جناحی عمل نکردن به این معنی نیست که مدیران نالایق گذشته به این بهانه عوض نشوند بلکه به این معناست که جایگزین انان معتدل و فراجناحی باشد (1658906) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۷:۵۵
حتما آقای جاسبی خیلی لایق بودند. (1652690) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۰:۲۱
نویسنده مطلب بالا: نمیدونم از کجای حرف من استنباط این بود که حتما آقای جاسبی لایق است ولی در اینکه آقای دانشجو براساس چیزهایی که شنیدم حتما نالایق بوده است. امیدوارم جا برای مدیران لایق و متخصص در این مملکت باز شود و اصلاحطلبان هم در چارچوب رای مردم حرکت کنند. (1652908) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۵۵:۳۶
قطعن بسیار لیاقت شون بیشتر از اقای دانشجو بود در مورد آقای جاسبی همین بس که دانشگاه آزاد رو با سرمایه تاسیس یک میلیون تومان تبدیل به برگترین دانشگاه غر دولتی خاورمیانه کرد ائنهم طی بیست و پنج سال (1654024) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۴:۵۴:۵۰
دانشکاه آزاد بزرکترین دانشکاه حضوری در جهان است. بلحاظ داشتن دانشجوی حضوری و غیر حضوری بعد از یک دانشکاه هندی دومین دانشکاه جهان است.
این را به راحتی می توانید از کوکل همدر بیاورید.
امید این دانشکاه بلحاظ کیفی هم مثل کمی از طریق بازبینی مداوم عملکرد خود رشد نماید. (1655357) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۳:۱۶:۲۹
جاسبی دانشگاه ازاد بنا کرد .سیستم داد وجا انداخت .دانشجو بجز اینکه برادر وزیر بود جه کرده ؟خواهشن به حرفی که مبزنید فکر کنید!!!!!!!!!!!! (1656122) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۹:۱۲
داس نیست، سوئیچ بلدوزر است. (1652694) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۰۲:۴۷
بنده خدا یک سوزن به خودتون بزنید یک جوالدوز به ملت
زمان شما انقلابی عمل شد حال شد بلدوزری خوبه بابا اون دنیایی هم هست . (1653299) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۰۸:۳۱
یعنی آقای جاسبی سوپر لایق بوده که سی سال مدیریت کرده است. چرا سرود مثل کبک زیر برف کردی؟ (1652739) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۴:۲۵
اگر چه برکناری عبدالله جاسبی از ریاست دانشگاه آزاد پس از 29 سال ریاست بلندمدت وی بر این دانشگاه و همچنین پس از گذشت بیش از 6 سال از عمر دولت احمدی نژاد صورت گرفت، اما فرهاد دانشجو تنها پس از 46 روز از آغاز دولت یازدهم و 34 روز بعد از استقرار کابینه جدید برکنار شد!!!

این برکناری از سوی دولت راستگویان درحالی است که اخیراً جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم تاکید کرده بود که موضوع عزل دانشجو در دستور کار جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد قرار ندارد!

----------------------------------------------------------

روحانی منظورش از کلید همون داس بوده ! مردم اشتباه متوجه شده اند ! جالبه که دلیل برکناری فرهاد دانشجو دو مورد عنوان شده : 1- شرایط پس از انتخابات !!! (شایسته سالاری که در تبلیغات انتخاباتی می گفتند این بود ! یعنی اگه من رای اوردم باید همه مدیران دولتی و غیردولتی همسو باشند ! و الا اعتدال در مورد آنها هم اعمال می کنیم !!!) 2- مصلحت و اینکه تعامل با وزرای علوم و بهداشت بهتر باشد ! ، خب لااقل میذاشتید وزیر علوم مشخص بشه ! چند ماهی بگذره بعد اگه تعامل خوب نبود برکنار میکردید !
-----------------------------------------------

آقای روحانی ما یه آبدارچی در اداره داریم از دولت قبل تا الآن هنوز سر کاره ! لطفا دستور بدید آبدارخانه اداره را هم معتدل کنند ! (1652762) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۳۴:۴۷
شیخ حسن فرموده بودند افرادی که اتوبوسی آمدند باید بروند!!!!
دیگه داستان فرهاد دانشجو و دست بردن تو اساس نامه دانشگاه آزاد رو همه میدونند؛
با اون شکل آوردنش انتظار هم داشتید که دولت تدبیر و امید سکوت کنه !!!؟؟؟؟؟؟ (1652825) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۱۲:۱۲
عزیزم ملت رأی دادن به آقای روحانی که از بی کفایتی دولتمردان قبلی خلاص بشن. انقدرم حرص نزن واسه فشار خونت خوب نیست. علف هرز رو نه با داس که حتا با تیشه باید قطعش کرد. ما به روحانی افتخار می کنیم. (1652936) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۱:۱۴:۱۴
احمدی نژاد اگه میتونست همون روز اول جاسبی را برکنار میکرد نه بعد از 6 سال (1653047) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۰۸:۰۴
چی میگی واقعا هنوز آبدارچی شما سر کاره بعید می دانم لطفا دوباره چگ کن!!! (1653213) (alef-10)
 
مهرنوش
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۴۵:۲۴
مگه اداره شارو آبدارچیتون می گردونه؟؟ یا سیاست ادارتون با آبدارچیتونه که برای اعتدال باید عوض بشه؟؟ لطفا قبل از هر اظهار نظری فکر کنید... و بعد مقایسه به این بی ربطی داشته باشید (1653414) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۳۳:۵۹
داداش چرا از ابدارچي اداره تون مايه مي گذاري اگر راستي ميگي خودت چرا داوطلب تعديل نمي شي ثانيا عزل ونصب فلان رئيس چه دخلي به شما دارد و چرا شما ناراحت مي شي ايا از كنار اين اقايان تا حالا منافع ان چناني مي برده اي كه حالا با تعويضشان منافعت به خطر افتاده وناراحتي ثالثا اگر مديريت ايشان مشكلي نداشت كه بازرسي رياست جمهوري در زمان احمدي نژاد ان نامه را براي رئيس وقت دانشگاه ازاد ارسال نمي كرد رابعا بركنار كردن افراد نالايق كاملا به صلاح كشور است نه برخلاف منافع ان خامسا در رده هاي بالا افراد همسو با دولت بايد برسركار باشند تا كار پيش برود نه كساني كه از موقعيت خود براي چوب لاي چرخ دولت گذاشتن استفاده مي كنند (1653637) (alef-13)
 
نادر
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۳:۱۱:۲۵
از طرف روحانی نیابتا و از طرف خودم اصالتا، به موجب این حکم،
آقای مهدی نویسنده پیام بالا را به مقام رفیع سرآبدارچی باشی اداره شان
منصوب می کنم. موید باشید. (1654668) (alef-10)
 
سلیمی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۴۷:۰۰
اگر دقت کنید احمدی نژاد در اولین روزها سعی کرد جاسبی را عوض کند اما اساسنامه اجازه نمیداد کاملا غیرقانونی اساسنامه را به گونه ای تغییردادکه طرفداران دولت دراکثریت قراربگیرند بهد حتی خودش نیز قانون من درآوردی رااجرا نکرد وبرادر دانشجو حکم فرهادرازد. اونهایی که دردانشگاه آزاد هستند میدانند که ازمدیران لایق اون زمان کسی باقی نمونده.نظارت دقیقی که ازطرف سازمان اعمال میشد حذف گردید به طوریکه امروز بدون هیچ دغدغه ای روسای واحده هرکاری بخواهند انجام میدهند (1654916) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۴:۱۶:۲۱
آقا ما با همون به اصطلاح داس اقای روحانی حال می کنیم. روحانی مچکریم..... (1655285) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۸:۱۹:۴۳
اتفاقاً زمان احمدی نژاد خیلی از مدیران در حد آبدارچی بودند و باید عوض شوند، وگرنه خرابی های این 8 سال گذشته درست نمی شود (1655728) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۲۴:۵۳
حتما شما می گی مدیران لایق فرزندان آقا زاده های دهه 70 هستند. یعنی مثلا برای پستی مثل شهرداری تهران هیچ کسی لایق تر از دوستانی که رای نیاوردند نبود. (1652791) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۱۱:۳۱
واقعا وانصافا این آقازاده هایی که گفتی لایق هستند،مدیریت وکارایی شون حرف نداره ،دیدم که میگم (1653940) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۴۱:۲۶
من مخالف درجه یک احمدی نژادم دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه ازاد تهران هم هستم ولی منصفانه بگم تا حالا هیچ بدی از دانشجو ندیدم حتی باورم نمیشه که با این حجم تورم تو دو سال اخیر شهریه ها رشد خیلی جزئی داشته به نظر من بد نبود ایشون می موند
اون هایی که موافق عزل ایشون هستند لطفا دلایلشون هم بگن (1652842) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۵۰:۰۹
بعید می دانم شما مخالف آقای احمدی نژاد باشی. احتمالاً شما «راستگو» هستید! (1653661) (alef-13)
 
کاوه
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۳:۱۷:۱۴
چه بدی از این بدتر که با پول دانشجوها(منظورم کسانی هستن که در دانشگاه تحصیل میکنن) برا تبلیغات انتخاباتی هزینه بکنه؟! (1654836) (alef-10)
 
سلیمی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۵۱:۱۷
شمادرتهران نشسته اید ونمدونید باکاهش رشد شهریه همراه باتورم وکاهش تعداد دانشجو بسیاری ازواحدهای دانشگاهی حقوق کارکنان وهیات علمی خودراندارند بدهند.نتیجه اون رو در تعداد هیات علمی که خواهان جذب درسیستم دولتی هستند ببینید. (1654920) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۳:۴۱:۳۸
به نظر من ایشون همون آقای اشتباهی بود. سیاسی اومد و میخواست سیاسی نباشه خب نمیشد که. برای همین بیست ماهه شد. رطب خورده منع رطب کی کند. (1655204) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۱۷:۵۴
نه كه جاسبي خيلي شايسته بود كه 30 سال رئيس دانشگاه آزاد بود. شايسته سالاري يعني تملق هاشمي رفسنجاني (1652948) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۶:۲۸:۰۵
احسنت (1654149) (alef-10)
 
یاشار
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۵۷:۰۹
دوستانی که از داس حرف میزنن باید بگند اونایی که دم از مهر ورزی میزدن حتی فرماندارای شهرای کوچیکو در عرض سه چهار ماه عوض کردن و به قول معروف داسشون تیزتر بود حالا انتظار دارید دولتی که با شعار تغییر اومده افرادی مثل فرهاد دانشجو رو که خوب میدونید چه جوری سر کار اومد رو عوض نکنه!
افراد شایسته همچون صالحی وزیر خارجه احمدی نژاد حفظ خواهند شد اما افراد نالایق باید بروند تا مملکت اصلاح شود.
این سخن دکتر روحانی در ایام انتخابات پاسخ شماست که فرمود
" آقایانی که کشور را به این روز انداختید، مردم شما را نمیخواهند" (1654765) (alef-10)
 
بهی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۳۲:۵۸
یه دوست روشنفکر توضیح بده که این آقای هاشمی چطور میتونه رئیس تشخیص مصلحت نظام باشه بعد همزمان رئیس هیئت امنا دانشگاه آزاد باشه و تا چند وقت پیش رئیس مجلس خبرگان باشه و عزیز دردانه هاشون هم رئیس دفتر باشن و اونکی برا شهرداری خیز برداره دوتا دیگه هم متهم به خربکاری باشه و ...؟
اینا مصادیق چند شغلی یا فامیل بازی نیست؟ احتمالا یکی رو رسمی پست دارن و بقیه هم جزء شغل محسوب نمیشه و ایشون هیچ منفعتی از بیت والمال بابت اینهمه پست نمیبره و فقط برای رضای خدا مسئولیت پذیرفته.!!!! (1652984) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۵۲:۲۱
آقای تازه بدوران رسیده خوبه که برای شما و هم فکران متحجرتان یک قسمت کوچیک از تاریخ معاصر رو ذکر کنم.

وقتی که هاشمی رفسنجانی در دوران اوایل انقلاب توسط یکی از گروههای افراطی ترور (نافرجام) شد و در بیمارستان بستری شدند، حضرت امام خمینی یک نامه ای رو خطاب به هاشمی نوشتند که بنده حقیر فقط دو خط اول اون نامه رو براتون می نویسم:

"مجاهد متعهد - جناب آقای هاشمی
با سلام
مرحوم مدرس که به امر رضا خان ترور شد، از بیمارستان پیام داد به رضا خان بگویید من زنده هستم. مدرس حالا هم زنده است، مردان تاریخ تا آخر زنده هستند، بدخواهان بدانند هاشمی زنده است تا نهضت زنده است، ...

لازمه به اطلاع همگان برسونم که حضرت امام این سخن رو در مقابل هیچ ترور ناجوانمردانه دیگری و برای هیچ شخصیت دیگری ذکر نکردند.

و امام خوب هاشمی را و ابعاد وجودیش را شناخت، به قول شاعر قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری.

والسلام (1653551) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۳:۲۸:۲۹
این فرمایش امام چه ربطی داشت الان به متن بالا؟ دیدی همه چیزو به هم ربط میدید. شما اگه اون فرمایشات امام رو به یاد دارید پس نظر امام رو هم درباره شرایط حال آدمها رو ملاک قرار دادن و نه گذشتشونو هم باید در ذهن خودتون در نظر بگیرید نه اینکه هرچه سخنان امام و رهبری به نفع بود قبول کنیم و هرجا به ضرر بود کلا خودمونو بزنیم به اون راه. در ضمن امام خمینی درباره نحوه استفاده مسئولان از بیت المال هیچ رهنمودی نداشتن؟!!!!!!!!!! عزیزم همه چیزو با هم ببین نه اینکه گزینشی برخوردکنی. (1653868) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۰۶:۰۴
گلم این داسی است که با تمه کلید فروخته شد و کارخانه هاشمی رفسنجانی هم خط تولیدشو داره (1653586) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۱۷:۲۴
احسنت الحق که گل گفتی (1653602) (alef-13)
 
اقبال
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۲:۲۵:۴۲
دکتر دانشجو را نالایق خطاب نکنید
از کارکنان دانشگاه در باره خدمات و تحولاتشان سوال کنید (1653725) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۰:۳۵:۳۲
با سلام قبول دارم که که دکتر دانشجو خدماتی به کارکنان ارائه کرد ولی با منصوب کردن مدیران نالایق که فقط با سفارش بود علی الخصوص روسای واحدهای تهران جنوب وتهران شمال تمام زحمات خودش را پایمال کردند (1656721) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۸:۴۰:۲۵
می دونم داس نیست ولی کلیدی برای بستن خیلی از قفلایی که واز شده بود. برای بردین سر با کلید(قبلنا با پنبه سر می بریدن) و ...
یعنی بازم بیشتر، دیگه کسی نمونده که عوض بشه فقط آبدارچیا موندن که به زودی اونا هم عوض میشن (1654332) (alef-10)
 
اصولگرای اصلاح طلب
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۲:۴۹:۳۷
30000000000000+16000000000000+ و...+...
بانک و بیمه ایران و انحرافی ها و اوضاع اقتصادی و ساعت کاری بانک ها یه روز 9 بشه بعدش برگرده سر جاش و ساعت زمستانی و تابستانی رو جمع کردن و دوباره سروقتش رفتن و هزاران بخشنامه مسخره دیگر را هم لابد روحانی مقصره
اگر یک مورد این اعمال بچگانه را کسی دیگر انجام میداد جیغ و داد شما قیامت به پا می کرد ولی حالا برکناری فردی که با رانت خواری اینکه برادرش وزیر بوده و اونو گذاشتن رییس دانشگاه آزاد و حالا هم تازه هیات امنا برکنارش کرده اینهمه داد و قال راه انداخته اید و جالبه به روحانی بنده خدا گیر داده اید؟
واقعا" که بعضی از آدمها نه انصاف دارند و نه ایمان به خدا و قیامت
در یک کلام نحوه وزارت و ریاست خانوادگی برادران دانشجو توهین به علم و عالمان ایران بود و بالاتر از آن توهین به آرمان های امام و شهدا بود.خدا را شکر که این رویه جمع شد (1656315) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۵۳:۴۵
کاش دوستان اصلاح طلب کمی از مرام رقبای خود پند بگیرند و گاه رفتن و تغییر خودشان جیغ بنفش سر ندهند و حاشیه سازی نکنند ، داستان تغییر آقای جاسبی را همه به یاد دارند ،که آن غوغا ها برپا شد ... یا انتخاب مجدد قالباف برای شهرداری تهران ....و ... (1654922) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۲:۰۳:۱۱
داس نیست لولدره عزیزم (1656023) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۹:۳۶:۳۷
شما واقعا بی انصاف هستید مگه چند وقته که اقای دانشجو اومده سر کار که ازش انتظار تحول دارید ؟؟؟؟
این اتفاقات (عزل های بی مورد) واقعا چهره ی اصلی خیلی ها رو رو میکنه که تا به قدرت می رسن شعارهای عوام فریبشون یادشون میره (1656547) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۱۷:۵۷:۴۲
هر چند که از خود پروفسور پنداری دانشجو بیزار بودم ولی کار کرد تو دانشگاه آزاد؛ کی به چشم دیده بود شهریه تنها 3 درصد اضافه شده؟ شهریه ای که هر ساله 20 درصد اضافه می‌شد. کی آئین نامه انتقالی رو اجرا کرد؟ (1660488) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۲۸:۲۸
1 iهزارم کاری که قبلا شد!
کاری که خیلی وقته خواست دانشجو هاست ( البته جویندگان دانش نه خانواده آقای دانشجو!) (1652488) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۳۰:۴۵
کلید آقا جان، کلییییییییییییییییییییید داره درها رو باز می کنه. درود بر تدبیر و امید. این لکه ها و گره ها باید باز شود. (1652495) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۱:۵۹
تدبیرشونو برم. خیلی تدبیرشون بالاست. چرا چشممونو روی حقیقت می بندیم؟ هر کسی دنبال هم جناحی های خودشه (1652674) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۲:۲۸
عوض کنه نوش جونش اما نیاد ادعا کنه من داس ندارم کلید دارم
البته این کلید اتوبوس نیست کلید قطاره
کلید لودر نیست کلید بلدوزر
کلید کمابین غلتک
روحانی مچکریم!!!!! (1653219) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۵۵:۲۲
شما که به جلیلی رای دادی چی میگی واسه خودت ؟!!!!!!! (1653439) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۲:۵۳
دل ما را شاد می کنید مدیران نظام. خداوند دلتان را شاد کند.

امیدواریم دکتر توفیقی هم تحت تاثیر شانتاژی که بازماندگان دولت قبلی در وزارت علوم ایجاد می کنند، قرار نگیرند و پاکسازی محیط های دانشگاهی از عناصر سودجو و مدیرنما را دنبال کنند.
عملکرد مدیر و کارکنان دفتر رسیدگی به شکایات وزارت علوم، از جمله مراکزی است که به بازرسی جدی نیاز دارد. (1652533) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۴:۵۴
عباس جان
شما بهتره هر چه زودتر عقلت رو در برابر واقعیت ها باز کنی
شما که از همین ماه اول ریاست جمهوری داری تخریب رو آغاز میکنی دلت رو به دور بعدی انتخابات خوش نکن
مطمئن باش در دوره های بعدی ریاست جمهوری مردم یاد گرفتن به کسایی رای بدن که تخصص دارن نه یه دهن باز برای تهمت و تخریب (1652537) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۳۸:۵۰
این تخصصصش بود تخم مرغ شانه ای 5000تومان شده 13000تومان تازه تو صد روز اولشه
روحانی مچکریم!!! (1653259) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۵:۵۰
هرزه گردها و هرزه روییده ها از داس می هراسند و گرنه گندم رسیده مقدم داس را گرامی می دارد. (1652576) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۵۱:۴۲
آخه این داس نیست که چماقه

قضیه کوفتن چماق بر سر خانم راستگو که یادتان نرفته (1653549) (alef-13)
 
hfvh
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۲:۲۳:۰۸
خانم راستگو که حقشه (1653718) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۹:۱۵:۰۴
آقا داس نیست که کمباین است (1654936) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۰۸:۴۰:۱۳
روحاني جون نوكر داستم تا تونستي اين علفهاي هرز وبچين هر جا ديدي داست كند شده نميبره بده مردم واست تيزش ميكنن (1658948) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۶:۴۸
دوباره مافیا
دوباره سلطنت
دوباره یه حریم امن برای خدمت به خلق خدا!
خدایا به داد این ملت برس (1652633) (alef-13)
 
سلیمی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۵۴:۳۱
مجید دلبندم 8سال حکومت کردید ودرتمام 8سال گفتید مافیا ولی اسم حتی یکنفر رو نبردید.3000000000000میلیارد توسط چه کسانی خورده شد (1654923) (alef-10)
 
کاوه
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۱:۳۳
چه داسی؟ در خصوص عملکرد آقای دانشجو به قول معروف آش اونقدر شور بودش که صدای دولت دهم رو هم در آوردش. (1652879) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۳:۰۶:۴۹
این کامنت رو چاپ نکن خوب نیست مردم واقعیت رو بدونن

دانشگاه ازاد رو اگه انشتین یا بهترین مدیر دنیا رو هم بذارن رئیسش به هیچ کجا نخواهد رسید لذا به نظرم من فرق نداره کی رئیس باشه
تعارف که نداریم دانشگاه مدرسه نیست که همه بیان لیسانس بگیرن سالانه 50 هزار تا یا کمتر ادم بددردبخور براای دانشگاه داریم که جذب دولتی می شوند بقیه دولتی ها هم به نظر من اضافه هستند
شدیدا اعتقاد به بالا بردن کیفیت و پایین اوردن تعداد دانشجو دارم
خداوکیلی 80 درصد دانشجوهای دولتی اضافه هستند و هیچ تاثیر ی روی علم ندارند و فضا را گرفته اند و99 درصد دانشجوهای دانشگاه ازاد هم همینطور
به هر حال ناراحتی داره میدونم برات سخته درکش میدونم عصبانی هستی اما واقعیت همینه
دانشگگاه ازاد رو راه انداختین ظرفیت دولتی رو چند برابر کردین زدین بازار کار رو برای فارغ تحصیلا خراب کردین به نظر من دانشگاه ازاد شدیدا کارکرد منفی داشته
و تعدادی از دانشگاه های دولتی هم همینطور (1653138) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۲:۵۴:۵۰
احسنت
و پیام نور و پردیس ها و امثالهم
از عجایب روزگار هم این است که بسیاری از اساتید دانشگاههای دولتی را هم از فارغ التحصیل! های دانشگاه آزاد جذب میکنن (1656316) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۵:۲۸:۱۲
باد اورده را باد می برد. (1653162) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۷:۲۵:۲۸
برادر گرامی داس علفهای هرز را هم درو میکند. کسانی هستند که هیچ سابقه ای در این انقلاب ندارند و به بهانه ایجاد تغییر در دایره بسته مدیریت در این کشور هشت سالی بر سر کار آمدند (در واقع خود ما بر سر کار آوردیمشان) و حاصلش شد سرقتها و اختلاسهای هزارمیلیارد تومانی و میلیارد دلاری، نتیجه اش شد تورم 40 درصدی (بر اساس آمار دولتی که در کشورهای جهان سوم همیشه پایین تر از واقعیت است)، نتیجه اش شد آمار وحشتناک بیکاری، شد توقف خط تولید 36 خودرو (میدانید چند نفر بابت همین یک فقره شغلشان را از دست داده اند)، نتیجه اش شد لطمه به آبروی ایران و ایرانی در سطح جهان (الات همه دنیا ما را با ادب و تربیت «آب را بریز جایی که میسوزه» و هرزه درانیهایی از این قبیل میشناسند). برادر گرامی، ما ملت نجیبی هستیم؛ خیلی نجیب. وگرنه این آقا و رسانه های مشترک المنافعشان به جای آن که الان طلبکار باشند و بزرگوارانه از رفتن به دفترشان در دانشگاه سخن بگویند، باید منتظر جلب و بازداشت و زندان میبودند. (1653185) (alef-10)
 
علي
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۷:۵۰:۳۵
اولا ايشون در دولت قبلي هم با گزارش بازرسي رياست جمهوري متهم بوده
بعدش هم چرا فكر مي كنين كه وقتي يه دولت جديد مياد كه منتقد دولت قبلي است بايد با مديراني كه سياست گذشته رو اجرا ميكردن ، ادامه بده ؟
عرض ديگه هم اينه كه همه دوستان و منتقدان دولت قبلي از چگونگي منصب نمودن مديران دولت قبل ناراضي بودن و شايسته سالاري وجود نداشت كه حداقل بشه با مديران قبلي ادامه داد
حالا هي داد و فغان داس و كليد راه بندازين !!!! (1653201) (alef-15)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۳۲:۳۶
داس یعنی افراط. نه اعتدال (1653250) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۵۳:۴۸
علف هاي هرز رو مي چينه (1653281) (alef-10)
 
يكي
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۱۹:۴۱
داس اون دوست عزيزمون بود كه همه رو از ريشه زد (1653350) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۳:۵۲:۰۴
وجدانن این آقای دانشجو بجز روابط فامیلی وخاصی که با دوات قبلی داشته چه نقطه مثبت دیگری داشته؟ (1653916) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۰:۵۴:۴۴
این داس نیست این همون اقوام سالاریه که با اتوبوس اومدن خب حالا هم باید برند چون شایسته چنین پستی نبودند اگه به نامه ها و درخواستهای انجمن های اسلامی نگاهی کنید بد نیست (1656240) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۰:۱۳
به امید برکناری رئیس دانشگاه آزاد امیدیه.. (1652400) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۷:۵۱
دانشگاه امیدیه نه ، اسمشو بذار پادگان امیدیه . چادر اجباری ، دوربین مدار بسته ، مسئولین بد اخلاق و هزار تا مشکل . آقای میرزاده نگاهی به ما دانشجو های امیدیه هم بنداز چرا ما باید بوسیله این شخص مرتجع اذیت بشیم . (1652544) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۷:۴۸
از اينكه كامنت ها اكثرا ابراز خوشحالي ميكنند اين حقير هم از تغيير و تحولات در دانشگاه آزاد اسلامي خوشحالم. گويا هيچ دوئي نيست كه به سه نرسد!!! اول خوشحالي صعود تيم فوتبال استقلال به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا و دوم خوشحالي قهرماني تيم كشتي آزاد ايران در مسابقات قهرماني جهان و اين هم سومين خوشحالي بخصوص از اينكه قشر جوان دانشجويي و اهالي دانشگاهي از تصميم امروز عصر هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي شاد و خوشحال اند. راستي چرا مطلب امروز صبح سايت وزين "الف" به قلم جناب آقاي داود حشمتي در ارتباط با عزل رئيس دانشگاه آزاد به ناگهان از نيمه هاي روز از روي سايت "الف" برداشته شد؟! جناب آقاي دكتر توكلي لطفا پاسخگوي موضوع باشيد و به اعتماد بينندگان اين سايت با رفع مشكل (احتمالي) و برگرداندن مطلب فوق بر روي سايت وزين "الف" بيش از گذشته بها بدهيد انشاءالله. (1652430) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۵۷:۱۷
بله درسته الف اولين سايتي بود كه به درستي صبح روزي كه قرار بود دانشجو بركنار بشه اين مطلب را به حق چاپ كرد. بايد از اين سايت و انتشار آن مطلب حمايت كرد. متاسفانه برداشتن آن مطلب كم لطفي به خوانندگان بود (1653675) (alef-13)
 
یاسوج
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۹:۰۵
به امید برکناری رئیس دانشگاه دولتی یاسوج. (1652465) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۶:۲۶
اصلا نباید میامد که حالا بره. (1652542) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۳:۲۹
نه به جاسبی که 30 سال مدیریت کرد نه به این بنده خدا که نتونستن 18 ماه تحملش کنند. (1652565) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۷:۰۵
اخه بعضی ها یک ماه هم زیادشونه , هنوز هم البته تموم نشدند . (1652689) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۶:۲۸
آقای جاسبی 30 سال ریاست نکرد بلکه 30 سال دانشگاه ساخت شما فکر می گنید دانشگاه آزاد از اول همین شکلی بود؟ در ضمن خوبه تصویر نامه دفتر بازرسی ریاست جمهوری در زمان آقای احمدی نژاد را که از آقای دانشجو خواسته تا در مورد 24 مورد تخلف صورت گرفته در دانشگاه آزاد مدارک و توضیحات خودشان را به آن دفتر ارسال کنند را در سایت تابناک نگاه کنید( کد خبر 345672) تا ببینید این 20 ماه هم زیادی بوده حالا از ناکارآمدی مدیریت ایشان در دانشگاه بگذریم. (1652891) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۲۷:۵۹
آخی بنده خدا
برادر من تو غصه ی این بنده خدا رو نخور تو غصه فلاکت این سر زمین رو بخور (1652973) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۱:۳۷:۴۳
آقا انصاف داشته باش کی را با کی مقایسه می کنی ؟ یکی حاصل کارش شده دانشگاه آزاد آین یکی کلی زور بزنه میشه نه از تاک نشان ماند نه از تاک نشان . (1653087) (alef-10)
 
Das
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۷:۲۳
دلم میًسوزه برای کارمندا که تو دوران جاسبی اصلا حساب نمیشدن . فقط یه مقدار فرهاد به اونها توجه کرد میرزاده هم فکر نکنم بتونه حق حقوق اونا رو در حد قابل قبول افزایش بده
امیدوارم (1652894) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۳۱:۵۲
اخوی فقط یک نگاه به نامه دفتر اون رئیس جمهور محبوب سابقتون بکن ببین این آقای پروفسور در طول این یکسال و نیم چه ریاست پاکی!!!! داشته اونوقت اونو با جاسبی مقایسه کن که علیرغم خیلی معایبش کف کفشش به تاج سر این تازه به دوران رسیده ها شرف داشت. (1653249) (alef-10)
 
جان
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۳:۱۵:۵۲
به امید برکناری رییس دانشگاه آزاد قزوین که دانشگاهش عین یه طبل تو خالی هست و تنها چون هر جا باد میوزه به اون سمت حرکت میکنه ماندگار شده (1653845) (alef-6)
 
کارمند دانشگاه آزاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۰:۰۹:۰۸
من خودم یکی از کارمندان دانشگاه آزاد هستم و کاملا از درون این سیستم خبر دارم و به شما ها اطمینان می دهم که جاسبی، دانشجو و میرزاده هیچ کدام برای قشر دانشجو ، کارمند و استاد فرقی ندارد و هر کدام دنبال منافع حزبی و سیاسی و نفع مالی از این سفره بزرگ دانشگاه آزاد هستند !!!! پس از عوض شدن این روسا نه خوشحالم و نه ناراحت ! چون هیچ فرقی نکرده!!! (1654970) (alef-10)
 
رامین
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۰:۰۲
هر چی اثر احمدی نژاد گذاشته باید پاک بشه درود بر اصلاحات (1652294) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۰:۲۲
پاك كردن اين اثرات ، 40 سال زمان نياز داره . (1652381) (alef-13)
 
صفري / تبريز
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۴:۴۴
ديدي كه خون نا حق پروانه ، شمع را
چندان امان نداد كه شب را سحر كند . (1652388) (alef-13)
 
صابری
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۸:۴۳
مرگ بر اصلاحات!
البته اصلاحات خوبه، اما نه اصلاحات آمریکایی و اصلاح طلبان مرتبط با آن.
اصلاح طلبان علاقه مند به فتنه 88! (1652549) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۱:۳۶
اوه اوه اوه .... چه خشن ...!!!!!!!!!!!!!! (1652755) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۴:۵۱
چقدر تو عصبانی هستی برادر? (1652764) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۸:۱۴
دوست عزيز چه نفرتي داري از اصلاحات!!!!البته جاي تعجب نداره شماتحمل يك تغييركوچك كه به مذاقتون خوش نيومده رونداريدو شعار مرگ بر اصلاحات ميديد،بهتر نيست بارفتن احدي نژاد در ادبياتتون تجديدنظركنيد؟ا (1652769) (alef-13)
 
عبدالرحمن
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۸:۱۷
سلام . خدمت الف و اقای توکلی . صادقانه میگویم که من یک اصلاح طلب هستم .
اما الان نمیخوام از برکناری دانشجو چیزی بگم اگرچه بی اندازه خوشحالم. چون این برادران دانشجو بدجوری افتاده بودن تو کار . حرفم چیز دیگریست :
جناب احمد اقای توکلی جدای از شخصیت سیاسی شما، شما یک شخصیت رسانه ای و از ان مهمتر یک شخصیت پزوهشگر هستید (به استناد سالها مسئولیت در واحد تحقیقات مجلس)،خدمتتان یک پیشنهاد رسانه ای و در عین حال تحقیقی عرض میکنم :
کل مقالات و خبرهایی که بعد از 24 خرداد در الف درج شده را وارسی پزوهشی و رسانه ای نمایید و منحنی نظرات خوانندگان و تعداد ارای مثبت به هرکدام را استخراج کنید . یقینا خواست عمومی جامعه (حد اقل انان که اهل مطالعه هستند )هویدا میگردد همچنین میزان محبوبیت افراد خاص مشخص میگردد به عنوان مثال معلوم خواهد شد میزان محبوبیت اقای خاتمی یا اقای شریعتمداری یا حتی خود شما چقدر است .خروجی این پزوهش را حتی میتوانید به عنوان شناخت خواسته ی عمومی جامعه به نهاد هایی مثل مجلس و مجمع تشخیص مصلحت ارائه دهید . تا دوباره مدیران جامعه براساس نظرات کیهان برنامه ریزی نکنند و قدمی روبه جلو بردارند (1652771) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۲۲:۵۲
یه چیزی رو فهمیدم که کسانی که اهل مطالعه هستند خاتم رو دوست دارند و اگر دوست نداشته باشند پس اهل مطالعه نستند!!! نوشابه بدم خدمتتون!!! (1652960) (alef-10)
 
امیر اصلاح طلب
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۳:۰۱:۵۰
پیشنهاد فوق العاده ای بود.

البته لازم نیست به بعد از 24 خرداد محدود بشه!

میتونه موارد دیگه ای مثل نظر مردم در مورد انتخابات 88 و غیره رو هم شامل بشه.

از اونجا که سایت الف سایتیه که بیشتر مورد توجه نخبگان، دانشگاهیان، فرهیختگان و بطور کلی قشر آگاه و با سواد جامعه قرار داره، بخوبی میشه نظر این قشر از جامعه رو راجع به اشخاص، رویدادها و جریانهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از روی کامنتها و تعداد + و - هرکدوم در این سایت ارزیابی کرد.

از متصدی محترم سانسور/تایید این نظر تقاضامندم این پیشنهادات رو به مسئولیت سایت و شخص برادر توکلی منعکس نمایید.

با سپاس (1653134) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۵:۵۳
جامعه عمومی شما چقد شبیه جامعه جهانی که امریکا میگه است (1653224) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۳:۰۸:۱۴
نه برادر نظر چهار تا سایت خون و کامنت گذار نظر مردم کل مملکت نیست.نظر مردم در انتخابات معلوم میشه نه در موج های مجازی (1655157) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۳۴:۰۶
فكر كنم اينقدر با اصلاحات مشكل داري كه سال به سال حاضر نمي شي بري سلموني خودتو اصلاح كني! راستي اون اصلاحاتي كه از نظر تو خوبه چه مدليه؟!!! (1652823) (alef-10)
 
کیوان
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۵:۱۷
تا وقتی برای مخالفت ، هنوز مرده باد ، ورد زبان باشد؛ یعنی با شیعه مرتضی علی (ع) فرسنگ ها فاصله است. (1653222) (alef-10)
 
موظف ایرانی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۳:۴۸
ادعای اعتدال راحته اما به عمل کار برآید به سخندانی نیست.خوشحال بودیم که شاید اعتدال بتونه سایه افراط و تفریط رو عقب بزنه اما در عمل اون چیزی که دیدیم فقط ما رو ناامید کرد و بس، انگار نه انگار که باید اعتدال رو جدی گرفت.

ما فرق داس و کلید رو خوب میفهمیم اما انگار دوستان نه......

من اصلا با این عزل و نصب تو دانشگاه آزاد کاری ندارم، تمام اون چیزهایی که داره اتفاق می افته رو میگم و البته میدونم که این افراط ها ما را به همون مسیری میبره که دولت قبل برد فقط شاید یه کم با ژست قشنگ تر!!!!!! (1652566) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۹:۵۳
داداش! وزیر علوم در دوران احمدی نژاد (سال 84) در طی 5 روز , 20 رییس دانشگاه را عوض کرد!

اینها که ملا 2 تا رویس دانشگاه رو عوض کردند! یکی هم با همون قانونی که احمدی نژاد تصویب کرده بود رفت!

یک مقدار انصاف هم چیز خوبیه!! (1652696) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۰:۱۷
تازه هنوز طرف وزیر هم نشده.... وزیر بشه چه میکنه؟!!! (1652875) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۹:۳۳:۰۰
ولی خودمونیم تو شایعه پراکنی حرف اول میزنیم اون یکی نوشته یک ماه تو میگی 5 روز.... آخه میشه تو 5 روز 20 رئیس عوض کرد؟!!! کارگر فصلی هم اینجوری نیست (1656540) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۳۱:۴۹
بنازم به روی شما

آخه عزیزان دل شما که تا دیروز به احمدی نژاد گیر میدادید که چرا اینقدر تعویض میکنه


شما که هنوز نیومده زمین و زمان رو دارید عوض میکنید

بابا ؛ بنازم به داش محمود خودمان

ما که از کلید چیزی ندیدیم

فعلا صحبت داس و تبر و اره برقیه (1652653) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۳۵:۴۵
دعا می کنم آقای توفیقی از مجلس رای اعتماد بگیرند تا دانشگاه های دولتی خصوصا دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هم از مدیران ناکارآمد پاکسازی شود. (1652663) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۸:۱۶:۵۳
اگر چهار يا هشت سال ديگر كس ديگري آمد و خواست همين كند كه اكنون ميشود آيا آن زمان هم همين را خواهيد گفت يا مثل سال 88 شورش و طغيان برعليه جمهوريت خواهيد نمود؟ (1656420) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۲:۳۶
دانشگاه آزاد ؛ آزاد شد . (1652303) (alef-13)
 
هيئت علمي دانشگاه خواجه نصير
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۹:۱۲
بعد از بركناري رئيس دانشگاه علامه طباطبايي ؛ بركناري رئيس دانشگاه آزاد ، دومي خبر مسرت بخش براي جامعه علمي ايران بود . (1652376) (alef-13)
 
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۰۸:۱۸
بنده آزادی دانشگاه آزاد از دست نامحرمان این دانشگاه را به جامعه علمی کشور تبریک می گویم. امیدوارم به زودی نوبت به معاون آموزشی خائن این دانشگاه نیز برسد. (1652592) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۴۱:۴۲
100000 تا مثبت چه بسیار افراد شاسیته ای که ایشان از نون خوردن انداختند (1653648) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۳:۰۰
دانشگاه آزاد را خدا آزاد کرد. (1652414) (alef-13)
 
حق گو
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۰:۴۲:۱۴
به امید برکناری رئیس واحد تهران جنوب (1656730) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۳:۱۳
الان داشتم سایتای خبری رو چک میکردم،درکمال تعجب دیدم یکیشون تیتر زده"نامه ۱۱۰۰تن از دانشجویان دانشگاه آزاد قم به رئیس مجلس"!!خبروکه خوندم فهمیدم که نمیخوان دانشجو عزل شه و ازاینجور حرفا!!فقط ی سؤال دارم بنظرتون دانشگاه آزاد قم کلا روهم ۱۱۰۰تا دانشجو و کارمند داره؟؟!!اونوقت زمانیکه چندهزارتا امضا جمع شد برای آقای میلی،شونصدتا بامبول درآوردن و گفتن امضاها جعلیه!!! (1652680) (alef-13)
 
عضوهیات علمی دانشگاه ازاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۰:۱۳
امیدوارم هرچه سریعتر با تغییر روسای نالایق برخی از واحدهای دانشگاه ازاد که در طی این ۱۸ ماه منصوب شده اند دوباره شاهد بازیابی هویت علمی دانشگاه و بازگشت ان به مسیر اصلی باشیم. (1652874) (alef-10)
 
مريم
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۴:۲۵:۲۱
خدا از سر تقصيراتش نگذره. امسال گند زد به دانشگاه. در فوق ليسانس و دكترا رو باز كرد و همه رو راه داد. بدون فكر به كسانى كه پيشتر با زحمت قبول شدند. حالا چرا اينكار رو كرد؟ معلومه. ميخواست پولهاى بيحساب رفته رو جبران كنه. (1653149) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۷:۲۰:۳۷
دانشگاه آزاد را خدا آزاد کرد (1653180) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۳:۲۸
الحمدالله (1652307) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۳:۴۵
الله اكبر الله اكبر الله اكبر . (1652308) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۴:۰۹
خــــــــــــــــــــــــــــــــو شحــــــــــــــــــــــــالم . (1652311) (alef-13)
 
123 321
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۴:۴۴
مديران اتوبوسي بايد اخراج شوند . (1652313) (alef-13)
 
بسيجي واقعي
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۲:۲۲
دكتر ؛ داس و رو كن ؛ اتوبوسيا رو زير و رو كن (1652444) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۲۷:۳۰
اخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــراج (1652486) (alef-13)
 
معتقد به شايسته سالاري
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۶:۰۰
آدم ، توي تير ماه تابستون سوار اتوبوس BRT بدون كولر بشه ، ولي سوار اتوبوس رانت كولر دار نشه . (1652577) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۱:۵۱
مدیران پروازی باید وارد شوند............... (1652880) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۵:۰۲
خداروشکر.
به معنای واقعی مدیری نالایق بود و این چند وقت که بود دانشگاه آزاد به کاروانسرا تبدیل شده بود. (1652315) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۹:۰۲
حالا باید بره کنار دست برادرش توی دانشگاه احمدی نژاد.قیافه ها اونجا دیدن داره.وایسی بخندی خدا وکیلی (1652643) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۵:۳۴
عالیه .. خوشحالیم (1652316) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۶:۱۱
خداراوشکر (1652321) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۶:۱۱
وقتی اتوبوسی میای...اینجوری هم باید بری آقای دانشجو!!!
تبریک!!!!!!!!!!! (1652322) (alef-13)
 
محمدي
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۶:۴۷
پايان تسخير آموزش عالي ، توسط برادران دانشجو . (1652324) (alef-13)
 
دانشجو
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۷:۴۶
پرفسور ! پَر فسور شد . (1652328) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۳:۲۵
من جای رییس دانشگاه تربیت مدرس بودم ایشون عذر ایشون رو میخواستم
آخه تو مملکتی که شرط پذیرش دانشجوی دکتراش داشتن حداقل 2 مقاله معتبر هست چطور آقای دانشجو با 6 مقاله از سال 1996 تا حالا تونسته پروفسور بشه
والله عدالت نیست (1652564) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۷:۳۹
من نمی دونم منظور آقای دانشجو از پروفسور چی بوده ولی در اصطلاح دانشگاهی و به زبان انگلیسی همه اعضای هیات علمی دانشگاه با مدرک دکتری پروفسور اطلاق می شود منتها بر اساس درجه علمی یک پیشوند هم به این عنوان اضافه می شود به صورت زیر:

استایار: Assistant Professor
دانشیار: Associated Professor
استاد(تمام): Full Professor

که در آخری معمولا لفظ تمام یا Full معمولا حذف می شود. احتمالا آقای دانشجو از نوع اول است یعنی بعد از 17 سال هنوز استادیار است!!! (1652926) (alef-10)
 
سلیمی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۹:۰۱:۳۲
مصاحبه رو بخون گفته بود استاد تمام یحنی آخریش.تازه بسیاری از معاونین ومدیرکل های دانشگاه آزادهم به خودشون پرفسور میگن مانند پرفسوربلندی معاون آموزشی (1654927) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۸:۰۴
رفت پيش داداشش . (1652330) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۵:۴۱
پرفسور به دكتر سلام برسون . (1652390) (alef-13)
 
يزدي
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۸:۴۷
لطفا" بيمه بيكاري براي آقاي پرفسور . (1652332) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۳۸:۲۵
پيشنهاد ميكنم كه خسرو و فرهاد و كامران هم مثل احمدي نژاد براي خودشون يه دانشگاه بزنند :-) (1652523) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۹:۲۰
من این ترم از دانشگاه آزاد واحد قزوین فارغ التحصیل شدم و واقعا از برکناری آقای دانشجو خوسحالم... در طی دو سال اخیر فضای دانشگاه به شدت امنیتی شده... انجمن های دانشجویی مستقل رو در دانشگاه بستند و بسیاری از دانشجویان رو تهدید کردند... شرایطی که هرگز در زمان جاسبی در دانشگاه وجود نداشت...

به افراد و نهادهایی در دانشگاه بها داده شود که واقعا نیازی به این همه حیف و میل نبود... برکناری جاسبی یک مساله کاملا سیاسی بود... مگر برادران دانشجو از اموال دانشگاه آزاد به نفع خود استفاده نکردند؟ واقعیت این است که برکناری ایشان خواست بسیاری از دانشجویان دانشگاه آزاد است... ای کاش یک نهاد معتبر نظرسنجی در کشور بود تا با نظرسنجی مشخص میشد واقعا ایشون در دانشگاه چقدر طرفدار دارند... الحمدالله که با برکناری ایشون خطر از دانشگاه برطرف شد. (1652335) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۱۵:۱۰
من هم تازه از دانشگاه آزاد واحد قزوین تازه فارغ التحصیل شدم، در جواب فضا به شدت امنیتی شده بود!!!
دوستان واقع بینانه نظر بدن، بعضیها همینجوری جوگیر میشن و نظراتی احساسی و به دور از واقعیات موجود میدن.
هنوز یادمون نرفته چقدر از رفتن آقای جاسبی خوشحال بودن، لابد فردا همینها از رفتن رییس جدید خوشحال خواهند شد!!! (1652613) (alef-13)
 
Man
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۴۸:۰۸
متاسفانه از دید کارمندان دانشگاه آزاد دوباره دوران بردگی آغاز شد چون فقط فرهاد دانشجو یک کمی به زحمات آنها توجه می کرد (1652863) (alef-10)
 
دانشگاهی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۹:۵۳
اگر دکتر خسرو دانشجو هم از علوم و تحقیقات برود، فرمانروایی فامیلی به آموزش عالی کشور خاتمه می یابد. مگر اینکه به حکم کمیسیون بررسی موارد خاص دوباره برگردند. (1652336) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۳۶:۵۷
خسرو ! كامران !! فرهاد !!! (1652518) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۳۹:۵۷
خدارو شکر (1652337) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۰:۴۰
پايان رانت برادر . (1652340) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۷:۱۷
پايان بي عدالتي . (1652392) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۰:۴۹
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا (1652342) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۹:۵۳
دست و جيغ و هورا .... هورا هورا هورا (1652436) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۰:۵۷
احسنت . اتوبوسی ها باید بروند . (1652343) (alef-13)
 
رجبي
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۱:۴۱
بهرام كه يك عمر همه گور گرفتي
ديدي كه چگونه گور بهرام گرفت ؟ (1652346) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۰:۱۴
جدیدا این بیت چقدر پر کاربرد شده! D: (1652380) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۳۰:۵۷
و پر کاربرد خواهد شد. (1652497) (alef-13)
 
نیما
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۲۹:۴۲
بنیان شعر فارسی رو بر باد دادی برادر رجبی..
بهرام که گور میگرفتی همه عمر
دیدی که چگونه گور بهرام گرفت (1652810) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۴:۲۳
من اینو میخواستم برای اقای میرزاده بگم (1652916) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۹:۲۶
بهرام که گور می گرفتی همه عمر
دیدی که چگونه گور بهرام گرفت (1652931) (alef-10)
 
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۲:۵۷
تبریک... (1652349) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۳:۳۳
ايول رفسنجاني . (1652352) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۴:۵۱
الها شکر (1652356) (alef-13)
 
م ش
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۵:۱۸
تشکر - خیلی خوشحال شدم (1652359) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۵:۲۶
آقا فرهاد بايد ممنون هيات امناء دانشگاه هم باشه . (1652360) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۵:۴۲
برو به سلامت . (1652361) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۶:۱۱
بــــــاد آورده را بــــــاد ميبرد . (1652364) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۶:۱۷
خدارو شکر (1652367) (alef-13)
 
استان كردستان
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۸:۱۱
با سلام
و تشكر از هيات امنا اين بهترين هديه به جامعه دانشگاهى ودانشگاه ازاد درشروع اغاز سال تحصيلى مى باشد (1652372) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۹:۳۰
فرهاد دانشجو عزلت مباررررررررررک.
روحانی مچکریم (1652377) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۴۹:۵۳
سلام -
انتخاب شایسته ی اقای میرزاده - معاون اجرایی دولت سازندگی و شخصیتی علمی - را به تمام اساتید و دانشجویان تبریک می گوییم.
از جناب توفیقی - سرپرست کنونی و - به امید خدا - وزیر اینده وزارت علوم هم به خاطر اقدامات بسیار سازنده در طول مدت سرپرستی شان کمال تشکر را داریم. ایشان در ادامه ی به وجود امدن شور و نشاط در جامعه توسط جناب دکتر روحانی - نوید بخش بهار در دانشگاه ها و در بین دانشجویان و اساتید بوده اند.
با سپاس از الف - وب سایت پیشرو. (1652379) (alef-13)
 
استاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۰:۴۵
دانشگاههای دیگر از جمله دانشگاه صنعتی شیراز بایستی آزاد بشه (1652382) (alef-13)
 
محمدحسین
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۱:۱۱
به نوع خبر توجه کنید....
یاسر هاشمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! از خدمات آقای دانشجو تشکر کرد؟؟؟
به نوع نظرات توووووووووووووووجه کنید؟
الف به جون خودم مسئله دااااااااااااااااااااااری؟
چرا شو فقط خودت میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفم برات الف (1652386) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۹:۴۹
عزیزم این برای اینه که آدمای با انصاف وقتی کسی دیگه تریبونی برای حرف زدن نداره تخریبش نمیکنند و بهش هزار تا تهمت نمی زنند
آقایی که همین خانواده دانشجو رو سر کار اورد تو مناظره تلوزیونی به خانواده هاشمی تهمت دزدی زد
ولی این منش بزرگ یاسر هاشمیه که هرچند مطمئنا با دانشجو خوب نبود ولی آخرش ازش تشکر کرد (1652552) (alef-13)
 
محمدحسین
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۳:۲۲:۰۵
برادرمن
نگرفتید دیگه..
هاشمی اینجا،هاشمی اونجا،هاشمی همه جا...
آقای محترم به چه اصل و استنادی بایستی هاشمیون کلیدی ترین نهادهای علمی و اداری و انقلابی رو رهبری کنند...چون ابوی....
پس جایگاه علم و فضیلت چی میشه؟
توی اون نهاد کس دیگه ای نبود تا از اقای دانشجو تشکر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه نویسنده با بیان این حرف و حدیث جایگاه جولان آقایان هاشمی را به رخ می کشه؟ (1654683) (alef-10)
 
ایرج سلطانی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۵:۲۸
من هم خوشحالم که رفت تبریک و هورا (1652389) (alef-13)
 
حسنی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۷:۳۰
همه خوشحال شدیم دانشگاه آزاد از دست انحصارطلبان خارج شد امیدواریم به بی عدالتی هائی که شده رسیدگی شود از طرف پرسنل دانشگاه (1652393) (alef-13)
 
صابریی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۰:۳۲
اصلاح طلب = انحصار طلب (1652555) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۸:۳۵
دانشجو بای بای دانشجو بای بای دانشجو بای بای... (1652396) (alef-13)
 
اطلاعات
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۰:۵۹:۰۲
اين بركناري رو به برادر شريعتمداري كيهان ، تبريك عرض ميكنيم . تبريك مضاعف . (1652397) (alef-13)
 
دانا
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۳:۳۵
این روزا باید به برادر شریعتمداری کیهان تبریکهای فراوانی گفت. (1652448) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۰:۵۰
روحاني مچكريم.... درودبرهاشمي (1652401) (alef-13)
 
مالاميرى
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۰:۵۵
الف جان اين نظرات رو براش بفرست بزار بخونه ببينه كجاى كار بوده

خدا را شكر مملكت از حالت امنيتى كمكم داره خارج ميشه (1652403) (alef-13)
 
كشنده مو از ماست .
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۱:۲۷
فرهاد نرفت . بردنش ، اخراج شد .
الف !
اگه تيتر ميزني ، درست بزن . (1652405) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۲:۵۵
اتوبوسهای رانت خالی میشوند انشاء الله (1652413) (alef-13)
 
دانشجوی دکتری
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۳:۳۵
خدا را شکر روحانی مچکریم. (1652418) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۵:۲۲
الحمد الله دو برادر رفتند (1652423) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۹:۴۵
سومی رو بگو که با مدرک فوق لیسانس (دانشجوی آزاد) شده عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس!!! همراه با رئیس علوم و تحقیقات! اونموقع امثال من با دکترای دولتی معماری در به در جویای کاریم!!! (1652467) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۲:۲۶:۴۶
برادر خسرو فوق لیسانس پیوسته معماری از دانشگاه تهران دارند و دکتری معماری از علوم و تحقیقات و بله!!! هیئت علمی تربیت مدرس هستند و این ترم هم با یک ورد غیرقانونی به امور آموزشی یکی از گروههای معماری تهران مقطع کارشناسی ارشد اونجارو به هم ریختن، که واقعا جای بخششی برای این رفتار نادرست ایشون نیست!!! (1653727) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۵:۵۶
درود بر داس روحاني!! (1652425) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۲۰:۳۷
این حرف رو باید 8 سال پیش وقتی داشتن تعداد زیادی از استانداران و رئیس دانشگاها را عوض می کردند می زدید !!! (1652470) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۳۳:۳۵
توقع بیش از این از اینها نبود!!! (1652511) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۰:۱۶
برای اونایی که با داس و تبر اومدن بايد داس و تبر بکار برد. (1652669) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۵:۵۹
بنده از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و به جد ادعا میکنم که اکثریت اساتید این دانشگاه از رفتن این آقا بسیار خوشحال و مسرور هستند.. انشاالله که از این پس هر شخصی در جایی که لیاقتش رو داره قرار بگیره. (1652426) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۰۸:۴۰
ضمن عرض تسلیت به اعضای محترم هیات علمی. حتما مستحضرید که دو باره فضای دیکتاتوری و زورگویی و بداخلاقی کارمندان سازمان مرکزی احیا خواهد شد. (1652432) (alef-13)
 
سالاری
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۹:۱۰:۰۶
این مشکل همیشه بوده من به عنوان یک مسول میانه دانشگاه هروقت گذرم به سازمان میفته باتمام وجود حس میکنم گرچه باحجم بسیارزیاد کار وفضای بسیاربد فیزیکی سازمان مرکزی کاردیگه ای نمیتوان کرد (1654933) (alef-10)
 
جانباز
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۰:۴۹
خداراشكر روحاني متشكريم ياران احمدي باي باي !!!!!!!!!!!!!!!! (1652440) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۲:۴۳
اشخاصی که از خارج دانشگاه آزاد هستند باید بروند به کار خودشان (1652446) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۳:۱۳
بینندگان عزیز توجه فرمائید
بینندگان عزیز توجه فرمایید
دانشگاه ازاد
محل علم و دانش
ازاد شد (1652447) (alef-13)
 
ی دانشجو
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۶:۲۶
خدایاااااااااااا شکرت
روحانی متشکریم :) (1652456) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۱۶:۲۷
مبارک است دانشگاه آزاد را خدا آزاد کرد (1652457) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۲۱:۱۰
هاشمی گفته بود که دانشگاه آزاد غصب شده است و در اولین فرصت آن را آزاد کرد. (1652473) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۲۳:۳۹
این بود مرغ طوفان!!!!!! (1652477) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۳۸:۵۸
ما از این دولت انتظار اعتدال داشتیم. کجاست آن ادعای اعتدال (1652524) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۲:۲۳
به نظرتان اعتدال این است که افراد بی لیاقتی که به دلیل فامیل بازی بر مسندهای مهم گذارده شدند و مملکت را ویران کردند کماکان به همان کار ادامه دهند؟ (1652759) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۹:۲۲
عدالت یعنی هرشی یا چیزی سرجای خودش باشد والان با برکناری دانش جو عدالت برقرار شد. (1652776) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۱:۳۲
من به عنوان کارمن دانش گاه آزاد از توجه ایشان به و ضیعتد معیشتی کارکنان رضایت دارم که این روند قبلا نبود (1652530) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۷:۳۵:۱۰
با توجه به سوادت باید از ابتدایی شروع کنی نه از دانشگاه ازاد (1653193) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۴۸:۲۷
شنیع آبادی هم باید از مشاوره علوم و تحقیقات و همچنین معاونت آموزشی علامه برود! (1652548) (alef-13)
 
ندا
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۰:۳۲
من هم هیات علمی دانشگاه آزاد هستم. واقعا خوشحالیم. تبریک. فردا شیرینی می گیرم می رم دانشگاه (1652554) (alef-13)
 
هیت علمی ازاد کرمانشاه
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۳:۴۹
با تبریک به جامعه دانشکاهی کشور
ازابتدا ایشان با زور برادرشون اومده بودن. امیدوارم کارمند سالاری از بین بره و فضای دانشگاه از حالت پادگانی به اکادمیک و پژوهشی تبدیل بشه. (1652567) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۴:۰۵
منتظر برکناری فردوس حاجیان از دانشگاه تهران مرکز هستیم. (1652570) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۲۳:۳۱
احسنت. ما هم منتظریم تا شاید کمتر تملق بشنویم (1653360) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۱:۵۵:۳۴
زیاد فرقی نکرد بازم یکی مثل جاسبی بر سر کار آمد !!!! (1652574) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۰۲:۵۶
خدا رو صد هزار مرتبه شکر!
امیدوارم به زودی همه مسئولینی که بدون صلاحیت لازم و با تکیه بر روابط در دانشگاه آزاد به سمتی رسیده بودند نیز از سمت های خود عزل شوند. به ویژه روسای واحد ها، علی الخصوص واحد تهران مرکزی، بزرگترین واحد دانشگاه آزاد! (1652585) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۰۳:۵۶
درود برروحانی سلام برشهیدان (1652588) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۱۱:۵۹
متاسفانه آنانیکه سالها دانشگاه آزاد را مرکز حرید رای کرده بودند و با دادن دکترا به نمایندگان مجلس ،قضات و دولتی ها و صاحب منصبان ،بدون داشتن لیاقت دوباره حاکم شدند و آقایانی که با پول دانشجویان فتنه براه انداختند و به لندن رفتند و خلاصه با داشتن آدم هایی که قبلا به نوعی وامدار بودند سرسوزنی با آنها برخورد نشد دوباره برگشتند تا دوباره ببرند و بخورند وبخرند وهرچه خواستند خلاف کنند و کسی هم نفس کش نباشد.پیرمردهای دارای فراموشی امیدوارم پیش خدا عاقبت بخیر شوند. (1652602) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۲:۱۷:۴۲
ممنون از اینکه برای پیرمردای دارای فراموشی دعای خیر کردی! ولی ایکاش یکم هم بفکر آخرت خودت بودی که اینطور مثل آب خوردن تهمت نثار بعضیا نمیکردی!! البته من از خدا عاقبت بخیری همه رو میخوام نه فقط پیرمردای دارای فراموشی!!! (1653114) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۳:۱۴:۴۲
خوابی؟ (1653140) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۱۳:۲۴
خدارو شکر. (1652605) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۱۴:۳۱
من دکتر میرزاده رو از نزدیک میشناسم, یکه! (1652611) (alef-13)
 
رامين
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۱۷:۵۴
دانشجو باي ! باي ! (1652616) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۰:۳۳
به امید داسی شدن روسای دانشگاه دولتی - (1652622) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۲:۰۰
توزیع پولی که مدیران شایسته قبلی دانشگاه جمع آوری کرده بودند تنها کار دانشجو بود درود بر دکتر جاسبی (1652625) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۴:۴۲
توانمندترین دولت پس از انقلاب دولت دکتر روحانی. در همه زمینه ها (1652628) (alef-13)
 
میرحسین از مشهد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۶:۵۶
خداوکیلی قه قه خندیدم
بلند بلند خندیدم (1652634) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۷:۳۷
خدایا بزرگیتو هزاران هزار شکر .......... (1652638) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۲۹:۳۳
اقای احمدی نژاد در هر 2 بار انتخابات متاسفانه به شما رای دادم ولی نمی دونم چکار کردی که وقتی کارهای شما و انتصابات و منصوبین شما اخراج می شوند و برکنار میشوند اکثر مردم خوشحالند! (1652647) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۰۷:۴۸
من هرگز به هیچکس رای ندادم ولی از خوشحالی مردم خوشحال میشم امیدوارم که ناامید نشوند (1652738) (alef-13)
 
شبیه راز
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۳۵:۰۲
خوب فقط میمونه یک سوال، این همه تکذیب طی این یک هفته از سوی اعضای هیأت امنا و رئیس دفتر رئیس، مصداق دروغ های بزرگ و پیاپی نیست؟ (1652662) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۲:۲۴:۳۸
نه بابا مصداق صداقت و کلید و اعتدال و از اینجور حرفهاست ...
شما هم چیزی نگو که پادگانی و افراطی و از اینجور حرفها میشی
همین هم که تخفیف دادن و دوباره جاسبی رو نگذاشتن هم خیلی لطف کردن

این هنوز از نتایج سحر است ... (1653117) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۳۷:۵۹
تازه فرمود من کلید دارم نه داس اینم که دروغ نیست چون کلید بلدوزر و لودر و کمباین و غلتک و اتوبوس قطار داره (1653258) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۳۱:۱۸
برکنار کردن یک ساعت کار داره،تا صحبت کنند ونامه اش رو بنویسند سرجمع دوساعت طول میکشه،....
یک هفته است رسانه ها شلوغش کردند،این هیئت امناء هم تا روز جلسه کاری نکرده بودند پس :میگفتند هنوز خبری نیست وتکذیب میکردنند....
به نظر من اصلا هم مصداق دروغ وتکذیب نیست. (1653975) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۳۶:۴۲
بوی بهار به مشامم می رسد (1652665) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۳۸:۰۹
به قول آقای رئیس جمهور بدون بلیط سوار شده بودی آقای دانشجو (1652666) (alef-13)
 
کشواد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۲:۰۸
رئیس دانشگاه یاسوج کی میری. (1652676) (alef-13)
 
كارمند
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۲:۰۹
وب سايت الف عزيز
اميدوارم اين مطلب منو منتشر كني
بخدا تو اين بين بيچاره كاركنان دانشگاه ازاد هستن كه هميشه سرشون بي كلاه ميمونه،و با عوض شدن روسا كماكان كمترين حقوق را مي گيرند و هيچ تغييري در مغيشت شان حاصل نمي شود اقاي جاسبي كه رك وراست مي گفت و ادعايي نداشت كه حقوق كاركنان رو افزايش مي دهدظاهر و باطنش يكي بود كل افزايش حقوقا براي هيات علميا بود كارمند بيچاره در حد ١٠ تا١٣درصد افزايش مي يافت ولي هيات علميا چه در دوره ايشون يا اقاي دانشجو افزايشاشون ماشاا،،، براه بود و ميليوني افزايش مي يافت اقاي دانشجو اوايل كارشون قول دادن كه حقوق كاركنانو با همتايانشان در دانشگاههاي دولتي همسان مي كند ولي در حد حرف باقي ماند،و اخيرا فرمودند ٤٠درصد حقوق كاركنان را اضافه كردم،در حاليكه ١٥ درصد اضافه كردند اما با زرنگي همان ١٥درصد رو هم روي چند قلم از بندهاي حكم حقوقي كشيدند كه ميشد همون ١٣درصد جاسبي،لذا براي ما كاركنان بيچاره فرقي نميكنه كي رئيس باشه،با اين حقوق فقط شرمنده اهل و عيال هستيم،علت همه اينها هم اينه كه تصميم گيران در اين رابطه خودشان از اعضاي هيات علمي دانشگاه هستند لذا بالاترين افزايش هاي گاه و بيگاه را براي خود و اينده خود ميزنند و نوبت كارمند كه ميرسد ذره اي نمي انديشند كه اينها هم مث ما زن وبچه و هزار گرفتاري دارند،حال به حقوق و مزاياي كاركنان دانشگاههاي دولتي نگاه كنيم مي بينيم كه حداقل ٥٠٠ تا٦٠٠ هزار تومان تفاوت وجود دارد و علاوه بر ان انها مزاياي بسيازي نيز مي گيرند و الان در شهر خود ما به هر كدام از كاركنان شون زمين ارزان قيمت واگذار كرده و برايشان مسكن ساخته اند،در حاليكه در دانشگاه آزاد با وجود درامد بسيار بالا و داشتن هزاران هكتار زمين يك پول سياه هم كف دستمان نمي گذارند،از اينرو اينها را نوشتم تا چنانچه دكتر ميرزاده يا يكي از اعضاي هيات امنا احيانا به اين سايت امده و اين مطلب را خواندند واگر به ان دنيا و حساب كتاب اخرت اعتقاددارند فكر عاجلي بحال كاركنان زحمتكش ،بي ادعا و بي كس و كار اين دانشگاه بنمايند باشد كه دعاي خير ما بدرقه راهشان باشد (1652677) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۷:۳۸
ادعای بیجایی کردی اقای باصطلاح کارمند... دروغ هم حدی دارد.... خیلی حرفا رو نمیشه اینجا گفت ... (1652897) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۲۶:۳۰
چرا حرف الکی میزنین امسالافزایش حقوق هیات علمی کلا برای مربی ها به 300 تومن هم نرسید یعنی 20%. میلیونی کجا بود؟شما هم زحمت میکشیدی و استاد میشدی چرا خودتونو همش با هیات علمی مقایسه میکنید؟ (1652970) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۵۲:۳۲
متاسفانه اکثر اساتید عضو هیئت علمی یک فوق لیسانس از خود دانشگاه آزاد دارن و با رانت و پارتی اومدن عضو هیئت علمی شدن و در حالی که اکثر کارمندان هم فوق لیسانس دارند !!! پس نگو که زحمت کشیدی بگو پارتی داشتی عزیز برادر (1653428) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۳۵:۳۶
سلام
من دانشجو دانشگاه آزاد هستم و شما هم ظاهرا کارمند دانشگاه
اما خدا وکیلی 4.5 تو این دانشگاه آزاد بودیم.
1 دونه یام نمیاد حتی 1 دونه از کارمند های این دانشگاه آزاد خوب و درست برخورد کنن (1652987) (alef-10)
 
عادل
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۳۶:۳۸
واقعا معلوم نیست این اعضای هیات علمی چه هیزم تری به کارمندان عزیز فروخته اند که همیشه باید به دلیل دریافت حقوق بالا محاکمه شوند. انصاف هم چیز خوبی است. اگر از استثنا ها صرف نظر کنیم قریب به اتفاق اعضای هیات علمی جوانی خود را سر این کار گذاشته اند. پیشنهاد می شود به یکباره همه تصمیم گیری های بدهند دست کارمندان تا در اولین فرصت حقوق اعضای هیات علمی را قطع کنند، بلکه راضی شوند. (1652989) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۳:۱۰:۰۲
آبدارچی واحد که تحصیلاتش تو حکمش 5 ابتداییه از خانم من که لیسانس پرستاری داره بیشتره.
فیش حقوقی فروردین رییسمون رو دیدم اضافه کارش 700 هزار بود در صورتی که فروردین 2 هفتش تعطیله.
معاون مالیمون که فوق لیسانس بود فیشش کمتر از ماهی 4 میلیون نبود.
پروژه های ساخت و ساز دانشگاه همش یه پیمانکار بود. رییس دل انگیز ما 6 ماه رییس دوتا واحد بود که فاصله شون از هم 400 کیلومتر بود.
باز هم بگم (1653829) (alef-6)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۷:۵۲:۵۷
با سلام

به استحضار شما برادر هیات علمی می رسانم الان چه در دانشگاه آزاد و چه در دانشگاه دولتی سطح تحصیلات کارکنان و هیات علمی در بعضی واحد ها با اعضای هیات علمی برابر است. در دانشگاه صنعتی ارومیه بسیاری از افراد هیات علمی با فوق لیسانس ( فقط و فقط به خاطر داشتن پارتی) استخدام شدند در حالی که همان زمان بسیاری از کارکنان دارای مدرک فوق لیسانس بودند.در همان اول استخدام حقوق این رانت خواران درست 2 برابر حقوق کارمندان بود و با عنایت ويژه رئیس نالایق دانشگاه در کمتر از 2 سال مجوز تحصیل در دوره دکترا را به رایگان گرفتند.جالب اینجاست که در آزمون دکترای همان سال از 17 نفر امتحان داده فقط 3 نفر قبول شدند که با میزان قبولی کارکنان ( 3نفر) برابری می کرد.فردا همان آقای رانتخوار پس از برگشت از دوره دکترا ادعای خدایی می کند و حداقل 4 برابر یک کارمند فوق لیسانس حقوق می گیرد.در هیچ کجای دنیا فاصله مابین دو مدرک تحصیلی اینقدر زیاد نیست.با نامها ( کارمند , هیات علمی و....) بازی نکنیم.اگر شایسته سالاری باشد باید نیمی از همین اعضای هیات علمی اخراج شده و بقیه نیز حقوق متناسب دریافت نمایند. ضمن اینکه همین کارمندان ( فوق لیسانس و دکتر ) در همین دانشگاهها درس خوانده اند.اگر قرار باشد حقوق افزایش یابد باید حقوق دکترا در آموزش و پرورش و سایر ارگانها نیز متناسب با دانشگاه باشد.ضمن اینکه در وضعیت فعلی کسی از دانشگاهها انتظار کمک به پیشرفت مملکت را ندارد چون محققین سایر سازمانها سواد به مراتب بالاتری از دانشگاهها دارند.دانشگاهها همین که بتوانند خود را سر و سامان داده و دانشجوی باسواد تربیت کنند, هنر کرده اند. در کشوری جهان سومی زندگی می کنیم.اعضای هیات علمی و دکترهای عزیز , زیاد جوگیر نشوید. (1655668) (alef-10)
 
هموطن
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۲:۴۶:۲۶
آفرین بر شما که درد ودل ما را گفتی ! حالم از بعضی از این اعضای هیات علمی که نوک دماغ خود را نمی بینند و توقع حقوقهای میلیونی و امکانات آنچنانی را دارند بهم میخوره !! یکی اینارو نشناسه فکر میکنه فارغ التحصیل ام آی تی و برنده جایزه نوبل هستند.کپی کردن چند تا مقاله و فشار آوردن به دانشجو برای نوشتن مقاله برای استاد که هنر نیست !! حیف به اون پولی که به ناحق در جیب شما از بیت المال ریخته می شود و وضع صنعت و کارگران آن اینطور بهم ریخته است.آقای روحانی شایسته سالاری فارغ از مدرکم ارزوست . (1656074) (alef-13)
 
دانشگاهی
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۰:۱۶:۴۱
شما ها با این نگرش و افکار نیاز به دشمن خارجی ندارید. (1656199) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۵:۲۴:۱۵
دستت درد نکنه واقعا حرف دل همه کارمندای دانشگاه آزاد رو گفتی ولی چه فایده نه میرزاده توجه میکنه نه حتی مردم عادی هیچ کس حرف دل کارمندا رو گوش نمیکنه . فرهاد دانشجو با اون همه ادعا فقط ۱۵۰۰۰ تومن افزایش حقوق داشت (1654070) (alef-10)
 
دانشگاهی
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۰:۲۲:۱۵
همین هست که هست. التماس کردی و با وساطت این و آن در دانشگاه آزاد استخدام شدی. دوست نداری استعفا بده و برو. هر دستگاهی یک عنصر اصلی دارد. در شرکت واحد عنصر اصلی راننده زحمت کش است. در دانشگاه عنصر اصلی هیات علمی است. (1656204) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۵۱:۵۶
من سال 81 هیئت علمی دانشگاه آزاد شدم و اکنون به دلیل درس خواندن دوره دکتری آنهم در دانشگاه دولتی بدون ریالی خرج از جیب دانشگاه آزاد چیزی نزدیک به یک میلیون و دویست هزارتومان حقوق می گیرم در حالیکه از موظفی من فقط چهار ساعت در هفته کم شده که تازه ان را هم واحد میگیرم.شما به من بگویید با این حقوق ناچیز بعد ار 12 سال سابقه چگونه می توان زندگی کرد؟ (1654759) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۴۵:۵۸
انشاءااله به زودي نوبت به دانشگاه‌هاي شريف و علم و صنعت و ... هم برسه. (1652686) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۵۵:۱۷
اگه یکی هست بره که من وماهای زیادی خوشحال میشیم
متاسفانه الف شاید حرف منو حذف کنید
گویا واقعا کسی پشتشه
اما اینوبدونید
بخدا الف جان بهشت در انتظار شماست اگر همه بدونند مسئولین شوشتری اهواز چه میکنند و بعد البته برکنار شن. فقط بیخود سجاده آب می کشند
هیچ کاری انجام نمیدن
اشکال نداره ما هم خداروداریم
توکلت علی الله (1652707) (alef-13)
 
1340
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۵۶:۰۹
حرف های کیهان از این بعد

بلاخره فتنه گران امدند و دانشجو رابیرون کردند

صدای پای دیکتاتوری

داس اعتدال پیکارها کرد

....

ولی واقعا شریعتمداری باید بداند که انانی که بدون بلیط سوار اتوبوس شده بودند از همان اول اشتباهی امده بودند انان باید می دانستند کارشان غصبی است

دانشگاه ازاد مثل خیلی جاهای دیگر دارای قوت وضعف بوده وهست اما وقتی غصیش می کنند ان وقت یه چیز دیگه است (1652709) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۲:۵۷:۳۸
خدا را شکر (1652716) (alef-13)
 
مهدی اولیایی
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۰۰:۴۵
باارزوی برکناری دبیر خائن دانشگاه ازاد گیلان (1652719) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۰۹:۲۸
پایان 8 سال سیاه سوزی و پایان رانت خانوادگی برادران دانشجو خوشحالی نداره. (1652745) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۱۱:۱۹
ایکاش بزودی خبرخوش برکناری فرهادرهبرمعاون سابق وزارت اطلاعات ورئیس فعلی دانشگاه تهران درسایتها درج شود واساتیداین دانشگاه غرق درشادی شوند اگرچه می گویند اوبه پشتوانه حمایت دفتررهبری دراین سمت می ماند . امادفتر هیچوقت دراین امور دخالت نمی کند (1652753) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۲۱:۲۰
جاسبی رو که برگردونید دیگه مطمئن میشیم که کلید نیست لامصب شاکلیده (1652781) (alef-13)
 
ندیمه
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۳۵:۳۳
خدارو صد هزار مرتبه شکر

الان دیگه نوبت افراد نالایق انتصابی دکتر دانشجوست

روسای مناطق سیاسی که حتی یک روز در ماه در محل کار خود نیستند

معاونین ناشایسته

روسای واحدهای چاپلوس

و همه بادمجان دور قابها (1652829) (alef-10)
 
دکتر
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۴۷:۱۶
از دولت تدبیر خیلی ممنونم .تمام مدیران نالایق را اخراج کنید.تمام مدیران آقای احمدی نژاد واقعا نالایق بودند.من به شخصه خیلی مدیران را می شناسم که با چاپلوسی سر کار آمدند.واقعا خوشحالم.....
درود بر روحانی مبارز. (1652858) (alef-10)
 
دانشگاه آزادی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۱:۲۲:۱۹
حرفهای شما را کاملا قبول دارم.تمام مدیران سابق را درو کنید.مثل علف های هرز می مانند.حتی آبدارچیانشان را. (1654780) (alef-10)
 
دانشجوی دانشگاه ازاد قزوین
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۲۳:۵۵:۵۶
به عنوان دانشجوی دانشگاه آزاد نه خوشحالم نه ناراحت .
یعنی فرقی کرد؟ موندم اونایی که اظهارخوشحالی میکنن ازچی اظهارخوشحالی میکنن ؟ بعید میدونم دانشجوی دانشگاه ازاد درحال حاضر یادوران ریاست دانشجو بوده باشن ! اخه چی خوشحالی داره ؟ به جز یک تسویه حساب سیاسی که بیشترنبود . به جای این حرفا به فکربالابردن سطح علمی وکم کردن شهریه هاباشید که سطح علمیو نمیدونم ولی بعید میدونم دیگه ازاین به بعد بشه از پس شهریه ها براومدباقدرت گرفتن این اقایان (1652890) (alef-10)
 
masoud
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۳:۴۵
ba salam, modiran na layeghi ke ahmadi nejad gozashteh bod vaze mamlekat maro be in felakat andakteh bod va bayad be ravand (1652914) (alef-10)
 
هیئت علمی پژوهشگاه شیمی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۰۸:۳۰
استاد محترم جناب اقای دکتر توفیق لطفا یک فکری هم برای پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران و رئیس آن که با مترو از دانشگاه علم وصنعت امد اند نیز بفرمایید. (1652927) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۵۱:۱۹
ضمن تشکر ازهیئت امنای دانشگاه آزاد به مناسبت اخراج وبرکناری افراد نالایق وغیر کاردان درتصدی مناصب علمی از رئیس جدید دانشگاه آزاد جناب آقای میرزاده خواستاریم به ظلم وستمی که درحق داوطلبان ادامه تحصیل در مقطع دکتری امسال توسط استاد نماهای جاهل درآزمون مصاحبه بعمل آمد رسیدگی فوری بعمل آید مخصوصا این بی عدالتی دردانشگاه واحد قزوین وبرای دعوت شدگان به مصاحبه برای رشته های مدیریت داد وبی داد میکرد. (1653016) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۵۴:۰۵
به قدری از شنیدن این خبر خوشحالم که فقط خدا می داند، از وقتی این برادران به دانشگاه آزاد راه پیدا کرده بود حس تلخ تبعیض و خویشاوند سالاری در وجودم بود. (1653019) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۱:۰۶:۴۵
یعنی دیگه نمی خنده (1653036) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۱:۰۷:۰۲
از اول معلوم بود باند مافيا انتقام خواهد كرفت خيلي سخت بود برايشان از دست دادن أقتدارورانتهاى سى ساله (1653037) (alef-10)
 
دانشجو
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۱:۰۸:۵۳
از تغییر رییس دانشگاه آزاد بسیار خوشحالم. کی نوبت ریییس دانشگاه جامع علمی کاربردی می شود؟ (1653041) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۳۷:۳۳
اونم به هفته نمیکشه یا خودش محترمانه استعفا میده یا میندازنش بیرون. قربون خدا برم که چه زود حق بعضی ها رو کف دستشون میذاره. هشت سال تاخت و تاز و حق رو ناحق کردن و فامیل بازی و هپلی هیو توی یک شب کن فیکون میشه. خدایا شکر. (1653255) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۲:۳۱:۱۲
به همه ی دوستداران آگاهی تبریک میگویم (1653121) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۶:۳۸
اولا" ربطی به دولت نداره هیئت امنا تصمیم میگیره. ثانیا" کلید یا سوئیچ بولدوزر یا داس هرچی هست باید علفهای هرز رو درو کنه تا مزارع این مملکت بارور شوند. (1653226) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۰۰:۲۰
خوابی یا بیدار دولت هاشمی می چرخونه نه روحانی در ثانی برو دلایل برکناری دانشجو ببین می فهمی چرا همه مخالف یا موافق از روحانی و هاشمی تشکر می کنند (1653294) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۰۴:۳۳
عجب پس اینهمه این مدافعان عزل دانشجو از روحانی تشکر کردند آنقدر سواد نداشتند که بفهمند اصلا روحانی هیچ کارست پس اینم مثل مسابقات فوتبال ربطی به روحانی داشت
راست می گی چقدر این هواداران روحانی بی سوادند میشه بفرمایید چرا روحانی تو تبلیغاتش نگفت همه مدیران از رئیس تا آبدارچی علف هرزند چرا نگفت من داس دارم نه کلید
با چه چیزی علف های هرزه را قطع می کنند با کلید یا داس (1653301) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۰۸:۴۱
شما مدعی هستید علف های هرز
راستی علف های هرز را با چی درو می کنند با
کلید
یا داس
البته ظاهرا الان با کلید نیست با کمباین است
پس بهتر صادق باشید
دروغ نگوید خود را صادق جا بندازدید
جمله اش چی بود
من کلید دارم داس ندارم
پس یا دروغه یا کلید کمباین داره (1653309) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۳:۵۶
اي كاش روساى بعضى از دانشگاهاى ديگر كه فقط بدرد داراالتاديب مى خورند عوض مى شدند و فر علمى جاى انها مى گرفت (1653238) (alef-10)
 
sid
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۴۶:۰۹
سلام
روزیکه که میخواست بیاد میگفتند این اقا تو دانشگاه شق القمر میکنه ولی حالا معلوم شده ............ (1653268) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۵۵:۲۸
از این تغییر به موقع بسیار خوشحالم. از آقای دکتر میرزاده تقاضا دارم نگاهی به استان گلستان و به ویژه دانشگاه آزاد گرگان هم داشته باشد. به امید روزی که از افراد لایق برای مدیزان این دانشگاه استفاده گردد. (1653285) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۵۸:۰۶
بنده حقیر سواد سیاسی ندارم که اظهار نظر کنم اما یک دکه یخ فروشی در ضلع شمالی میدان خراسان دارم که اگر برادرانی که از برکناری فرهاد دانشجو ناراحت هستند مراجعه کنند با کمال میل و کاملا رایگان یک قالب گنده یخ خدمتشان تقدیم خواهم کرد .
ارادتمند شما : یخ فروش محل (1653289) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۸:۵۸:۲۸
بنده حق طبیعی هر رئیس جمهور می دانم که برخی مدیران را تغییر دهد اما ادعا داشتن کلید و داد زدن به اینکه دیگران نیمی از جامعه را عوض کردند بعد خود روحانی بیاد با داس نه با کمباین همه را درو کند و با لودر و بلدوزر بیرون بیندازد و با غلتک روشن راه بره ادعای عجیب و خنده داریه
آقای روحانی بفرماییند چه کسانی تغییر نخواهند کرد و امیدواریم صادق باشد و در اینکه ایشان با اتوبوس که چه عرض کنم با قطار تشریف آورد را صادقانه بیان کند (1653291) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۱۲:۱۲
انتظار كساني كه به روحاني راي داده اند اينه كه از صدر تا ذيل كساني كه در دو دولت قبل بدون هيچ گونه شايستگي منصوب شدند و باعث رسيدن مملكت به لبه پرتگاه شدند فوراً عزل بشن. هنوز كه كاري انجام نشده كه صداي اقليت تماميت خواه اينطور درآمده! اميدوارم رييس جمهور عزيز هر چه سريعتر در راستاي خواسته اكثريت ملت عمل كنند و تمام اين علف هاي هرز رو از ريشه در بيارند. (1653326) (alef-10)
 
فعال فرهنگی دانشگاه علامه
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۱۲:۵۹
در جواب بزرگواری که گفته معاون آموزش دانشگاه علامه جناب آقای دکتر شفیع آبادی باید برود باید بگم ایشان هیچ کاره است بازوی اجرایی سیاست های صدرالدین شریعتی آقای نعیمی بود که باید از اتوبوس خارج بشه!!! (1653329) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۲۸:۱۶
علفهای هرز رو با داس باید درو کرد. اگه با دست این کار انجام بشه دست آسیب میبینه. (1653374) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۵۱:۲۶
پس چرا دروغ گفت که من داس ندارم (1653548) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۷:۵۴:۲۲
فکر نمی کرد اوضاع اینقدر خرابه! (1654268) (alef-10)
 
استاد دانشگاه
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۴۶:۲۶
اقای دانشجو تمام پستهای دانشگاه را تقدیم بستگان خود وپستهای کلیدی را به دامغانی ها تحویل داد ومدیر کل اداری سازمان مرکزی تمام منصوبین خود را در واحدهای دامغان سمنان وشهمیرزاد بدون ازمون استخدام کرد که مستندات ومشاهدات حاکی از ان است ضمنا استاد راهنمای همسر خسرو دانشجو به سادگی معاون اموزشی واحد علوم تحقیقات میشود خودتان قضاوت کنید (1653418) (alef-13)
 
گلناز احمدی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۹:۵۴:۵۹
ای کاش قلم یایم می شکست و به روحانی رای نمی دادم به خدا از رای دادن به روحانی پشیمانم این اقا در برنامه گفتگوی خبری شبکه 2 کلید نشان داد ولی کلید نبود تبر بود حیف که دیر فهمیدیم اقای روحانی ای کاش راستگو بودید (1653437) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۳:۵۲:۲۳
خانم چرا ناراحتي هشت سال احمدي نژاد و دار و دسته اش مملكت رو ويرانه كردند قلم پاي شما چرا نشكست؟! از حرفهاتون مشخصه واقعا به كي راي داديد (1653917) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۳۹:۳۷
کاش ....
بی ثباتی و،ناپایداری اینقدر سریع؟؟ (1653993) (alef-6)
 
قایم
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۹:۵۴:۵۰
من هم از رایی که به روحانی دادم پشیمانم (1654420) (alef-10)
 
علی کمالی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۳:۲۹:۲۵
اگه می دونستم اقای روحانی چنین وزرایی و انتخاب می کنه من به او رای نمی دادم منم از رای دادن به روحانی پشیمانم (1655184) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۸:۵۰:۱۱
اخراج آقای ذانشجو چه ربطی به راستگویی آقای روحانی داره؟ مگه ایشون وعده داده بودند که تمام مدیران احمدی نژادی را سرکار باقی خواهند گذاشت؟ منصف باشید خانم. (1655778) (alef-10)
 
قویدل
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۰:۳۴:۲۳
حیف از اون رای که به روحانی دادیم خدا وکیلی حیف شد رای ما (1655931) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۰:۳۱:۵۱
گردنت بشکند بهتره ها! چون دیگ نمی تونی دروغ بگی. معلومه تو هم از آنهایی هستی که بعد از اعلام شدن نتیجه قطعی انتخابات تصمیم می گیرند به کی رای بدهند. (1656210) (alef-13)
 
یلدا
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۸:۳۳:۲۲
خانم احمدی راست می گی من هم چنین احساسی و دارم ای کاش من هم به روحانی رای نمی دادم (1657998) (alef-10)
 
تكلو
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۰۶:۰۶
آقاي ميرزاده يه گوشه چشمي هم به دانشگاه‌ازاد اسلامي كرمانشاه داشته باشيد ....سال گذشته چه جنجالي شد تا اين رئيس آمد و اونيكي رفت ... حالا با داس يا كليد فرق نداره (1653466) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۱۶:۵۸
باسلام
آقای دانشجوهرچه که بودجلوی افزایش شهریه ای که آقای جاسبی سال به سال بردانشجویان تحمیل میکرد راگرفت. (1653482) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۳۹:۰۴
عجب اعتدالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زنده باد مخالف من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ (1653516) (alef-13)
 
معتدل
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۹:۵۸:۵۱
فکر می کنم شیخ حسن معنی اعتدال و نمی دونه فرق کلید و داس نمی دونه یکی بهش توضیح بده (1654426) (alef-10)
 
علي
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۰:۴۰:۴۳
اگر واقعاٌ مسئله لياقت مورد نظر باشد بايد بسياري از افراد قبلي و فعلي سرکار نباشند. متأسفانه بسياري از افراد فقط بر اساس رابطه سرکار آمده انند. من فکر مي کنم اگر فرزندان آقاي رفسنجاني وبستگان ساير مقامات قبلي و فعلي بر اساس لياقت بر سر کار آمده باشند اکنون يک کارمند ساده مثل اينجانب بودنند و يا حتي پايين تر از من و بعد از 30 سال هيچ ترقي نمي کردنند. من نميدانم دانشجو لايق بود يا نه اما ميدانم در انتخاب جانشين او نيز ليا قت مد نظر نبود.
مشکلات اقتصادي ما هم ناشي از انتصاب افراد وابسته از زمان آقاي رفسنجاني تا کنون است . مثلاً مرحوم محسن نوربخش با آن همه افتضاحات سياستي در زمان رياست خود بر وزارت دارائي ، دوباره توسط آقاي رفسنجاني به رياست بانک مرکزي منسوب شد. و.. (1653519) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۰۱:۳۷
وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ

وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً

وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ (1653576) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۰۲:۱۹
واقعا جاي يك سوال بزرگ خالي است بدور از هر گونه برخورد جناحي چطور يك نفر 29 سال رئيس همين دانشگاه بود و روند بركناريش بيش از يكماه طول ميكشد ولي يك نفر بعد از 18 ماه آن هم بطور ضربتي بركنار مي شود. يكي در طي اين 29 سال هيچ نقدي به او وارد ولي يكي در اين 18 ماه مرتكب خلاف شده .؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1653579) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۰۵:۱۹
همتون سرکارید. (1653584) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۹:۴۰:۰۰
تمام کامنت ها را خواندم کامنت شما پسندیدم نه کار احمد نژاد خدایی بود نه کار خاندان هشمی همه سر کا هستید (1654948) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۱۶:۰۴
تغیر میدیران فرصت وفاداری به مردم .... به نظام ..... به اسلام هست.
انشااله که همه در راستای خدمت به خلق خدا موفق باشند. (1653599) (alef-13)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۱۷:۲۲
دولت یازدهم: حکومت باجناق ها (1653601) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۰:۰۰:۴۶
دولت یازدهم:حکومت هاشمی (1654428) (alef-10)
 
مجتبی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۲۴:۲۹
دوصد گفته چون نیم کردار نیست !!!! اعتدالتون مارو کشته (1653610) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۲۶:۳۹
آخه این چطور نظر خواهی است آدم حسابی میترسی رانت ها شفاف شود؟ (1653621) (alef-13)
 
عبدالله مهاجر
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۳۰:۰۴
با سلام
تیتر مطلب اشتباه است. فرهاد دانشجو چند روز قبل در مصاحبه ای مطبوعاتی که از سیما پخش شد گفت من استعفا نمی دهم. پس ایشان « نرفت« بلکه برکنار شد (1653629) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۳۳:۵۰
درود بر اصلاحات (1653636) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۱:۵۲:۱۵
هاشمی دانشگاه آزاد را آزاد کرد. (1653664) (alef-13)
 
حسینی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۱۶:۴۷
با سلام برخی دوستان که از لفظ "داس "استفاده می کنند ، یه سری به دانشگاه های آزاد بزنند تا وضع اسفبار علمی و اخلاقی را به چشم ببینند و بعد قضاوت کنند. تنها چیزی که فقط نام را یدک می کشد. یکی نام لفظ دانشگاه (علم) دیگری اسلامی بودن است. یک روز اضافه ماندن دانشجو در آن مقام جفا به کشور بود. والسلام (1653951) (alef-6)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۳۰:۳۰
لطفا تعدادی از مدیران احمدی نژادی که مطمئنا به حسن روحانی و گفتمان او اعتقادی ندارند بصورت خود جوش استعفا بدهند تا مار به داس نکشد . (1653974) (alef-6)
 
بهادر
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۴:۴۵:۴۸
فرهاد دانشجو رفت یعنی چی؟ فرهاد دانشجو را بردند و این یعنی عزل کنندگان داشجو هم حیا می کنند بگن عزلش کردیم یا نالایق بود وهماهنگی بیشتر با دولت را بهانه می کنند که البته بیشتر از اینکه دولت بخواهد دانشگاه آزاد رو حمایت کنه به حمایت دانشگاه آزاد نیازمنده (1654007) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۵:۰۱:۰۹
خوب شد رفت. حرف زدن بلد نبودند ایشون چه برسه به این سمت. (1654036) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۵:۰۲:۰۵
زودتر از اینها باید ایشون میرفتد . اصلا نباید میومد. (1654038) (alef-6)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۵:۲۲:۳۸
چه اشکالی دارد که در این گونه مصادر گردش نخبگان بر روی پست ها انجام پذیرد. (1654069) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۸:۵۸:۱۵
گردش مدیران
اول این سومیشه
دومااین چه گردشیه که یکی30 سال دیگری18 ماه (1654925) (alef-10)
 
فرهنگی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۶:۳۱:۴۷
مدیریت های طولانی مدت عیوب مدیران رامی پوشاند.گردش مدیریت های شایسته وباسوادبه نفع کشوراست. (1654158) (alef-10)
 
hjjh
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۱۶:۳۴:۵۵
کاری خوبی نبود سیاسی بنده خدا را برکنار کردنداعضا هیئت موسس باید با رای کارکنان دانشگاه ازاد اسلامی اننتخاب شوند (1654168) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۸:۴۳:۲۲
جناب! هیئت موسس را برای من معنی کن! (1655768) (alef-10)
 
اسدپور
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۰:۳۱:۵۴
هاشمی متشکریم امیدواریم شاهد برکناری معاون آموزشی ومدیر آموزش واحدداراب فارس باشیم اینها پدر دانشجویان در آوردند (1654465) (alef-10)
 
کاوه
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۱:۱۵:۴۷
اگه بدور از تعصب و با دید بی طرفانه و منطقی به مدیریت 18 ماهه اخیر ایشون نگاهی بیندازیم میبینیم که نکات ابهام آمیز زیادی داشته تا حدی که حتی تذکر و پیگیری دولت دهم رو هم در پی داشت.اینو به ضرص قاطع میگم در خصوص عملکرد آقای دانشجو هیئت امنا با دید اغماض به مسئله نگاه کردش اگر نه فقط همون 24 بندی که تو دولت دهم به ایشون متذکر شدند رو پیگیری میکردند یقینا آقای فرهاد دانشجو تو وضعیت بغرنجی گرفتار میشدند.چرا که ایرادات هم شامل مسائل مدیریتی بودش و هم مسائل مالی.در هر حال برای سرپرست جدید دانشگاه آرزوی موفقیت میکنیم.چرا که دانشگاه آزاد فرزند و زاییده این انقلاب هستش و رشد و بالندگیش باعث افتخار همه مردم ایران زمین هستش. (1654514) (alef-10)
 
rahim
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۲:۰۴:۰۷
توی تمام کامنتها سرجمع، حتی یک دلیل منطقی برای عزل ایشون نیافتم !!!
خیلی فضای جو زده ای در کامنتها وجود داره
جند نفرم که مثلا دلیل آوردن، استنادشون به چهار تا اتهام مشکوکی بود که روز آخر دولت به ایشون وارد شده و هیچکدام اثبات نشده
در کل آدمای جوگیری هستیم

علیکم به اخلاق (1654582) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۸:۴۱:۱۲
آقا رحیم! چگونگی آمدن ایشون یه دلیل! اینهم مشکوکه؟! (1655762) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۲:۱۸:۲۶
خیلی خیلی جالبه اصلا انتقاد من به جابجایی نیست .بلکه انتقاد به اینه چه اتفاقی افتاده که تا این حد اضطرار ایجاد شده که در عرض چند روز این تغییر صورت بگیرد ؟ واقعا جای سوال داه .ما گوش دراز نیستیم وقرار نبود عجولانه وکاملا سیاسی تصمیم گرفت وانتقام گرفت . (1654610) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۳:۱۰:۲۰
نكته مهم تعويض و يا عزل نيست. نكته مهم دليل بركناري ايشان است. اقاي ياسر هاشمي و خود آقاي دانشجو تغيير فضاي كشور را دليل اين امر دانسته اند. و اين بدان معني است كه الان هم بر مبناهاي علمي رياست فعلي انتخاب نشده است. و اين جاي تاسف دارد. (1654666) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۳:۱۳:۳۷
همه رییس جمهور ها هم داس دارند هم اتوبوس شما زیاد حرص نخورید فقط یکی روش زیاده میگه داس و اتوبوس تدارم!!! ولی داره اون یکی نمیگه ولی استفاده می کنه (1654673) (alef-10)
 
نادر
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۲۳:۳۹:۰۲
صد شکر که این آمد و صد شکر که آن رفت (1654696) (alef-10)
 
محمد غفار
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۰۲:۲۰
زمانی بد برای دانشجو یا توفیقی
اولین واکنش سرپرست وزارت علوم نسبت به عزل فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد،وزارت علوم هیچ گونه همسویی و وزن کشی در این خصوص ندارد.
فرهاد دانشجو رئیسی که طی 18 ماه ریاست در دانشگاه موفق به دریافت یک گزارش 24 بندی از بازرسی ریاست جمهوری وقت شد.(دولت دهم) گزارشی که پیش شرط عزل رئیس را فراهم کرد. اگر این گزارش ها مربوط به ایشان باشد باید گفت در هرماه بیشتر از یک بند در عملیات اجرایی دانشگاه وجود داشته.
فارغ از مسائل مطروحه در خصوص ریاست دانشگاه آزاد باید به سرعت تشکیل جلسه هیئت امناء که بیشتر شبیه یک فراخوان عمومی بود توجه داشت. جلسه ای که با طرح صورت جلسه آن در روزنامه های کثیرالانتشار و سایت های فعال قبلا مطرح شده بود.این جلسه دارای ویژگی های خاصی بود. 1.عزل رئیس دانشگاه 2.انتصاب سرپرست جدید 3.شرایط ویژه هیئت امناء
اتفاقی مهمی که در دولت دهم افتاد جابه جایی "رئیس جاسبی" بود. رئیسی که بعد از سه دهه تعویض وی تبدیل به یک ماموریت غیر ممکن شده بود. سرانجام شرایط فراهم شد. "رئیس جاسبی" وجود نداشت. ترکیب هیئت امناء مناسب بود و رئیسی با 24 بند در انتظار سررسید.
استادی از دیار کرمان به سرپرستی دانشگاه آزاد منصوب شد و باید منتظر دبیر جدیدی برای هیئت امناء دانشگاه آزاد از منطقه نوق رفسنجان بود.
آنچه حائز اهمیت است اصرار و عجله در برگزاری این جلسه قبل از رای اعتماد وزیر علوم است. بی تردید بخشی از رای اعتماد وزیر علوم دولت یازدهم تحت تاثیر این جلسه خواهد بود.
حال باید دید آیا تفکری در هیئت امناء دانشگاه آزاد برای وزیر نشدن توفیقی وجود دارد؟! (1654717) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۱۳:۰۳
چقدر شما ...این.خبرروباید شنید ازوضع مملکت،ازسیاست مملکت باید اگاه شد،ازکارای سیاسیون باید دانست ولی دور از عقل وسیاست که به خطر حذب و جناح و چپ و راست و کاراشونو پولاشونو پولامونو بردناو گذاشتناشون تو سرو مغزتون بزنید برای اونا همچی ارومه شمابه اونادل بستین (1654729) (alef-10)
 
مردمی نژاد
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۲۱:۴۰
ایشون نرفتند بیخود تیتر نزنید

ایشون رو بردند ! (1654734) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۴۲:۲۰
نیاز به مدیران کلان و ملی احساس میشه و قطعا این اقا بدرد نمیخورد. جاسبی 30 سال دلنشگاه ازادو ساخت با چاله چوله هاش اشنایی داشت (1654751) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۲:۲۹:۰۲
با این سنو سالش هنوز دانشجو بود! حالا بره اول درسشو تموم کنه بعد بشه رئیس دانشگاه ( یعنی شرکت) آزاد. (1654823) (alef-10)
 
امیر حسام
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۳:۲۲:۱۲
مسئولان کشور خصوصا مسئولان اموزش عالی // صادقانه بفرمائید ایا بدون دانشگاه ازاد اخلالی در سیستم اموزش عالی مورد نیاز واقعی کشور ایجاد میشود . (1654838) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۱۱:۴۰:۵۰
لحظه شماری میکنیم ما پیام نوری ها برای سرنوشتی مشابه دانشگاه آزاد (1655064) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۳:۵۱:۵۴
رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: شاید این گونه از سوی برخی از رسانه‌ها یا افرادی که نگاه مغرضانه دارند تلقی شود که به دلیل سوء مدیریت تغییر در مدیریت دانشگاه آزاد ایجاد شده است در حالی که همه اعضا تاکید دارند که فرهاد دانشجو همه سعی خود را برای پیشرفت امور دانشگاه انجام داده است.
وی با بیان اینکه تغییر مدیریت‌ها امری کاملا طبیعی است اظهار کرد: وقتی در کشور دیدگاهی حاکم و غالب می‌شود تغییرات براساس آن شکل می‌گیرد. بنابراین به هیچ عنوان بحث سوء مدیریت‌ها مطرح نبوده است.

اسمش برکناری سیاسی هست حالا میخوای بگو با کلید یا داس...
واقعا متاسفم از این اتفاق و همچنین خوشحال از اینکه به روحانی رای ندادم... (1656176) (alef-13)
 
قاسم
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۸:۵۵:۰۶
به گفته آقاي روحاني كساني كه با اتوبوس امدند بايستي با همان اتوبوس برگردند (1656463) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۹:۱۳:۴۷
دکتر دانشج خدا قوت هر جا هستی سلامت باشی حیف شما بود که همکار این عالیجنابان باشی (1656502) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۰۹:۲۸:۴۶
هیچ صحبتی بر این که آیا ایشون لیاقتشو داشت یا نداشت نیست
بحث سر اینه که نحو رو کار امدن ایشون جوری بود که قطعا خودش و تمام اطرافیانشون هم می دونستند که با امدن دولت بعدی باید بره
دوستانی که اطلاع ندارن به خودشون زحمت بدن اخبار نحو رو کار امدن ایشون رو مطالع کنن (1656528) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۰:۲۹:۳۰
این شهریه های نجومی را کم کنید این رئیس عوض شدن ها دردی از مردم را دوا نمی کند (1656705) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۳:۲۴:۵۳
همان مدلی‌ که آوردنش تو فرستادنش بیرون (1657223) (alef-13)
 
فرهنگ
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۳:۳۹:۲۴
یادتونه کامران دانشجو نتایج انتخابات 88 رو اعلام می کرد؟ یادتونه بعدش شد وزیر علوم؟ یادتونه با همین برادرش فرهاد دو طرف جاسبی نشستن و از این که فرهاد شد رییس دانشگاه آزاد چه لبخند پیروزمندانه ای می زدن؟
خدایا تو بزرگی، بازهم شهادت می دهم به قدرت یگانه ی تو... (1657277) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۵:۲۱:۵۵
واقعاً خوشخال شدیم چون ایشون بلیط نداشت باید پیاده میشد (1657572) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۱۹:۲۲:۲۲
برای عزل امثال این اقایان داس کم است بولدزر را خبر کنید .به امید فردائی بهتر . (1658100) (alef-13)
 
دانشجو دانشگاه ازاد اسلامى
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۲۱:۵۷:۰۳
سلام
ما هم لحظه شمارى مى كنيم براى جابجاى روساى دانشگاه هاى ازاد استان كردستان ،،،، (1658386) (alef-13)
 
رها
۱۳۹۲-۰۶-۳۰ ۲۲:۵۰:۲۸
هیچ نظارتی بر واحدهای دانشگاه آزاد وجود نداره و برخی روسای واحدها در نبود این نظارت دارند حکومت می کنند.
امیدوارم این مشکل حل شود. (1658460) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۱۱:۰۹:۲۵
شاید به نظر برسد که از نظرمجلسيان، این وزارتخانه ها در درجه دوم اهمیت قرار دارند و مسائل موهومي بنام فتنه در درجه اول قرار دارد دولت در همان عجله اي كه داشت براي اين وزارتخانه ها هم معرفي كر (1659319) (alef-13)
 
دوران
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۱۳:۴۹:۴۸
ما هم لحظه شماری میکنیم در دانشگاه سراسری شیراز
برای رسیدگی به تخلفات برخی از روسای دانشکده ها

رسیدگی به وضعیت نا عادلانه اعطای بورسهای خویشاوندی و فامیلی در عوض اعطای آن به دانشجویان ممتاز و نمره اول

رسیدگی به وضعیت ناعادلانه توزیع بودجه دانشکده بر اساس سلایق شخصی و صرفآ جهت تبلیغات کاذب

رسیدگی و رفع تظلم از اساتید مجرب و خدمتگذار

رسیدگی به وضعیت بد امکانات رفاهی

لحطه شماری میکنیم برای روزی که خصومتهای شخصی مانع از برچسب زدنهای ناروا شود

ما هم لحظه لحظه به امید توجه و رسیدگی سپری میکنیم.

آقای دکتر توفیقی عزیز

دور بودن ما از مرکز باعث دور شدن از توجه شما و همکاران خدوم شما نشود. (1659784) (alef-13)