نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369167
جزئیات جدید از کشف عملیات داعش در ۵۰ نقطه تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
اعترافات عوامل داعش برای بمب‌گذاری در ۵۰ نقطه تهران که توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده‌اند، امروز از شبکه‌های دوم و خبر سیما پخش می‌شود.

به گزارش تسنیم، اعترافات عوامل بازداشت شده داعش که قصد انجام چندین عملیات بزرگ تروریستی در تهران را داشتند، امروز از شبکه دوم و خبر سیما پخش خواهد شد.

در این مستند، عوامل داعش بدون پوشش چهره به تشریح شکل‌گیری، تهیه امکانات و نحوه اجرای عملیات تروریستی در شهر تهران را تشریح خواهند کرد. به گفته‌ یکی از تروریست‌های داعش در این مستند، مواد منفجره‌ای برای انجام ۵۰ عملیات تروریستی بزرگ در تهران تهیه کرده بودند.

این مستند، با نام "عمق ناکامی" امروز ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه خبر پخش و ساعت ۲۰:۴۵ نیز از شبکه دوم سیما بازپخش خواهد شد.

یکی از عوامل داعش در این مستند از دریافت ۶۰۰ هزار یورو پول و برگزاری برخی جلسات‌شان در مقابل پارک دانشجو سخن می‌گوید. وی همچنین می‌گوید که داعش به ما دستور داد که خودروهایی با پلاک تهران و حومه برای انجام عملیات در پایتخت ایران، تهیه کنیم.

همچنین در این مستند، فیلم‌هایی که به‌طور مخفیانه توسط وزارت اطلاعات از ترددها، جابجایی خودروها و مواد منفجره این عوامل در تهران به‌خصوص در حومه پارک دانشجو گرفته شده است، برای نخستین بار پخش خواهد شد.

گفتنی است، سلسله عملیات دستگیری تروریست‌ها از مورخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ آغاز و آخرین ضربه‌های اطلاعاتی در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ بر این گروه وارد شده و تعداد ۱۰ تروریست تکفیری وهابی در تهران و سه استان مرزی و مرکزی کشور دستگیر شده‌اند و هم‌اکنون بازجویی از تروریست‌ها و روند پیگیری‌های اطلاعاتی و عملیاتی در داخل و خارج از کشور به‌طور هم‌زمان و همه‌جانبه ادامه دارد.عملیاتی که تروریست‌ها برنامه ریزی کرده بودند، در قالب بمب‌گذاری و انفجار از راه دور، عملیات انتحاری، انفجار خودروی حامل مقادیر انبوه مواد انفجاری و با هدف انفجار در مراکز تجمع و پرتردد مردم بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند. آنها ۵۰ هدف انفجاری را شناسایی کرده بودند و مواد منفجره برخی از اهداف را آماده کرده و برخی دیگر را در حال تهیه، تدارک و دریافت بودند.

تاکنون معادل یکصد کیلوگرم مواد آماده انفجار و ترکیبات پیش‌ساز آن کشف و ضبط شده و با سلسله اقدامات پیچیده و پنهان اطلاعاتی از تحویل دو تن از این مواد به تروریست‌ها پیشگیری شده است.

وزارت اطلاعات از مردم درخواست کرده که هرگونه مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات به‌ شماره تلفن ۱۱۳ در سراسر کشور منعکس کنند.
کلمات کلیدی : داعش عملیات تروریستی
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۱:۳۶:۳۸
آفرین بر سربازان گمنام و وزارت اطلاعات عزیز (3803012) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۱:۴۶:۲۰
امام زمان (عج)پشت و پناهتان باد (3803040) (alef-13)
 
مهدی هادیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۲:۰۴:۳۳
دم وزارت اطلاعات گرم. (3803099) (alef-13)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۳:۲۶:۱۶
احسنت به نیروهای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی...پاینده باشید (3803291) (alef-13)
 
ايراني
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۴:۳۱:۵۶
خداوند شما را حفظ كند كه مردم را از شر اشرار در امان نگه مي داريد ./انشاا... (3803433) (alef-13)
 
ah
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۴:۵۰:۴۹
درود بر سربازان شجاع و با غیرت این مرز و بوم
دست شما رو بخاطر این شجاعت می بوسیم (3803488) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۴:۵۵:۳۳
خدا قوت (3803498) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۴:۵۵:۵۴
باید ایرتن به جنگ مستقیم با داعش بره. در خاک عراق (3803501) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۵:۳۹:۲۳
دست مریزاد (3803647) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۲۱:۳۳:۰۶
dorood bar sarbazan gomname vatan (3804354) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.