نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460354
واکنش ایران به حمله تروریستی سوئد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در پایتخت سوئد را محکوم کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی روز گذشته در پایتخت سوئد که منجر به کشته و زخمی شدن عده ای از شهروندان بیگناه آن کشور شد، با دولت و ملت سوئد و نیز بازماندگان این جنایت تروریستی ابراز همدردی کرد.

قاسمی اظهار داشت: در هنگامه سرخوشی برخی کشورهای غربی و عربی از تجاوز آشکار آمریکا به سوریه که در جای خود تلاشی عیان برای احیاء پیکر نیمه جان تروریست ها در منطقه بود، شاهد اقدام جنایتکارانه یکی از پرورش یافتگان "مکتب جمود، جنون و کشتار" در اروپا بودیم تا نشان داده شود تروریسم لجام گسیخته ای که برخی کشورها ابائی از تقویت آشکار و پنهان آن ندارند، چگونه همه مرزهای انسانی، عقیدتی و جغرافیایی را در می نوردد و جهان امروز را دستخوش ناامنی و بی ثباتی می سازد.

سخنگوی وزارت امور خارجه بار دیگر خاطر نشان کرد که ریشه کنی شجره خبیثه تروریسم راهی جز اراده جدی، برخورد صادقانه و اجماع جهانی ندارد و جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قربانیان تروریسم و کشوری که طی سالیان متمادی در مبارزه با این پدیده شوم از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده است، آماده هر گونه همکاری و مشارکت در یک ساز و کار منطقه ای و بین المللی که بخواهد مصمم و بدور از سیاسی کاری های مزورانه رایج برای نابودی ترور و خشونت در جهان مبارزه نماید، می باشد.
 
کلمات کلیدی : داعش + حملات تروریستی + حمله تروریستی سوئد
 
مهرداد
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۰:۲۵
آخه يعني چي ميگين برخي كشورها؟ وقتي منظور عربستانه خوب بگيد عربستان داره اين ايده ترور رو اشاعه ميده. عربستان مرتب اسم ايران رو ميبره و تبليغ ميكنه. حالا اگر به احتمال كم خبرنگاري بخارد حرف شما رو براي مزدم جاي ديگه ترجمه كنه كلا مطلب مفهموي ازش در نمياد. (4239348) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.