توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394754
یحیی توره در فهرست فروش من‌سیتی قرار گرفت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۱
در پی بالا گرفتن اختلافات میان پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی و یحیی توره به دلیل اظهارات اخیر مدیر برنامه‌هایش، مدیران باشگاه به این بازیکن ساحل عاجی گفته‌اند که در ماه ژانویه می‌تواند آبی‌پوشان شهر منچستر را ترک کند و حتی اگر بخواهد می‌تواند به یکی از رقبای اصلی من‌سیتی در کورس قهرمانی لیگ برتر ملحق شود.

به گزارش تسنیم، باشگاه منچسترسیتی نام هافبک ساحل عاجی خود را در فهرست بازیکنانی قرار داده است که در ماه ژانویه می‌توانند ورزشگاه اتحاد را ترک کنند.

به گزارش نشریه گاردین، در پی بالا گرفتن اختلافات میان پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی و یحیی توره به دلیل اظهارات اخیر مدیر برنامه‌هایش، مدیران باشگاه به این بازیکن ساحل عاجی گفته‌اند که در ماه ژانویه می‌تواند آبی‌پوشان شهر منچستر را ترک کند و حتی اگر بخواهد می‌تواند به یکی از رقبای اصلی من‌سیتی در کورس قهرمانی لیگ برتر ملحق شود.

از زمان ورود پپ گواردیولا به منچسترسیتی همواره گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال خروج یحیی توره از این تیم شنیده می‌شد و حالا با توجه به متشنج شدن روابط میان این دو به خاطر اظهارات جنجالی اخیر دیمیتری سلوک، مدیر برنامه‌های هافبک پیشین بارسلونا، احتمال جدا شدن او از من‌سیتی بیشتر از هر زمان دیگری به نظر می‌رسد.

به گزارش گاردین، مسئولان من‌سیتی آنقدر از شانس خود برای فتح لیگ برتر با پپ گواردیولا اطمینان دارند که بود و نبود توره ۳۳ ساله در ترکیب تیم‌شان برای آنها فرقی ندارد و حتی حاضرند او را که هفته‌ای ۲۲۰ هزار پوند در هفته حقوق می‌‌گیرد به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر بدهند.

قرارداد توره با من‌سیتی در ماه ژوئن سال آینده به پایان می‌رسد و او طبق مقررات برای اینکه به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر ملحق شود باید تا پایان فصل صبر کند اما من‌سیتی پنج ماه زودتر به او اجازه خروج از ورزشگاه اتحاد را داده است.

در همین حال شنیده می‌شود که احتمال دارد تیم‌هایی مانند آرسنال، لیورپول و لسترسیتی برای خرید جذب توره دست به کار شوند.

مدیربرنامه‌های توره در حمایت از این بازیکن ۳۳ ساله و در انتقاد از گواردیولا گفته بود: اگر گواردیولا در این فصل بتواند منچسترسیتی را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کند، آن وقت من به انگلیس سفر خواهم کرد و در تلویزیون خواهم گفت که او بهترین سرمربی دنیاست، اما اگر او نتواند این کار را انجام دهد، آن وقت من امیدوارم که پپ آنقدر شهامت داشته باشد که به اشتباهش برای تحقیر کردن بازیکن بزرگی مانند یحیی اعتراف کند. این تصمیم پپ است و ما باید به آن احترام بگذاریم. یحیی بازیکنی حرفه‌ای است و به هر‌ آنچه که از او خواسته شده است، عمل خواهد کرد.

سلوک ادامه داد: شاید پپ فکر کرده است که یحیی فقط به درد بازی در ۱۰ دقیقه پایانی بازی‌های جام اتحادیه برابر یک تیم دسته سومی می‌خورد. البته این یکی را به شوخی گفتم، اما چیزی که می‌خواهم به شما بگویم این است که یحیی یک فصل دیگر را هم در منچسترسیتی سپری خواهد کرد. او در ماه ژانویه هم از این تیم جدا نخواهد شد. او امیدوار است که فرصت اثبات توانایی‌هایش را به‌دست آورد.
 
کلمات کلیدی : یحیی توره+منچستر سیتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.