نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451156
توهمات تازۀ آل‌خلیفه علیه ایران!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۰
مقام امنیتی آل خلیفه مدعی شد که یک گروه تروریستی متشکل از دستکم ۵۴ عنصر تروریستی کشف شده که با هماهنگی ایران قصد ترور مسئولان بحرین را داشته است.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی بحرین، مقامات و حکام بحرین بار دیگر اتهامات واهی را علیه ایران مطرح کردند.

در همین راستا، «احمد الحمادی» مسئول بخش جنایات تروریستی (!) در حکومت آل خلیفه، اعلام کرد که یک گروه تروریستی متشکل از دستکم ۵۴ عنصر تروریستی کشف و شناسایی شده است.

وی در ادامه مدعی شد که ۱۲ نفر از عناصر متهم در خارج از بحرین در میان این گروه تروریستی هستند و یک عضو دیگر نیز از آلمان می باشد.

این مقام آل خلیفه بیان داشت که عملیات انتقال تروریست ها از طریق یکی از سرکردگان این گروه در آلمان، صورت گرفته است.

وی در همین رابطه ادعا کرد که این سرکرده آلمانی، برای سفر تعدادی از این عناصر به ایران و عراق به منظور یادگیری استفاده از مواد منفجره و سلاح های جنگی اقداماتی را صورت داده است.

«احمد الحمادی» مدعی شد که این گروهک قصد ترور مسئولان این کشور را داشته و این کار را با ایران هماهنگ کرده است.

و این اتهامات علیه ایران  در حالی مطرح می شود که گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل شکست دولت بحرین در همکاری با این شورا و پایبند نبودن به تعهدات آن براساس قوانین بین المللی به دلیل شکنجه معترضان، رفتارهای غیرانسانی واهانت آمیز با آنها را مورد تاکید قرار داد.

گزارشگر سازمان ملل با اشاره به مساله شکنجه در راس آنها به اعدام قریب الوقوع دو معترض به نام های محمد رمضان، حسین علی موسی پس از محاکمه های غیرعادلانه، آن را خلاف معیارهای بین المللی دادگاه های عادل دانست.
 
کلمات کلیدی : ایران+بحرین+آل خلیفه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۲:۱۴:۵۲
بحرین هم آدم شده شاخ و شوند میکشه! (4186941) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.